Kilo veremiyorum yardım istiyorum

Evet zencefil ve Ayva iştahımı kesiyor sağolasın inşallah bu sefil halden biran evvel kurtulurum

Masallah cok sevindim ne güzel vermişsin
Aslında ben şok diyetleri biraz fazla girdim sonra başa çıkamıyorum daha fazla yiyorum istikrarlı olmak lazım 3 gün hiçbir şey yemedim su diyetini yapmıştım sonrası malum

gün boyu az ce sık beslen . aksam yersen metabolzma yavas saatlerde daha cok tutar vucut
Haklısın canım Şu akşam vaktinden bir kurtulmam lazım en baştaki işim bu olması lazım

Yoğurdun içine karıştırıp yeniyor dediler aldım Evet evde var Dediğini yapacağım akşam bir şey yemeyeceğim sadece senin dediğin süt karışımını içeceğim inşallah
Doktorluk bir şey yok canım sorun Beynimde lezzet almayı seviyorum ama yanlış yerden lezzet alıyorum Keşke hayattan lezzet alabilseydim böyle bir karmaşa hali yaşamazdım

Süt kürünü ben de yapiyorum daha 6 gun oldu 15 gun yapiliyor tartilmadim daha ise yarayip yaramadigini bilmiyorum guzel sonuc alanlar var.

İnşallah sonuc alırsın. Burayada yaz bizde bilgilenelim. Fazla takma kafana hasta olursun. Zayıflıcana eminim canım

İnşallah sonuç alırsın canım akşam yemeğini kesebildiysen inanırım sonuç alırsın.

Bi fark varmı peki incelme filan
Pek incelme hissetmiyorum acikcasi bakalim 15 gunun sonunda tartida degisiklik olacak mi. Yesilcay soda limon kürünü denemistim daha once o etkili olmadi mesela bende, her kür herkeste ayni etkiyi göstermeyebiliyor

İnşallah canım sayenizde yapacağım,, abartarak halledeceğim bu işi sağ olun bundan sonra kahvaltıya odaklanacağım sonuç alacağıma inanıyorum. Yeter artık
insallah canim sonuc alirsin tabi sen yetrrki iste cok guzel olcagina inaniyorum buraya yaz sonuclari bekliyorum Onemli olana deginmissin yinede diyim kahvaltiyi doya doya ye inanki tum gun sana o yeter ara ogunlerde meyve atistrabilirsininz aksam dikkat tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…