Kilo vermek istiyorum Lütfen yardım edin

ozlm89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
908
854
35
Hamileliğimde 35 kilo aldım doğum 10 kilosu gitti bana kaldı 25 kilo 4 aylik bebegim var emziriyorum ama hiç kilo veremedim emziren anneler kilo verir diyorlar bende niye ise yaramadı bilemiyorum psikolojik bozuldu resmen hiçbir kıyafetim olmuyor kendimi kötü hissediyorum ne olur yardım edin kızlar

Arkadaşım öncelikle lütfen psikolojini bozma.
Stres yapma, ne güzel bak çocuğunu kucağına almışsın, alamayanları düşün önce. Önce şükür :)

Bak 10 kilo vermişsin bile, öyle şıp deyince kilo verilmez ki. Sen emziren annesin, sağlıklı kilo vermelisin. Sebze ağırlıklı beslenerek, ama sütünün kalitesini etkilemeyecek şekilde düzenli beslenmelisin.
Bol bol yeşillik tüket, maydanoz baş ucunda olsun. Ödem atmana çok yardımcı olacak.
Zırt pırt tartılma. Yürüyebildiğin kadar, evde bile olsan salondan mutfağa yürü.
Ekmek yiyorsan, kesinlikle kes, azalt ya da tam buğdaylıya geç.
Saat 19-30 20, den sonra yemek kesinlikle yeme. 2 lt en az su iç.

Bebek seni yorar kolayca düzenli şekilde verirsin kiloları. Ağustosa 10 kilo fazlan kalır sadece. O da hamileliğin, yeni doğurmuşluğun şanındandır:)

Tatlim cok tesekkur ederim sana soylediklerini uyguladim 1 hafta da 3 kilo verdim 2 gunluk yogurt kurunu de yaptim

Al benden de o kadar. 25 kg aldim 50 den 75 ciktim suan 61 kiloyum. Bebek 6 aylik. Diyetisyenede gittim ama veremiyorum. Cokda sıkıldım artik diyet yapmaktan. Zamana yaymaya karar verdim. Kilo vermek ne zor seymis yahu

Al benden de o kadar. 25 kg aldim 50 den 75 ciktim suan 61 kiloyum. Bebek 6 aylik. Diyetisyenede gittim ama veremiyorum. Cokda sıkıldım artik diyet yapmaktan. Zamana yaymaya karar verdim. Kilo vermek ne zor seymis yahu
Dua et 11 kilon kalmis benim 25 kilo vermem lazim 58 ile hamile kaldim 93 kilo ile dogum yaotim gobegim hamile gobegi gibi ayni bak foto gondereyim haline sukredersin

Dua et 11 kilon kalmis benim 25 kilo vermem lazim 58 ile hamile kaldim 93 kilo ile dogum yaotim gobegim hamile gobegi gibi ayni bak foto gondereyim haline sukredersin
yukleyemefim fotografi olmuyor

Yani desem de teselli etsem diyorum ama yok cekenin halinden ceken anlar:) Allah yardimcimiz olsun bide yas ilerledikce kilo bence daha zor veriliyor. 32 yasindayim ben ilk dogumda daha kolay gitmisti kilolar
Diyet spor falan yapiyormusunuz?

Yani desem de teselli etsem diyorum ama yok cekenin halinden ceken anlar:) Allah yardimcimiz olsun bide yas ilerledikce kilo bence daha zor veriliyor. 32 yasindayim ben ilk dogumda daha kolay gitmisti kilolar
Diyet spor falan yapiyormusunuz?
Benim ilk dogumum ama kolay gitmiyor ben suan sekerli yiyecek yemiyorum ekmegi kahvaltida ceyrek ekmek seklinde yiyorum tuzu azalttim yagli yiyeceklerden abur cuburdan vazgectim ne yemek yaptiysam yiyorum ama az aksam 6 dan sonra bisey yemiyorum haftada 2 gun yogurt kurunu uyguluyorum gecen hafta 3 kilo verdim bakalim bu hafta ne olucak

diyetisyenim yogurt kurunun aslinda yag falan yakmadigini soyledi. Ben hic denemedim. Aspir yagi ve corekotu yaginin sabah ac karna 1 cay kasigi icildiginde yaglari erittigi soyleniyor onu deneyecegim. Arkadasima kendi diyetisyeni verdi aspir yagini ve corekotu yagini.

Ben suan sut verdigimden herseyi denemekte istemiyorum ne kadsr kilo vermis arkadasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…