Kilo alma yarışması !

ben eskiden cok giyiyordum. insanların tepkilerinden bıktığım için artık pek giymemeye dikkat ediyorum. eskiden kafama takmıyordum ama sonunda psikolojimi bozdular. şirkette tanımadığım insanların birbirlerini dürtüp beni göstermesinden usandım. bacaklarına bak benim kolum kadar demelerinden de.. ben gidip oha kolların benim bacaklarım kadar demiyorum kimseye ama insanlar kendilerinde o cesareti görüyolar malesef. dolmuşum biraz alakasız yazdım pardon :)

ve şunu da eklemek isterim. dar paça, tayt gibi olan pantolonlar skinny jean olarak geçiyor biliyorsunuzki. sıkı durun skinny nin sözlükten anlamını yazıyorum: sıska, çok zayıf, bir deri bir kemik, derimsi, cimri, eli sıkı, cılız
yani bu pantolonlar aslında bizim için. biz giydiğimizde olay oluyor ama nedense :))

Son düzenleme:
bu arada ben geçen sene sporcu besini kullanarak 5-6 kg almıştım ama besini bırakınca yine uçtu gitti arkadaşlar. hani kullanmak isteyenler bunu bilerek kullansınlar bence. boşuna karaciğerimi yorduğumla kaldım. doğal yollardan almaya çalışmak en sağlıklısı. şurup iştah açmaya yönelik olduğu için bir de onu denemeyi düşünüyorum..

bende o şurubu denedim valla iştah açıyo ama çok uyku yapıyo.. birde yaklaşık 1 ay sonra etkisini kaybediyo ilaç

aslında aynı tepkiyi vermek lazım ama o an karşı atak yapınca o amaçlarına ulaşma zevki vermiş olunuyor yani amaçları zaten kızdırmak olduğu için,

aynen bende sana katılıyorum, bir çok şeyi zamanında denemiş biri olarak

bende o şurubu denedim valla iştah açıyo ama çok uyku yapıyo.. birde yaklaşık 1 ay sonra etkisini kaybediyo ilaç

akşam saatlerinde içmeyi düşünüyorum ben de o yüzden. etkisini kaybediyor ise ara vererek kullanmayı deneriz.. off aklıma başka birşey gelmiyor ki artık

akşam saatlerinde içmeyi düşünüyorum ben de o yüzden. etkisini kaybediyor ise ara vererek kullanmayı deneriz.. off aklıma başka birşey gelmiyor ki artık

evet canım ara vererek kullanmak işe yarıyor yani zaten şurup 1 ay kadar filan gidiyo...

1ay içip 1 ay kullansak olabilir ama ben kullanmak istemiyorum ne yalan söyliyim

evet canım ara vererek kullanmak işe yarıyor yani zaten şurup 1 ay kadar filan gidiyo...

1ay içip 1 ay kullansak olabilir ama ben kullanmak istemiyorum ne yalan söyliyim

kullanmayı kim istiyo ki zaten :) ben de istemiyorum aslında ama herşeyi deniyoruz işte.. biraz alsam.. ondan sonra aldıklarımı da vermesem.. çok mu şey istiyorum allahım :))

kullanmayı kim istiyo ki zaten :) ben de istemiyorum aslında ama herşeyi deniyoruz işte.. biraz alsam.. ondan sonra aldıklarımı da vermesem.. çok mu şey istiyorum allahım :))

yok canım aslında çok şey değil...

ya bak 2 gündür her buldugumu yiyorum gel gör bişey değişiyomu diye yok yok yok anacım ya

Bu yaşıma kadar 41 42 kiloyu bile görmedim..
Çevremdekiler de sizin çok iyi bildiğiniz gibi zilyon kere duyduğum deri kemik muhabbetini yapar hiç halden anlamazlardı..
Ben de inat ettim kendimi yırttım uzun uğraşlardan sonra dün tartıldım ve 49 kiloyla şok oldum
ama yanlarım göbeğim fırladı orantısız bişey çıktı meydana bişeyi beceremedm yıllardır alamadığım kiloya kavuştuğm için mi sevinym orantısız bişey çıktığına mı üzüleyim napym ben (((
Boyumda 157 hala afrikalı muamelesi yapan var sumo oluncamı normal gözükücem anlamadım ki herkes bi acayip
Umarım siz bu yarışmayla istediğiniz kiloyu orantılı alırsınız kızlar hepinize cici kilolar..

onu niye dert ediyorsunki bölgesel sporla normal bir fiziğe kavuşabilirsin pekalaa

arkadaşlar ballı süt de deneyin o da işe yarıyor,hatta hem bal hem pekmez koyup içmiştim akşamları işe yaramıştı bayağı,bende deniycem tekrar

arkadaşlar ballı süt de deneyin o da işe yarıyor,hatta hem bal hem pekmez koyup içmiştim akşamları işe yaramıştı bayağı,bende deniycem tekrar

Aslında ben onu şöyle uygulamıştım, akşamları bal, süt, pekmez, tereyağ, katıp içmiştim böyle bakınca çok kötü durmakta ama bal ve süt hepsinin tadını almaktadır. kilo aldırıcı bir içicek

tahin pekmezde baya kilo yapar ben akşamları 1 ekmekle tahin pekmez yerdim çok yiyince usandım bıraktım. eğer yiyebilirsem yerim yine akşamları. bide şokella biliyosunuz birçok çeşidi var ben elime alıp kaşık kaşık yerdim

bende tereyağ katıp blendırdan geçirdim ama yinede tereyağ çok ağır gelmişti,tabi içebilen varsa içsin ekstradan kalori
bu arada senin kilo durumun nasıl?yarışmada yoksun heralde?

şimdi gidip ekmek aramı üstünede çikolatamı yiyicem. birazdan da mısır patlatırım ohh. kolay gelsin hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…