Kilo Çizelgesi Nasıl Yapılır?

sana yapabilirim tacker
hedef kilo
şuanki kilon
başlangız kilonu yaz sana yapayım sende ekleyip yappıştırırsın oldumu
şimdi işim var sonra buraya eklerim yada hemen yazarsan yapabilirim

Size zahmet olacak ama çok sevinirim. :KK64: Neti yeni açtığımdan mailinizi yeni gördüm. Müsait olduğunuzda yaparsınız acelesi yok. Şuanki kilom : 78, hedef kilom: 60, başlangıç tarihim : 13.03.11, boy : 1.66 , şimdiden çok teşekkür ederim. Çizelge gerçekten de motive ediyor. Hoşçakalın

Size zahmet olacak ama çok sevinirim. :KK64: Neti yeni açtığımdan mailinizi yeni gördüm. Müsait olduğunuzda yaparsınız acelesi yok. Şuanki kilom : 78, hedef kilom: 60, başlangıç tarihim : 13.03.11, boy : 1.66 , şimdiden çok teşekkür ederim. Çizelge gerçekten de motive ediyor. Hoşçakalın

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wlxJ6Z0/weight.png bunu kopyala çizelgene yapıştır.nerde oldugnu biliyorsun dimi.kontrol panelinden girip porfil değiştire basıp çizelge bölümü var onunkarşısına yapıştır.

Weight Loss - Diet Ticker bunuda sakla.çünkü kilo verimini burdan yapacaksın.yani kilo düşüşü olrukça buna tıklayıp düşensin kilonu.tavsiyem sık kulanılanlara ekle daha rahat oluyo..

pın kodun: golden

Son düzenleme:
arkadaşlar çizelgeyi yapabildim ama sporcum varış yerinde :KK17:şuanki kilo yerinde nasıl yapabilirim yardım edebilirmisiniz:KK17:

Son düzenleme:
Dediğin gibi yapıyorum, hatta kendim de bu şekilde yapmıştım fakat şöyle bir uyarı veriyor : Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun. Ne yapacağım ben yaaa

Dediğin gibi yapıyorum, hatta kendim de bu şekilde yapmıştım fakat şöyle bir uyarı veriyor : Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun. Ne yapacağım ben yaaa
muhakkat bi terslik var.eklik kopyalıyor olabilirsiniz.ne bileyim bşeyler ters demikki.bu kk nın istedigi format yani..

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun,benimkide aynı şei söylüyor,http://http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?type=3 çizelgemde bu ama yapıştırınca olmadı diyor

sanırım eksik bu png ye kadar kopyalayacaksınız.açılmıyo zaten.açılmıyorsa zaten eksik kopyalamışsınızdır yada yanlış olmuştur.

ben şifremi kaybettim tekrar düzenleyemiyorum napabilirim?

şifre olmazsa yeniden düzenlemeniz gerek çünkü şifreyle düzenliyoruzya.

muhakkat bi terslik var.eklik kopyalıyor olabilirsiniz.ne bileyim bşeyler ters demikki.bu kk nın istedigi format yani..

sanırım eksik bu png ye kadar kopyalayacaksınız.açılmıyo zaten.açılmıyorsa zaten eksik kopyalamışsınızdır yada yanlış olmuştur.

şifre olmazsa yeniden düzenlemeniz gerek çünkü şifreyle düzenliyoruzya.

Sevgili 07Papatya inan tam yapıyorum, eksik kopyalamıyorum anlayamadım gitti.

o kadar yazdıklarınızı okudum ama yine olmuyor olmuyor olmuyor... girişte aldığımız şifreyi yazıp açacak yer bulamıyorum.. çizelgeyi yaptım okey.. ama kiloyu güncellemek istediğimde sil baştan tekrar ticker yaptım.. ne olacak benim halim???

X