Kilo alma yarışması !

yemek yemekten keyif almak için kendini şartlamak lazım bence. bende öyleydim aç olurdum ama canım bişey yemek istemezdi sonra oturdum sofranın başına istemesem de kusana kadar yiycem dedim öyle diye diye genişledi midem şimdi günde en az 2 ekmek yiyiyorum gerisini siz düşünün benim sorunum metebolizmam zaten maşallahı var. önce yapacağına inanmak gerek inanmak başarmanın yarısı demişler
bu arada daha tartılmadım ama kilo aldığımı hissediyorum ben yatmadan öncede 1 avuç cips yiyiyorum artık bi zvucunda 400 kalori varmış. sizde yediklerinizin kalorisini hesaplayın bence çok işe yarıyo. bool iştahlı günler :KK34::KK56::KK71:

yemek yemekten keyif almak için kendini şartlamak lazım bence. bende öyleydim aç olurdum ama canım bişey yemek istemezdi sonra oturdum sofranın başına istemesem de kusana kadar yiycem dedim öyle diye diye genişledi midem şimdi günde en az 2 ekmek yiyiyorum gerisini siz düşünün benim sorunum metebolizmam zaten maşallahı var. önce yapacağına inanmak gerek inanmak başarmanın yarısı demişler
bu arada daha tartılmadım ama kilo aldığımı hissediyorum ben yatmadan öncede 1 avuç cips yiyiyorum artık bi zvucunda 400 kalori varmış. sizde yediklerinizin kalorisini hesaplayın bence çok işe yarıyo. bool iştahlı günler :KK34::KK56::KK71:

aynen beyine öyle sinyal gönderirseniz yemek istemezsiniz tam tersini yapmayı bir deneyin ve görün aradaki farkı, deneyin bişey kaybetmessiniz.

bu akşam 1 hafta doluyor bayanlar, 3 gün kilo bildirim süresi olan cuma-c.tesi-veya pazar bana tartılıp kilolarınızı özel mesajla bildirin, p.tesi günü gün içinde tablomuz yayınlanacak,

NOT: bu maratonun sonunda bakalım 2 takım kilo alma yarışmasının koçu kim olucak hep beraber görücez.

bu akşam 1 hafta doluyor bayanlar, 3 gün kilo bildirim süresi olan cuma-c.tesi-veya pazar bana tartılıp kilolarınızı özel mesajla bildirin, p.tesi günü gün içinde tablomuz yayınlanacak,

NOT: bu maratonun sonunda bakalım 2 takım kilo alma yarışmasının koçu kim olucak hep beraber görücez.

özel msj atamayanlar yine burdan mı bildirsin

Berfin slm ben özel msj atamadığım için burdan yazıyorum tekrar o dediğin şurubu şuanda kullanıyorum 1 hafta oldu başlayalı iştahım gerçekten açıldı boyumu we kilomu buradan yazıyorum bu arada 1.76cm ve kilomda 49 malesef... yarışma ne zmn başlıyor

Berfin slm ben özel msj atamadığım için burdan yazıyorum tekrar o dediğin şurubu şuanda kullanıyorum 1 hafta oldu başlayalı iştahım gerçekten açıldı çok etkisi var. Ve yediğim yiyeceklerin kalori değerlerini de hesaplayınca daha da iyi oluyor :)) bu arada boyumu we kilomu buradan yazıyorum özel msj atamadığım için 1.76cm ve kilomda 49 malesef... Peki yarışma ne zmn başlıyor?

kızlar konu ile alakasız ama bişe soracagım nereden konu açılıyor topik felan :) ve ben yaptıgım yorumlara alıntılı cewaplar geldiginde nasıl öğrene bliyorum 2saat forumdan arayıp bulmam gerekıyor cok sıkıcı yokmudur bunun kısa yolları?

Berfin slm ben özel msj atamadığım için burdan yazıyorum tekrar o dediğin şurubu şuanda kullanıyorum 1 hafta oldu başlayalı iştahım gerçekten açıldı çok etkisi var. Ve yediğim yiyeceklerin kalori değerlerini de hesaplayınca daha da iyi oluyor :)) bu arada boyumu we kilomu buradan yazıyorum özel msj atamadığım için 1.76cm ve kilomda 49 malesef... Peki yarışma ne zmn başlıyor?

ya o hangi şurupp yaaaaa

özel msj atamayanlar yine burdan mı bildirsin

burdan bildirebilirsin ama forumda msj sayını doldurup ozelden atmaya basla artık alanda yasak

Evet ben henüz özel mesaj atamıyorum malesef :26:

sende burdan bildirebilirsin ama forumda msj sayını doldurup ozelden atmaya basla artık alanda yasak

Berfin slm ben özel msj atamadığım için burdan yazıyorum tekrar o dediğin şurubu şuanda kullanıyorum 1 hafta oldu başlayalı iştahım gerçekten açıldı boyumu we kilomu buradan yazıyorum bu arada 1.76cm ve kilomda 49 malesef... yarışma ne zmn başlıyor

yarısma basladı canım. dahil edildin.

Arkadaslar özel mesaj atamayanlar msj sayınızı doldurun çünkü son kez burdan aldım kiloları alanda kilo paylaşmak yasak yarışma kuralı bir daha kabul edilmeyecektir bilginize. Yarışma bu arada başladı bilmeyenlere duyrulur.

NO|Yarışmacı|Boy|Kilo|Hedef|1 Hafta
1|Marnaga1903|1.59|40|51|
2|dmtelk26|1.65|44|55|44
3|Cansu_mrt|1.62|42|53|
4|Cholita|1.59|44,50|51|
5|Defnem|1.57|45|50|
6|Lilith|1.65|43|54|
7|Xena001|1.70|49|61|50,70
8|Sq_Ceyda|1.68|47|50|49,20
9|Blue9905|1.60|47|50|
10|M_h_t_p|1.74|45|52|
11|Spinn|1.70|44,50|52|
12|Keklik06|1.67|43|54|43
13|Cns_dnz|1.67|45|52|
14|İremsusanli|1.63|41|55|
15|Hom|1.65|48|57|48,70
16|Sweet_Brave|1.75|50|66|
17|LrlYy86|1.76|49|67|

Yeni Tablomuz bu arkadaşlar.

Arkadaşlar kilo alamamanızın nedeni iştahsızlık yada yiyememe değil bence, bence istikrarlı olmamanızdır. bu kanıya nerden vardığıma gelince, yarışma duyurusunda katılmak isteyen hevesli arkadaşları göremedim, tabloya bakınca kilo almayı ne kadar istekli olunduğu ne kadar istendiği açıkca göxükmektedir arkadaşlar. eğer kilo almak istiyorsak en başta hırslı ve gerçekten istememiz gerekmektedir.

hedef 61 görünüyo çok yaa:KK1::KK1:

neyse kızlar ürünü kullanmaya başladım kabız yapıyo o biraz rahatsız etse de gerçekten yediriyor etkisini hissedebiliyosunuz. bu haftayı bi doldurayım gözle görülür bi değişiklik olursa tavsiye ederim..

hedef 61 görünüyo çok yaa:KK1::KK1:

neyse kızlar ürünü kullanmaya başladım kabız yapıyo o biraz rahatsız etse de gerçekten yediriyor etkisini hissedebiliyosunuz. bu haftayı bi doldurayım gözle görülür bi değişiklik olursa tavsiye ederim..

canım hesaplamalara göre çıkan ideal kilo bu, ama sen kafandaki kiloyu hedef alabilirsin.

X