Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Kısa sürede tüketiyorsan zararı olmaz canım

kızlar sadece rezene çayı içmek ve keten tohumu yemek yeterlimi sizce?siz masaj falan yapmıyormusunuz..benim hazırladığım program biraz ağır olmuş sizinkilere göre zaten hepsini uygulamam güç biraz arada 1 -2 eksik olur ama bence daha yoğun şeyler yapmalıyız.masaj besinler ve göğüs büyütmeye yönelik sporlar...
Aslında benim en çokta merak ettiğim doğal yoldan gerçek sonuç elde edenler....nasıl yapmışlar...
bu arada silikon konusuna bende girdim wowoo ve inanki moralim çok bozuldu............................
eşime göğüslerim aslında silikon demeyi istemezdim.bana 75 dolgusuz kafii...e görüntüyse zaten dolgulu sutyenle 75 beden biri çok güzel gösterebilir.
en son bi kız doktoruna söylemiş ve sonuç bu en doğal silikon göğse sahip olsanız bile iki elle göğüs kavrandığında içindeki silikon kütlesi belli oluyormuş.hemde doktor eee olacak o kadar demiş..ben bunu bi erkek için istemiyorum elbette ama özgüvenimi zedelediği,psikolojimi bozduğu bi gerçek..onlar yapay durunca içimde o silikonları hissetmekten bende rahatsız olacağım kesin..
O yüzden doğal yola mecburum başka çarem yok..........................................

canım ağır program hazırlayıp bir iki hafta sonra sürekli onları düşünüp onları uygulamaya çalışmaktan yorulup bıkmaktansa, bizimki gibi orta derece bir programı 6 ay düzenli uygulayacağız.
masaj da yapıyoruz ama her gün değil
sömestr tatilimizde ise daha yoğun bir program uygularız, şu an yapamıyoruz ayrıca dersler, sınavlar...

çok fazla yüklenmektense bence düzenli programlı olmak çok önemli; şahsen ben ağır program uygularsam çabuk bıkarım

Bende doğal yolla mecburum canım merak edip baktım oraya malesef silikon benim isteğime cevapta vermiyo zaten

Canım bak göğsün doğal yolla büyümesinin malesef ama tek bir yolu var oda "östrojen", başka doğal yolu yok bak buzla vs dolgunlaşır , sporla sıkılaşır dikleşir, ama büyümez bunlarla büyümesi için teek çare "östrojen" e bizde hap işlerine girip tehlikeye atmıyoruz doğal yoldan fitoöstrojen alıyoruz ki bunu da uzmanlar etkisinin vücudun kendi östrojeninden etkisi daha az olduğunu ve en az 6-9 ay kullanmak gerektiğini söylediği için 6ay kullanıcaz en az ve keten tohumunu seçmemizin sebebide En en en çok östrojen keten tohumunda ve soya ürünlerinde var biz keten tohumunu hem daha ucuz hem daha doğal bulabildiğimiz için keten tohumunu seçtik diğer birsürü şeyde östrojen var ama bunlara oranla o kadar az ki zaten etkisi hafif olduğu için bide içinde az östrojen olan şeyleri tüketmek zaman kaybı diye direk en yoğun bulunanı kullanıyoruz diğer yandan rezenede süt kanallarını geliştirip göğüs büyümesine katkı sağlıyormuş sadece rezeneyle 13cm ve 75ten 85e çıkaranlar var 3ay sonunda, yani biz araştırmalarımıza göre en etkili yöntemlerden ikisini seçtik en az 6ay kullanıcaz bunların yanında çemende çok çok etkili hem sürmesi hem yemesi fakat çok koku yaptığı için ben çemeni kullanamıyorum okul zamanı o yüzden dönem arasında tatilimde kullanıcam ve kokusuna bir çare bulabilirsem kullanmaya devam edicem, masaj önemli masaj hem göğsün bağ dokusunu kuvvetlendirip dikliğini koruyormuş hemde doku büyümesine yardımcı oluyormuş ben hergün düzenli masaj yapamıyorum ama bikaç günde bir şerbetçiotu kremim hala duruyo onunla yada bebe yağıyla masaj yapıyorum bikaç dk , öyle birsürü gereksiz yöntem uygulamaya gerek yok bende öyle programlar yapıyodum ama canım insan hergün o kadar yoğun programı uygulayamıyor ve göğüs büyümesi için ( yani 3-5cm değil en az 10cm civarı büyümesi ancak östrojenle olur) östrojen almamız lazım zaten esas olay bu canım :/ ben çok araştırdım ama bundan başka herşey 3-5cm farkettiriyo ciddi anlamda büyüme olmuyo hiç rastlamadımda başka yolla büyütebilenleri ancak dolgunluk olmuş işte max 5cm oynamış falan, büyütenler hep östrojen içeren şeyleri belli bir süre düzenli kullanımda büyütmüşler canım of umarım hepimiz amacımıza ulaşabiliriz

