Kilo alma yarışması !

tahin pekmezde baya kilo yapar ben akşamları 1 ekmekle tahin pekmez yerdim çok yiyince usandım bıraktım. eğer yiyebilirsem yerim yine akşamları. bide şokella biliyosunuz birçok çeşidi var ben elime alıp kaşık kaşık yerdim

tahin pekmez kışın iyide yazın pek çekilmez, şokellamı dedi birisi bayılırım çikolataya:)

bu arada havaların ısınmasıyla malum iştahda gider onada dikkat etmek lazım gerçi yazın geliceği yokta!

tahin pekmezde baya kilo yapar ben akşamları 1 ekmekle tahin pekmez yerdim çok yiyince usandım bıraktım. eğer yiyebilirsem yerim yine akşamları. bide şokella biliyosunuz birçok çeşidi var ben elime alıp kaşık kaşık yerdim

ya benim sorunumda ekmek yemek bi türlü ekmek tüketemiyorum:KK37:

bende tereyağ katıp blendırdan geçirdim ama yinede tereyağ çok ağır gelmişti,tabi içebilen varsa içsin ekstradan kalori
bu arada senin kilo durumun nasıl?yarışmada yoksun heralde?

evet yazmadım ben kendimi çünkü bariz bir zayıflığım yok artık, ben kilo için katlanmıştım ayrıca çok koymadığım için öyle aşırı bir tat almadım tereyağ olarak

şimdi gidip ekmek aramı üstünede çikolatamı yiyicem. birazdan da mısır patlatırım ohh. kolay gelsin hepinize :KK56:

Afiyet olsun, akşamları cips, fındık ceviz, ayçekirdeğide aklınızda olsun kilo yapan şeyler gündüz değilde bu tür şeyleri akşam yemeye dikkat edilirse kilo olarak geri döner

kalsiyum içeren gıdalar ile pekmez, et gibi demir içeren gıdalar karıştırılmaz diye biliyorum ben. birbirlerinin faydalarını sıfıra indirmese de baya bi azaltıyorlar yani tavsiye edilen bir durum değil. aklınızda olsun arkadaşlar. birkaç saat ara ile ayrı ayrı tüketilmeliymiş. bir zararı yok tabi ama ben süt içmişken kalsiyumundan, pekmez içmişken demirinden de maksimum fayda sağlamak isterim derseniz ayrı tüketin yani. yoksa o karışımın içindeki baldır, tereyağdır tabi ki kilo yapar.

Ama aldığım kiloyu orantısız aldım belden üstü ince yani böyle orantılı almanın bi yolu yokmudur :KK43:

belden üstü inceyse kötü durmuyor da benim gibi alt ince kalınca kötü oluyor asıl :) orantı da tabi ki spordan geçiyor malesef :)) spor yapınca da haybeden kalori yakıyomuşum gibi hissediyorum ben hep nasıl olucak bilmiyorum :)

kalsiyum içeren gıdalar ile pekmez, et gibi demir içeren gıdalar karıştırılmaz diye biliyorum ben. birbirlerinin faydalarını sıfıra indirmese de baya bi azaltıyorlar yani tavsiye edilen bir durum değil. aklınızda olsun arkadaşlar. birkaç saat ara ile ayrı ayrı tüketilmeliymiş. bir zararı yok tabi ama ben süt içmişken kalsiyumundan, pekmez içmişken demirinden de maksimum fayda sağlamak isterim derseniz ayrı tüketin yani. yoksa o karışımın içindeki baldır, tereyağdır tabi ki kilo yapar.

canım bugün doktorlar bile çocuklara ballı süt önerirken bu saçma geliyor bana, spora gelince kilo vermek isteyenler gibi bir efor sarfetmiceksiniz tabi dozunda, eğer fazla spor yaparak çok kalori yakılsaydı şuan ebru şallı yok olur giderdi :)

Son düzenleme:
canım bugün doktorlar bile çocuklara ballı süt önerirken bu saçma geliyor bana, spora gelince kilo vermek isteyenler gibi bir efor sarfetmiceksiniz tabi dozunda, eğer fazla spor yaparak çok kalori yakılsaydı şuan ebru şallı yok olur giderdi :)

haklı olabilirsin canım, ben duyduğum bir bilgiyi paylaşayım dedim. yoksa aramızda ballı süt içmemiş biri olacağını sanmıyorum :)
dozunda spor yapılması gerekitiğini de tabiki biliyorum. haybeden kilo yakıyormuş gibi hissediyorum dedim, yani sporla vücut 3 günde şekil almıyor takdir edersin ki. uzun süre yapmak lazım, kalori alıcam diye midemi zorlarken yakasım gelmiyor manasındaydı yani :)

