Kilo alma yarışması !

doldurmaya çalşıyorum bakalım 100 msjı.artık daha fazla msj atarım..ben pek kilo alamadım ztn :KK14: 42,6 oldum

ben kahvaltıyı güzel yaptım ama sonrasında pek bişey yemedim.şimdi çok acıktım gidip yemek yiyem barii :KK53:

Ben de hiç ilerleme yok :110:
Hiç bişey yiyemiyorum da o yüzden :95: İştahım kapandı bu hafta
Ya yarışmadan kilo alırsın kızım dedim kendime ama nereye gidiyor bu halim anlamadım :78:
Ayrıca tuhaftır burdaki herkesden de zayıfım ve uzunum :KK50:
Şurubu da aksattım tekrar düzenli bi şekilde başlıycam bu hafta :KK76:
Neyse ben bu hafta bi taraftan 100 mesaja ulaşmaya çalışıyım da mesaj gönderme işine başlıyım :KK23:

bence hırslı değil kimse. ben çok hırs yaptım ama herkeste aynı hırsı göremedim bi haftada 2 kilo aldım ben çünkü çok yiyiyorum. kendinize yeni şeyler bulun bence. mesela ben her akşma yatmadan önce 1 paket cips yiyiyorum sizde buna benzer şeyler yapabilirsiniz mesela mantı. kolay gelsin hepinize. bool iştahlı günler :KK56::KK70::KK71:

Bir zamanlar ben de kilo almak isterdim. Hatta o kadar kompleks yapardım ki yazın bile kaprimin altına yünlü yünlü streçler giyerdim. Ama şimdiyse vermeye çalışıyorum...

bence hırslı değil kimse. ben çok hırs yaptım ama herkeste aynı hırsı göremedim bi haftada 2 kilo aldım ben çünkü çok yiyiyorum. kendinize yeni şeyler bulun bence. mesela ben her akşma yatmadan önce 1 paket cips yiyiyorum sizde buna benzer şeyler yapabilirsiniz mesela mantı. kolay gelsin hepinize. bool iştahlı günler :KK56::KK70::KK71:

ben her gece abur cubur yiyorum ama 600 gr aldım sadece.bu haftadan sonra daha çok alırım inş :KK43:

bende baya hırs yaptım canım ama olmuyo işte nasıl iş anlamıyorum :KK43:
şu cipsi bende yapıyım bari ama hemen sıkılıyorum ben ya yemek istemiyo canım 1 süreden sonra :KK43:

ben her gece abur cubur yiyorum ama 600 gr aldım sadece.bu haftadan sonra daha çok alırım inş :KK43:

bende sadece 700 gram aldım.. vermeden devam edebilsem yetcak valla :KK43:

Bir zamanlar ben de kilo almak isterdim. Hatta o kadar kompleks yapardım ki yazın bile kaprimin altına yünlü yünlü streçler giyerdim. Ama şimdiyse vermeye çalışıyorum...

böyle diyceğim günler de gelir mi acaba.çünkü ben de giyiyorum o dediklerinizden.yaz geliyo sıcaktan pişiceğim günler...ama ben yine de giyiyorum giymezsem dışarı bile çıkmak istemiyorum.siz bunları yaşadığınız içn bizi daha iyi anlarsınız.genelde ilk tepki zayfsın daha ne istiyosun oluyo da...

slm kızlar bende zayıflar kervanındanım 22 yaşındayım 1,59 boy 43 kilodayım psikolojim artık gidiyo. o şurubu bende içtim işyerinde uyukladım hep bıraktım sonra yine başlasam mı acaba ne
nasıl kilo alcazz ya istemiyo hiç canım yemek yemek öğünlerimi aksatmıyorum ama ara öğün yok işte ooofffffff oooooooffffffffff
:KK43::KK43:

slm kızlar bende zayıflar kervanındanım 22 yaşındayım 1,59 boy 43 kilodayım psikolojim artık gidiyo. o şurubu bende içtim işyerinde uyukladım hep bıraktım sonra yine başlasam mı acaba ne
nasıl kilo alcazz ya istemiyo hiç canım yemek yemek öğünlerimi aksatmıyorum ama ara öğün yok işte ooofffffff oooooooffffffffff
:KK43::KK43:

çalışan yada okuyanlar o şurubu akşamları içicek ki etkilenmesin bünye alışana kadar

X