Son düzenleme:
kizlar ben cemen cayini iki hafta kadar ictim, toz degil ama tohumdu. Bi faydasi olmadi biraz adet sertligi gibi bi sertlik oldu o kadar.

Bir ust msjdaki arkadas da ostorejen hormonundan bahsetmis, ona katiliyorum ama dogal yollarla alinan ostorejn yeterli degil bence. Ben dogum kontrol haplarinin buyuttugunu duydum, hatta dr.larda soyluyor bunu gecen bi dr.un videosunu izledim. Bi ara kanseri tetikliyor diye soylentiler cikmisti ancak kesinlikle dogru olmadigini aksine kanseri engelleyici etkisi bile oldugunu anlatiyordu.

Kullanan kadinlarin hepsinde gozle gorulur buyume olmus. Ben ostorejen hormonu 30 olan m ile baslayan hapi aldim. Ayni zamanda sac dokulmesi icin bi formulde kullanicam:)

Aranizda bu yolla gelisme saglayan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım iki hafta olmuyor demek için çok kısa bir süre ergenlikte 4-5 senede göğüs gelişimi tamamlanıyor iki haftada bende hiçbir yöntemden sonuç alamadım minimum 6 ay lazımmış

Bana kadın doğumcu doğum kontrol haplarının bazı kişilerde şişkinlik yapabiliceğini ama bırakınca kesinlikle söneceğini söyledi malesef birde doğum kontrol haplarında sadece östrojen yok canım o yüzden olmıyor sanırım bizim yapmamız gereken uzun süre fitoöstrojen alıp ergenlikteki gibi büyümesine katkıda bulunması orayı yağlandırması geçici bir şişkinlik yapmasın diye uzun süreli kullancaz bakalım inşallah olur ya valla yeter artık

Son düzenleme:
Kızlar verdiğim ara bitti, yarın sabah aranıza ben de katılıyorum:). Tekrar ölçücem bakalım küçülme olmuş mu.

evet canım haklısın,hepimiz yapabildiğimiz kadarıyla kendi yöntemimizi devam ettirelim...bu arada silikon sayfasında bi arkadaş 10 cm göğüs dokum olsaydı silikon taktırmazdım demiş..yani biz çaba verirsek aradaki farkı 15 cm'e çıkarsak bile kafi..benim şuan 71-79 cm..çok düzensiz yapıyorum ama başlandıçta 78 cmdi sanırım o bir cmde masajla oldu belkide rezene hurma bozanında etkisi olmuştur.kendime kızıyorum şu sıralar düzenli yapmadığım için.

4 ay aralıksız uğraşıp elde ettiğim 2 cm büyüme verdiğim 1 hafta arada uçup gitmiş. Çok moralim bozuldu(((

Evet canım onu bende okumuştum çabalamaya devam edelim sonucu ne olacak görelim umarım sonuç bizi mutlu eder valla bazen korkuyorum olmicak mı acaba diye ama olmazsada kabullenicez mecburen

arkadaşlar ben bir yerde okumuştum rezene çayını doğum yapmış kadınları süt olsun diye veryorlarmış bnde içmek istiyorumda acaba bir faydasını görebilirmiyim diye düşünüyorum, rezene çayı içipte göğüsleri büyüyen var mı?

Son düzenleme:
Canım bizler yeni başladık o yüzden bizim henüz büyümemiz yok ama rezeneyle 75ten 85e çıkaran ve başka biride 13cm büyütmüş rezeneyle

Canım hangi yöntemlerle 2cm büyümüştü? Of bu nedir ya o kadar uğraşıyoruz geri küçülsünler diye mi (

Adaçayı, rezene, kısa bir süre de hayıt içtim. Çörek otu yedim, masaj yaptım ve şerbetçi otunu kremle kullandım. Nar falan da tükettim bir süre. Hurma da. Ama yok, hepsi gitti. Şimdi tekrar başlamak içimden gelmiyo malesef.

