Kilo vermek istiyorum.

Genc1anne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2018
428
328
Altı aylık oğlum var. Doğumdan once 52 kilo civarindaydim. Ayva gobegim vardı. Hamilelikte çok iyi beslendim. Sağlıklı beslendim. Oğlumun gelişimi hep önde gitti güzel gitti. 70 kilo ile doğum yaptım. Doğumdan sonra karnımı sarmadim. Şuan 60 kiloya yakınım. En sevdiklerim benimle dalga geçiyor. Kocam da dahil. Göbeğime baktığım kadar ogluma bakmiymormusum. Bakmadığım oğlum 6 aylık ama dokuz kilo. Tırnağına birşey olsa canım yanıyor. Çok dikkat ediyorum bakımına kıyafetine herşeyine... Zayıflamak istiyorum ama emziriyorum. Acikiyorum yiyorum. Aç mi kalmam gerek....

Emzirirken kilo vermek daha kolay, maddi imkaniniz varsa diyetisyene danisin en guzeli.
Cevrenizi, ozellikle kocanizi cok kaba buldum.
Fiziksel olarak kendinizi hazir hissediyorsaniz spor da yapabilirsiniz. Ama cok zorlamayin.

Diyetisyene gitmeyi düşünseniz? Kilo vermek için aç kalmaya gerek yok elbette. Ancak göbek bölgesinin toparlanması kiloyla değil, kasların sıkılaşmasıyla alakalı. Evde ufak ufak spor yapsanız taş gibi olursunuz, dert etmeyin. O eşin ve diğer laf edenlerin de ağızlarını kapatın ama... Oyun hamuru değil, insanız. Hop doğurduk, hop fit olduk hızıyla olmuyor bu işler. Zamanla toparlarsınız.

Emzirirken kilo vermek daha kolay, maddi imkaniniz varsa diyetisyene danisin en guzeli.
Cevrenizi, ozellikle kocanizi cok kaba buldum.
Fiziksel olarak kendinizi hazir hissediyorsaniz spor da yapabilirsiniz. Ama cok zorlamayin.
Evde çocuk iş güç yemek ne kdr firsatim kalırsa yapmaya çalışıcam bir kaç hareket.

Ağzı olan konuşuyor. Tatlı dille uyariyosun anlaşılmıyor. Kalp kırmak insanlara çok kolay. Ben bin kere düşünürüm söylersem kırılır mı diye.

Ağzı olan konuşuyor. Tatlı dille uyariyosun anlaşılmıyor. Kalp kırmak insanlara çok kolay. Ben bin kere düşünürüm söylersem kırılır mı diye.
Bir insan sürekli kırılacağına, kırmayı göze almalı bence. Azıcık da onlar düşünceli olsun, değil mi? Göbeğinizle dalga geçen güruhta herkesin six pack'leri mi var ayrıca?

Yani doğum yapmış kadına 8 kilo fazla için mi laf ediyorlar? Siz o çevrenizi mi değiştirseniz napsanız. Verirsiniz çok bir kilo değil burada yarışma grupları var çok faydalı oluyor. Beslenme düzeni oluşturun gerisi gelir. Spor da ekleyin. Evde spor için videolar var Leslie Sansone mesela ya da Slim in 6 videoları.

Bakicam teşekkür ederim.

Valla ben ne yaptıysam kilo veremedim. En sonunda ip atladım ve onun verdiği sabırla az yedim . tabi şimdi yine 53 oldum. Spora tekrar başlamak gerek

Rahmetli babaannem o koca dötlere değirmen taşı derdi. =)
Sizin koca göbeğinizin (göbeklerimizin) bir sebebi var, içinden insan çıktı. Peki bu ağzının ayarı olmayan insanların koca dötlerinin sebebi nedir, önce onu düşünsünler. Tirbiyisizlir!

8 kilo rahatlıkla verilebilir ekmeği şekeri hamurişini yemeyin ya da çok mininum yiyin youtube da leslie videoları var 45 dklık olanlar çok etkili onları haftada 3 gün yapın sonra bana dua edin

Bende ikizlerimi Emziriyorum 21 aylık oldular geçen yıl 8 kilo fazlamı vermiştim. Tabii evde 45 dakika Leslie yaparak.ideal kiloma inmiştim ama yazın tatilde yine geri aldım yine vermem lazım motive olmam lazım yapamıyorum inanılmaz acıkıyorum Sürekli yiyorum.

Tahlillerimi de yaptırdım demir çok düşüktü.

Kelin ilacı olsa Misali... Velhasıl kelam konuyu takipteyim: ((

Gelinimizde bir diyet tarifi var, aşiri zayiflatiyor. 90 kilodan 60 kiloya inmis. Benim zamanim yok, bir de aşiri istahliyim, yoksa ben de yapardim o diyeti.
Bende de kocaman gobek var, ben de dert ediyordum, şuan umurumda degil.
Kim ne derse desin takmayin. 60 kilo cok degil ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…