Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

kızlar ne saçmalık ya g buyuşun istiyosun silikkon tak ne uraşıyosunuz tmm ilk iki uc gun zor sn valla 10 tane bikini alıp plajdan ayrılmayacaksınız

şevkimizi kırma. maddıyatı olan gıder taktırır zaten.yada bıcakdan korkmayan yada kendını hazır hısseden gıder amelıyata zaten.bız ılk olabılırleri denıyoruz olmazzsa bızde bılıoruz nabcamızı.. lutfenn..hassas arkadaslarımız var burda

Kızlar dün keten tohumuyla baya uğraştım çok vaktimi aldı ve yoruldum vaktimi almasına ve yorulmama rağmen olmadı benimde sinirlerim bozuldu moralim bozuldu o kadar uğraşıyorum bişey olduğuda yok diye tabi yiyemedimde dün keten tohumunu,ocağın ilk haftası alet gelince umarım o hemen toz haline getirir o zamana kadar keten tohumunu yiyemicem ama kızlar biliyorum ya östrojenle bunun olcağını biliyorum da bu fitoöstrojenin etkisi azmış ya o yüzden mi olmuyo bilmiyorum ama biz yinede 6ay devam edelim çünkü malesef hemen olcak bişey değil eğer 6ay sonra olmazsa sonra bilmiyorum naparız hayal kırıklığımızla ama 6ay sürekli olarak devam etmeden olmuyo demeyelim dün çok moralim bozulmuştu öyle yazdım kusura bakmayın ama cidden çok uğraşıyoruz çok araştırdık onu al kullan bunu al dene sonuç sıfır ama yinede 6ay devam edelim çünkü uzun süre gerekiyor bu 6ay sonunda büyüme olmazsa en az 6-7cm hiç olmicak demektir ama buna 6ay sonra karar vericez hemen vazgeçmemeliyiz

Son düzenleme:
Kızlar bu arada ben artık göğüslerime aynada kesinlikle çıplak halde bakmicam baktıkça moralim bozuluyo masaj yaparkende ayna karşısında yapmicam ölçmicemde bikaç ay,ya bi ara ne güzel barışmıştım bunlarla yine küstüm iyi mi

canım bnde katılmak istiyorum işalllah bir faydasını görürüm

Son düzenleme:
kızlar ne saçmalık ya g buyuşun istiyosun silikkon tak ne uraşıyosunuz tmm ilk iki uc gun zor sn valla 10 tane bikini alıp plajdan ayrılmayacaksınız

ve bu arada sakın salak büyütme krenmlerine inanıp servet harcamayın

Sağol da almayayım ben dokununca elime gelecek olan silikon olmaz olsun
Biz de silikon diye bir yöntem olduğunu biliyoruz ayrıca; gelip aydınlatmana gerek yoktu

kızlar bi kaçgündür ilgilenmiyorum karalar bağlamışsınız sakın ha bırakmayın bakın ben ilk başladığımda aradaki farkım 16 cm miş şimdi 20(her nekadar öyle gözkmesede ) ben çayları içtiğim sırada bunu elde ettim tabi krem masaj ve tibet hareketleriyle şimdi bayadır çay falan içtiğim yok o yüzden yerimde sayıyorum bunlar büyüyecek ve güzelleşek pes etmek yok yaza daha var hemen salmayın kendinizi

Pes etmiyoruz canım bir bunalım yaşamıştık ama atlattık senin ilk başta 16cm miymiş :-O vay anasını ya süper canım bi benimki büyümüyo arkadaş

Pes etmiyoruz canım bir bunalım yaşamıştık ama atlattık senin ilk başta 16cm miymiş :-O vay anasını ya süper canım bi benimki büyümüyo arkadaş

evet evet 16 cmcikmiş sadece şimdide sadece 20 cmcik ama hiç öyle durmuyor yani küçük duruyor baya yada bana öyle geliyor daha yeniyiz ergenlik çağında yıllar alıyor gelişimi şimdi hemen bişi beklemek yanlış olur ama bende sıkılmaya başladım ya

Evet mecbur sıkıla sıkıla dayancaz sabretcez :)
bende canım bi buyuseler...
Umarım büyürler canım bunu başarırsak varya olay olur olay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…