Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

kizlar benimki malesef olmuyor..eski cizelge linkimi kaybettigim icin yenisini yapimdedim..ilk silmekte problem yasadim.tam sildim rahatladim derken simdide yenisinin linkini cizelge bolumune eklemeye calisiyorum ama hicbirsekilde haydetmiyor...linki kopyalayip ekliyorum...sayfadan cikiyorum hala cizelge yok...yanlis birseymi yapiyorum acaba?

yaaa sinirden ağlıcam şimdi ama birileri bana yardım edebilirmi herşeyi yazıyorum çizelgeyi yapıyorum ama nereye nasıl kopyalıyıp yapıştıracam bunu ay ne beceriksizim:KK59::KK59::KK59::KK58::KK58::KK58:

ya benimde sorum verdigimiz kilolari nasil isliyoruz :)))her seferinde yeni cizelge yapmiyoruz herhalde ???

yaaa sinirden ağlıcam şimdi ama birileri bana yardım edebilirmi herşeyi yazıyorum çizelgeyi yapıyorum ama nereye nasıl kopyalıyıp yapıştıracam bunu ay ne beceriksizim:KK59::KK59::KK59::KK58::KK58::KK58:

bb code olan yerde iki ane link var
sen ikincisini yani http yazan yerden baslayip png yazan yere kadar koplayacaksin
sonrada kullanici paneline gir ve profil düzenleye bas sonrada asalarda cizelge kutucugu var zaten oraya yapstir ve degisimi kaydet butonuna bas
dene bakalim olacakmi

kizlar benimki malesef olmuyor..eski cizelge linkimi kaybettigim icin yenisini yapimdedim..ilk silmekte problem yasadim.tam sildim rahatladim derken simdide yenisinin linkini cizelge bolumune eklemeye calisiyorum ama hicbirsekilde haydetmiyor...linki kopyalayip ekliyorum...sayfadan cikiyorum hala cizelge yok...yanlis birseymi yapiyorum acaba?

nasil basardin?
bende CIZELGE kutusuna linki ekliyorum kaydet yapiyorum ama olmuyor cizelge yok ortada?:2:

arkadaşlar her şeyi yaptım çizelgemi de hazırladım ama signatür ayarları ve imza bölümüne erişemiyorum deli oldum biri yardım etsin lütfen

en üst sağda kontrol paneline tıklayın.sonra sol tarafta aşağı doğru inin,profili düzenle seçeneği var,oraya tıklayın.biraz aşağıda çizelge diye bölüm var,oraya yapıştırıyosunuz linki

banada yardımcı olsanız..bende ilk sayfadan deniyorum ama başaramadım.uygun formatta değildir diyor:KK43:(

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;Graphical Tickers and Trackers: Weight Loss, Trying To Conceive, Pregnancy... bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme​
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para​
WEDDİNG:nikah​
PREGNANCY:gebelik​
BİRTHDAY:dogumgünü​
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü​
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece [/B][/COLOR] ile baslayan ve [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] ile biten yeri KOPYALIYORSUNUZ [COLOR="black"][B][img][/B][/COLOR] yazısını sakın kopyalamayın sadece ortasında yazan adresi kopyalayın yani www ile baslayıp png ile biten yazıyı kopyalayın sonrada kontrol panelinize girin ve detay bilgilerinizi düzenleyin bölümüne girin sayfanın en altında kilo doğum takibi yazan yere kopyaladıgınız adresi yapıştırın ve degişiklikleri kaydete tıklayın ordan cıkın ve herhangi bi yere mesajınızı yazın takviminizin oldugunu göreceksiniz kolay gelsin inş. iyi anlatabilmişimdir....:içelim:[/B][/COLOR][/QUOTE]

:64: çok şükür sonu
nda yaptım sürekli kabul etmiyordu teşekkür ederim arkadaşım çok güzel anlatmışsın :66:

X