Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

kızlar merhaba sizi diğer sayfadan gördüm bende 3 gün sonra regl olucam sonrasında haber vericem gynolife a sanırım bu ay sonuna doğru planlanacak süreç hakkında müsaitseniz banada bilgi veririmisiniz regl oldup haber verdikten sonra neler yaptınız ne kullandınız kaç gün sonra transfer oldu bilket içn henüz birşey demedikleri için alamadık yoksa bizde önceden alırsak uuygun olur belki dedik bu arada benimn yumurta donasyonu olacak birde 80 90 bin bahsetmişssiniz neden o kadar tuttu sizler ekstra birşeylermi istediniz yoksa fiyatlar böylemi 4500 euro benim tedavi bunun içinde zaten konaklama yok dimi konaklama ve ilaçlar mı pahalı tam net öğrenmek istedim sizler yaşadığınız için tşk ederm şimdiden sevgilerimle

Merhaba canım bizim tedavi yol otel embriyo dondurma herşey içindeydi yani ilgilenen yetkili vardı burdan herşeyi o ayarladı otel bilet vs. Herhangi birsey oldugunda telde ona söylüyorduk

Merhaba canım bizim tedavi yol otel embriyo dondurma herşey içindeydi yani ilgilenen yetkili vardı burdan herşeyi o ayarladı otel bilet vs. Herhangi birsey oldugunda telde ona söylüyorduk
Peki öncesin de neler kullandınız yeme içme vs dikkat ettiniz mi diğer topikte nar suyu tavsiye etmişler rahim kalınlaştırmak için sizler birseyler yaptınızmı birde hangi ilaçlara ne zaman başlanıldı çok mu tuttu ilaç fiyatları

X