haklı olabilirsin canım, ben duyduğum bir bilgiyi paylaşayım dedim. yoksa aramızda ballı süt içmemiş biri olacağını sanmıyorum :)
dozunda spor yapılması gerekitiğini de tabiki biliyorum. haybeden kilo yakıyormuş gibi hissediyorum dedim, yani sporla vücut 3 günde şekil almıyor takdir edersin ki. uzun süre yapmak lazım, kalori alıcam diye midemi zorlarken yakasım gelmiyor manasındaydı yani :)

o zaman önce mideni genişletim o sorunu çözeceksin yani fazla tüketememe sorununu çözeceksin, tamam dedikten sonra fazlalıklarını vereceksin, mide zaten artık genişlediği için kilo kaybetsende bu denli uğraşmassın herhalde, sadece fikir:)

ben artık kaçıyorum bayanlar size güzel sohbetler, yarın görüşmek üzere iyi akşamlar

Son düzenleme:
o zaman önce mideni genişletim o sorunu çözeceksin yani fazla tüketememe sorununu çözeceksin, tamam dedikten sonra fazlalıklarını vereceksin, mide zaten artık genişlediği için kilo kaybetsende bu denli uğraşmassın herhalde, sadece fikir:)

ben artık kaçıyorum bayanlar size güzel sohbetler, yarın görüşmek üzere iyi akşamlar

fikir güzel, ah bir de başarabilsem:) şu şuruptan ümitliyim bakalım..
sana da iyi akşamlar canım..

evet cnm süt ve pekmezin birlikte kullanılmaması gerektiğini biliyorum.ama zaten bende demir eksikliği yok,o yüzden bana kalorisi lazım olduğu için bi sakınca görmüyorum.ama demire ihtiyacı olanlar,kalorisi eksikliğinide başka türlü giderecek olanlar koymayabilirler tabi

berfinbilgen marnaga yazmışsın benim ismi:)

ya arkadaşlar bi gün iyi yiyorum,diğer gün yiyemiyorum,off yarışma bile kar etmeyecek bu gidişle:KK43:

kızlar hepinize bol sans diliyorum:)
ne zamanki tüm yemekleri seversiniz işe bilinki o zaman kilo alıyor insan :KK43:(((
umarım dilediğiniz kiloya cıkarsınız
yanınızda mutlaka iştahlı arkadaslarınız olsun
bir de uyku düzeni cok önemli inanın
haa
sigara içeniniz varsa son verin o da kilo vermeye sebep

ya arkadaşlar bi gün iyi yiyorum,diğer gün yiyemiyorum,off yarışma bile kar etmeyecek bu gidişle:KK43:

morganacım onu ben de bi ara çok yapıyodum hiç yememekten daha zararlıymış zaten kilo almak için ilk düzenli beslenmek gerek diyolar e biz napıyoruz bi gün ye bi gün yeme bünyeyi allak bullak ediyoruz.tek çare zorluycazz ben 1 haftadır kendimi zorluyorum sınavlarım falan var ama yine de ihmal etmemey calışıyorum kaldıki önceleri sınav zamanı yemek nedir unuturdum.babamın da bi huyu vardır kilo alınca 'parlamışssın' der:):):) uzun bi aradan snra bugün dedii:KK66::KK66::KK66: inanılmaz mutlu oldumm.kilo aldığın günlerin hayalini kurararak yemek ye hem ne yedigini düşünmeyiq daha çok yiyosun hem de motive oluyosun

tamam canım yeni listede düzenlerim, yemedeğiniz gün sevdiğiniz birşey yemeye çalışın o şekilde yemeyi deneyin, ayrıca doydum tamam demek yok sonunda mutlaka 1 kaşık daha fazla zorlama yapmalıyız mide böyle böyle genişlicektir. umutsuzluk yok beyine bu şekilde sinyal göndermeyelim:)

kızlar hepinize bol sans diliyorum:)
ne zamanki tüm yemekleri seversiniz işe bilinki o zaman kilo alıyor insan :KK43:(((
umarım dilediğiniz kiloya cıkarsınız
yanınızda mutlaka iştahlı arkadaslarınız olsun
bir de uyku düzeni cok önemli inanın
haa
sigara içeniniz varsa son verin o da kilo vermeye sebep

bilgiler için teşekkürler.

Arkadaşlar 1 ayda şu kadar kilo aldım falan filan mesaj sayılarına bakın zaten reklam amaçlı açıldığı belli bu tür reklam içerikli şeylere kanmayın derim.

X