Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

Öncelikle böyle bir konuda bizi bilgilendirdiginiz çok teşekkür ederim.üzerine baya bi konuşulmus ama ben tekrar bir daha sormak istedim benim sorunum bikini bölgesinde batık ,deri altında gelişen kıllar ve sıkmadan dolayi olusan lekeler var bu bakım bikini bölgesi için ne kadar uygun? Cevap verirseniz çok sevinirim doktor lazer epilasyon dedi yaptirmak istemiyorum ama bu sorundanda bunalmis durumdayim o yüzden kafam karışık

Bir sayfa geride söylemiştim. Bikini bölgesi için uygun değil. O bölgeyi normal biçimde bol bol nemlendirin ve banyoda kese yapın.

Benim biki i bolgemde cok var kese yapiyorum ama delikler hala duruyr orayada bu dediklerinizi uygulayabilirmiyim?

baya uğaştırmış seni ama ben arada bir tüy dökücüyle yapabiliyorum :/ sonra ağdayla tertemizz :)

sırf merak ettiğim soruyu sorabilmek için sana bu siteye üye oldum :)) artık tamamen ümidimi kesmişken şu batıklarımdan bu yazı çıktı karşıma. canım benim batıklar ne yazikki ve çok tuhaftır ki kollarımda aynı tavuk derisi gibi kollarım kırmızı noktalar var ve onları sıktığımda içinden beyaz iltihap gibi kıllar çıkıyor sonra tabi iz kalıyor sıkmadanda yapamıyorum küçüklüğümden beri gitmediğim doktor kalmadı hepsi genetik dedi. en son gittiğim doktor ise differin ve ürederm lip %10 verdi. merak ettiğim ise şu lazer epilasyona gidiyorum tüm vucut daha henüz bitmiş değil 2 seansım var ama sırf belki kollarıma çözüm olur diye yaptırdım lazeri ama işe yaramada tam tersi daha kötü oldu ya ben bu uygulamayı yapabilir miyim lazer işlemim devam ederken ? nolur bana olur de işine yarar bu uygulama de artık yazın kısa kollu giymekten çekinmeyeyim ya ( ve bu sorun benim sırt bölgemdede var oraya da uygulayabilir miyim ? umarım cevap verirsin ya ve bi merak ettiğim şey daha tamamen kurtuldun mu artık batıklarından ? :)

Kollarının fotoğrafını net bir biçimde çekip buraya ekleyebilir misin?

Bu durumda olan arkadaslar varsa eger ve cozum buldularsa paylasirlarsa cok sevinirim:)

Eklentiler

• 20150204_154910.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 4.590
  • 20150204_154950.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 2.841
Ya benimde sadece bacaklarımda var senin kollarında olduğu gibi. Batıklarla sürekli oynayabiliyorum ondan oldu hepsi. Bu formüle hemen yarın başlıcam valla ve işte eğer etkili olursa öncesi sonrası fotoğraf koyacağım. İnş etkili olur konu sahibine çok teşekkür ederim paylaşımı için.

Bu durumda olan arkadaslar varsa eger ve cozum buldularsa paylasirlarsa cok sevinirim:)
Canım senin durumun diğer arkadaşlardan biraz farklı... Senin tüyler kökünden alınamıyor muhtemelen kopuyorlar ve vucut bu işlemi hasar olarak gördüğünden anında gözenekleri kapatmaya çalışıyor. Çözümün basit,

1- Tüyleri almaktan vazgeç sarart
2- Yok ben almak istiyorum diyorsan o halde ipek kese ile düzenli olarak kese yapacaksın ve hatta ince çekilmiş deniz tuzunu kollarına peeling olarak kullanabilirsin.
3-Bolca nemlendir

Bir dene derim, eğer çözüm olmazsa buralardayız.

Senin sorununda yukarıda ki arkadaşımızın ki gibiyse seninkilerde batık değil. Bütün bunlar cildin hassas olmasından ötürü oluyor canım. Sende peeling yapmayı dene, eğer işe yaramazsa krem karışımını kullanırsın...

baya uğaştırmış seni ama ben arada bir tüy dökücüyle yapabiliyorum :/ sonra ağdayla tertemizz :)
Tüy dökücü cildimde yara yapıyor, kullanamıyorum aşırı hassas ve alerjik bir cildim var

Şu an Philips Lumea Lazer aletini kullanıyorum, öyle ağda vs derdim kalmadı. Mecburen jileti vurup uygulama yapıyorum, sonuçlar da fena değil... Gel gelelim ki jilet de minik minik sivileler ve tahriş yapıyor benim derdim hiç bitmeyecek sanırım, batıktan yıllar önce kurtuldum ama biz bayanların tüy problemi bitmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…