Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme​
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para​
WEDDİNG:nikah​
PREGNANCY:gebelik​
BİRTHDAY:dogumgünü​
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü​
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece [/B][/COLOR] ile baslayan ve [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] ile biten yeri KOPYALIYORSUNUZ [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] yazısını sakın kopyalamayın sadece ortasında yazan adresi kopyalayın yani www ile baslayıp png ile biten yazıyı kopyalayın sonrada kontrol panelinize girin ve detay bilgilerinizi düzenleyin bölümüne girin sayfanın en altında kilo doğum takibi yazan yere kopyaladıgınız adresi yapıştırın ve degişiklikleri kaydete tıklayın ordan cıkın ve herhangi bi yere mesajınızı yazın takviminizin oldugunu göreceksiniz kolay gelsin inş. iyi anlatabilmişimdir....:içelim:[/B][/COLOR][/QUOTE]

ay çok sağol valla hepsini dendim sonunda yapabildim :66::66::66::66:teşekkür ederim

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme​
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para​
WEDDİNG:nikah​
PREGNANCY:gebelik​
BİRTHDAY:dogumgünü​
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü​
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece [/B][/COLOR] ile baslayan ve [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] ile biten yeri KOPYALIYORSUNUZ [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] yazısını sakın kopyalamayın sadece ortasında yazan adresi kopyalayın yani www ile baslayıp png ile biten yazıyı kopyalayın sonrada kontrol panelinize girin ve detay bilgilerinizi düzenleyin bölümüne girin sayfanın en altında kilo doğum takibi yazan yere kopyaladıgınız adresi yapıştırın ve degişiklikleri kaydete tıklayın ordan cıkın ve herhangi bi yere mesajınızı yazın takviminizin oldugunu göreceksiniz kolay gelsin inş. iyi anlatabilmişimdir....:içelim:[/B][/COLOR][/QUOTE]
3 4 sattirr bununla uğraştımm png ye kadar alın demesen son nefesime kadar uğraşırdımm heraşldee ne zormuşş yaaa çokkkkkkkk saoll arkadaşımmm sayende yapabildim

bende uygun formatta değildir uyarısı çıkıyor. acaba yanlış yere mı kopyalıyorum
kontrol paneli- profil ayarları-çizelge... buraya kopyalanacak değilmi?

arkadaslar lütfeeeen banada birisi yapsin deniyorum kac gundur denilenlerin aynisini yapiyorum olmuyo birisi bana yardimci olsun offfff :KK50: bi tek ben yapamiyorum galiba

showimg-2pfoteP_1eyP_61_61_54_abs.png
[/url][/IMG]

showimg-2pfoteP_1eyP_61_61_54_abs.png
[/url][/IMG] ya arkiler benim oldu ama nereye eklicem bunu bende onu yapamıyorum yaff nere yazıyorsunuz bu linki püff yaaa

kilo çizelgesi linkini nereye yapıştırıcaz biri söylesin ya ayyyyyyy şimdi çatlıcam valla

heyy yapmışım bile şaşıran arkadaşlara:

Şekil seçimleriniz bitti ve şimdi sıra form doldurmada...
Formun passsword / pin bölümünde şifrenizi oluşturun.
Şifre seçiminden sonra formu doldururken aşağıdaki yönergeleri izleyin:
track bölümü için : weight seçilecek
weight units: kilogram seçilecek
your target : hedef kilonu yaz
your starting : başlangıç kilonu yaz
your current : geçerli kilonu (bugünkü kilonu) yaz
weight date : tarihi ay/gün/yıl formatında yazılacak
height unit : Metric S.I. seçilecek (m ve cm yani)
your height : Boy yazılacak. Mesela 1.55 sen ilk kutucuğa 1 ikinci kutucuğa 55yaz. Kutucukların yanında m ve cm görünmeli
Formu doldurman bittikten sonra Next tuşuna bas.
Seçiminle oluşan çizelgen karşında!!!
sonra bunun www. ile başlayıp ıng ile biten kısmına kadarını (ıng hariç9) kopyala ve getir

kontrol paneli-ayalar-profil düzenle-çizelge (dikkatli bakılırsa orada yazıyo :) buraya yapıştır kaydet bitti :KK9::KK66:

X