Kilo alma yarışması !

kuralları geçmiş sayfalarda vermiştim tekrarlıyorum. Okumayanlar için.

1 Takım Kilo Alma Yarışması ! 4 haftadan oluşmaktadır. ( 1 ay )

Arkadaşlar,

Kilo Alma Yarışması; 11 Nisan 2011 de başlicak, kişiler arasındaki rekabete dayalı bir yarışma.

Yarışma haftalık etaplar halinde yapılacaktır. Her etap Cuma günleri biter. Pazar akşamına kadar yarışmacılar tartılarak kilo bilgilerini benimle özelden paylaşır. Bende bu bilgileri yarışma sistemine uygun bir şekilde pazartesi günü toplayıp gün içinde birinciyi ilan edip paylaşım alanına eklicem. yarışmacı kilo bilgisini verilen bu süreyi geçirirse dikkate alınmıcaktır. Bildiri 2 hafta üst üste yapılmazsa; yarışmacı diskalifiye olur.

yarışmacılar yarışma topiğinde günlük beslenme detaylarını, spor faaliyetlerini ve yararlı bilgileri paylaşırlar. ( kilosunun paylaşimi hariç )

** pazartesi günü en çok kilo alan üç kişiyi belirliyoruz. Yarışma sonunda birinci olan kişinin ödülü ise bir sonraki takım yarışmasına lideri olarak ödüllendirilecektir.

Takım ruhu desteğiyle daha kolay ve hızlı kilo alabilirsiniz. 1 Aylık bu maratona bende varım diyorsanız sizde aramıza katılın.

1. TAKIMA KEYıFLı KıLO ALMALAR DıLERıM.

Herkese Kolay gelsin Bayanlar…

Son düzenleme:
başka bi konu başlığında paylaşılan bi ürün var, bi ayda 7 kilo aldım diyordu kullanıcı ilgili siteden onun siparişini vermiştim, kullanmaya başlıyorum

tamam bomba kullandım ama bitirmedim bitiremedim içinden 10 kapsül içtim kist ve yağ bezesi yaptı bende hemen bıraktım, sağlıklı bulmuyorum bu tür ürünleri, sporcu besinleri var toz karışım onlardanda kullanmıştım onlarda boynumda yağ bezeleri yapmıştım bıraktım, allahtan geçti kalmadı öyle, ne kadar bitkisel denilsede dikkatli kullanılması gereken ürünler olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
tamam bomba kullandım ama bitirmedim bitiremedim içinden 10 kapsül içtim kist ve yağ bezesi yaptı bende hemen bıraktım, sağlıklı bulmuyorum bu tür ürünleri, sporcu besinleri var toz karışım onlardanda kullanmıştım onlarda boynumda yağ bezeleri yapmıştım bıraktım, allahtan geçti kalmadı öyle, ne kadar bitkisel denilsede dikkatli kullanılması gereken ürünler olduğunu düşünüyorum.

hadi ya korktum şimdi denemeyi çok istiyodum ve aldım :KK43: bi bakalım kilo almam lazımmm :KK43:

hadi ya korktum şimdi denemeyi çok istiyodum ve aldım :KK43: bi bakalım kilo almam lazımmm :KK43:

herkeste aynı etkiyi yapmayabilir ama ben kullanmış biri olarak ve daha öncesindede böyle ürünler kullanmış biri olarak deneyimimi ve ürünlerle ilgili fikrimi paylaştım tabiki son karar sizlerin kullanıp kullanmama konusunda,

herkeste aynı etkiyi yapmayabilir ama ben kullanmış biri olarak ve daha öncesindede böyle ürünler kullanmış biri olarak deneyimimi ve ürünlerle ilgili fikrimi paylaştım tabiki son karar sizlerin kullanıp kullanmama konusunda,

peki teşekkür ettim uyarıların için bi deneyim gelişmeleri birlikte görecez zaten :)

mantı yapmak için malzemelri aldım mantı yapıyorum kızlar...sevenlere bi tabak yolayabilirim :KK16:

peki teşekkür ettim uyarıların için bi deneyim gelişmeleri birlikte görecez zaten :)
tamam ,

bu ürün bnmde kafama takıldı ama saqlık sorunu yaraTmasndan korkuorm..

valla xena001 kobay olmayı kabul etti bekliyoruz gelişmeleri:)) şaka tabiki
mantı yapmak için malzemelri aldım mantı yapıyorum kızlar...sevenlere bi tabak yolayabilirim :KK16:

valla mantıya kimsenin hayır diceni sanmıyorum. Afiyet olsun

Son düzenleme:
bu pra..... şurup bende feci uyku yapıyo ve bu uyku hali diğer günede sarkıyo derslerde uyukluyorum. artık bu şurubu hafta sonu moralim bozuk olduğunda uyumak için kullanıyorum. bende ilk zamanlarda iştahta açıyodu ama sonra iştah açma gibi bi durum da olmadı bende bıraktım kullanmayı. ama iştahımı açtığı zamanlarda 2 kilo almıştım 4 günde. sonra bi etkisi olmadı bıraktım bende
kilo almak için bol bol ekmek ve hamur işi yiyiyorum bende çok hırslıyım bu sefer olucak inşallah :KK56:

bu pra..... şurup bende feci uyku yapıyo ve bu uyku hali diğer günede sarkıyo derslerde uyukluyorum. artık bu şurubu hafta sonu moralim bozuk olduğunda uyumak için kullanıyorum. bende ilk zamanlarda iştahta açıyodu ama sonra iştah açma gibi bi durum da olmadı bende bıraktım kullanmayı. ama iştahımı açtığı zamanlarda 2 kilo almıştım 4 günde. sonra bi etkisi olmadı bıraktım bende
kilo almak için bol bol ekmek ve hamur işi yiyiyorum bende çok hırslıyım bu sefer olucak inşallah :KK56:

saati ayarlamak önemli ben ayarladım ertesi güne hiç sarkma olmuyordu,

Arkadaşlar size bir soru, tayt ve dar kesim tayt tarzı kot pantalon rahatça giyebiliyormusunuz? ( zayıf olmanıza rağmen )

Son düzenleme:
X