Doğru söylüyosun canım sana hak veriyorum malesef benimde artık umudum yok büyüten insanlar olmuş evet keşkee benimde büyüseydi ama yok benim büyümicek heralde...şuan rezeneyi içmeye devam ediyorum keten tohumu benim için sorun oldu toz haline getirmem 3-4saatimi alıyo herşeyimi engelliyo ocağın ikinci haftası bi alet gelcek onla bolca toz haline getircem olmazsa tohum halinde yemeye çalışcam ama tohum halinde etkisi çok düşüyomuş vücudun iyice yararlanması için toz halinde olması gerekiyomuş bakalım artık,bende bıktım gerçekten bıktım aylardır hatta 1seneyi geçti sürekli çabalamaktan bişeyler olsun büyüsün diye uğraşmaktan bıktım ve hiç bir gelişme yok açıkcası umudum kalmadı ama yapmaya devam edicem keşke olsa ama artık hayalden öteye gitmiyo bazen inanmaya çalışıyorum sınra kendini kandırma durum bu kabullen diyorum ve kabullendimde yapcak bişey yok sütyensiz dümdüzüm ve göğüslerim ergenlikten çıkamamış kızınki gibi sanki gelişimi yarıda kalmış gibi dokununca bişey yok hafif bi şişlik malesef ama malesef böyle artık olmuyoda

Yenilen içilen şeyler herkeste farklı etki ediyo büyütenler var büyütenler olacakta ama benim kendi vücuduma inancım yok artık olmuyo kendimi paralasamda yok yani şuan zaten moralim bozuktu baya depresif bir yazı oldu kusura bakmayın

Kızlar göğüslerle ilgili bazı yorumlar okudum ekşi sözlükte ve kızlar soruyor mu ne öyle bi site ve moralim alt üst oldu ya yok küçük göğüslüler kadın yerine konmuyo yok bilmem ne neler neler yine pskolojim bozuldu ben bırakıyorum herşeyi nefret ettim bu olmayan göğüslerimden böyle kalcam yapcak bişey yok o keten tohumunu çekmeye çalıştım bugün tam 4saatim gitti 1kaşığı bile çekilmedi ya benim aletim iyice bozulmuş yada zor çekiliyo bu lanet olası şey size bol şans umarım büyütürsünüz bütün pskolojim bozuldu benim artık bu göğüsler yüzünden

Buarada eğer reçetesiz östrojen hapı satıldığını duyarsanız lütfen özelden mesaj atın bana duyarsam görürsem alıcam estetik dışında östrojenle göğüs büyütüldüğünden adım gibi eminim doktorlar aynı şeyi söylüyo ama bu lanet östrojen nerde ya nerde hap duyarsanız östrojen hapı bana mesaj atın arkadaşlar kolay gelsin

Son düzenleme:

Benim de moralim çok bozuk. Hadi azcık büyüdü bari orda kalsaydı. O bile yeterdi bana
Yine de ben bırakmamamız gerektiğini düşünüyorum. Başka bir çaremiz yok ki. Estetik istemiyoruz, demek doğal yollara mecburuz. Ben şimdi daha yoğun bir şerbetçi otu hazırlamayı ve kilo alma çalışmalarına yoğun olarak başlamayı düşünüyorum. Daha düzenli masaj yapıcam. Yine olmazsa artık ben de bırakırım, kabullenirim halimi. Zaten gözüm çok yükseklerde değil, aradaki farkım 7 cm, bunun 10 olmasına bile razıyım. Tek dileğim bu. Bence sen de bırakma. Gel son bir kez daha deneyelim:/

Offf wowo bıktım ben de yaaaa
Bir yanım yeteeeeer diyor bir yanım devam et diyor
Bıktım valla
Bugün keten tohumu da yemedim çay da içmedim
Çok mu çabuk pes ettik acaba?
Ama bu yılların birikimi yıllardır var bu sıkıntı ve geçmiyor büyümüyor !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…