Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

ayy yok valla ben dersleri halledemem sonra şimdi halledip kurtulayım bunlar olsada olur olmasada
Çünkü sende göğüs denen bişey var senin aradaki fark 20cm bizim max 10cm civarı oynuyo göğüslerine bi bakıp yarısını düşünsene ki srn kendininkine küçük derken bide bizimkini düşün sen zaten çok büyümesede olur güzelleşsin diyosun bizimki seninki kadar olsa biz zaten göbek atcaz aradaki fark bu o yüzden sen bizim kadar takmıyosun seninkininde bizimki kadar 10cm olsaydı sende bizim kadar takardın dersleri ben salmıyorum ama mesela dersim için göğüsle ilgili şeylerimi aksatmıyorum asla

Evet buda zeytinyağı çemen karışımı göğüslere sürüp bekletiyosun bende bırakmicam yaza kadar inşallah büyür küçük göğüslerim ve hepmizinki

Kızlar evet tekrar ölçtüm yine 80cm geldi ama 80nin tam ortasındaki çizgi değilde biraz 79a yakın geldi

aman yok ya göğüs falan kalmamış ki bende geçen eski fotoğraflarıma bakıyorum lise 3 teki halim falan benim gerçekten bu kadar göğüsüm varmıymış dedim ben kilo alayım tekrar gelir onlar geri ama kiloda almak istemiyorum

İşte düşün şuan seninki bizimkinin iki katı sen o haline göğüs kalmamış diyosun biz atalım kendimizi bir yerden

İşte düşün şuan seninki bizimkinin iki katı sen o haline göğüs kalmamış diyosun biz atalım kendimizi bir yerden

Yok canım niye yerden yere atasınki olduğu kada olmuyorsa boşver kendini yiprattigina değmez seni seven zaten göğüslerin için senle olucak değil ya benim göğüslerim orta senin ki küçük olur böyle şeyler senin onun dışında bir sürü harika özelliklerin vardır harika bir üniversite gidiyorsun gerçi seni görmedim ama bence çok da hoş bi kızsındır yani kısaca olması için elimizden geleni yapalım ama baktık olmuyor kendimizide yıpratmaya değmez onu söylüyorum

Yok yerden yere atalım demek istemedim boğaz köprüsünden atalım yada gökdelendende olabilir

Son düzenleme:
Manzaralar çok güzel olsalar da ordan da atmayın Kıyamam ki ben size

Bilemiyorum adyalinacım sonumuz kötü ya büyücekler yada kötü işte

Heleki bu kadar emek veriyoruz boşa giderse kimse beni tutamaz bide basın açıklaması yapıp bütün küçük göğüs mağdurlarına seslenmeyi düşünüyorum atlamadan önce aman Allah korusun ya

Son düzenleme:

Eğer öyle bi açıklama yaparsan sadece Türkiye basınında değil dünya basınında da gayet ilgi görürsün şaka bi yana salla gitsin ya iyi düşün ki iyi olsun hep olumlu düşün olucak inşallah de içinden

Diyorumda bakalım olcak mı teknik olarak olması lazım ama olmama ihtimalide var napalım artık kader

Tatlım sen ne kadar zamandır uğraşıyorsun düzenli veya düzensiz olarak

Bunu söylemek beni çok üzücek ama 1seneyi geçti ve gelişme sıfır bazı şeyleri düzenli uyguladım 1ay soya,20gün keten,15gün rezene,1hafta şerbetçiotu kremi falan filan bunları aralıksız böyle uyguladım olmadı malesef çok umudum yok o yüzden ama devam edicem şimdiki programıma bu sefer birleştirip düzenli uyguluyorum ve daha uzun süre uygulicam umarım olur olmazsada yapcak bişey yok böyle küçük göğüslü yaşicam

Arkadaşlarım günaydın,

Ben 9 gündür rezene çayı içiyorum sallama poşet Doğuş marka.2 gündür inanılmaz göğüs ağrım var.bu iyiye mi işarettir acaba?Reglim biteli 10 gün oluyor regl ile alakası yok.İnşallah işe yarıyordur.

Hepimize hayırlı cumalar olsun.Rabbim gönlümüzden geçenleri hakkımızdan hayırlı eylesin inşallah.

Büyüyodur işte ne güzel,inşallah canım seninde mi bizim gibi çok küçük

galiba uzun süreli ve düzenli yapmadın dimi ondandır canım düzenli yap olur inşallah )

sanada hayırlı cumalar canım amin inşallah bu iyiye işaret işe yarıyor demektir )

Büyüyodur işte ne güzel,inşallah canım seninde mi bizim gibi çok küçük

bugün ölçtüm üst gene 90 alt 69-69.5 arası yarım kilo vermişim gene haftaya alırım o gene olur 70 ama şu üst ilerlemiyor bi türlü

adetimide oldum bugün :) ama gene değerlerime baktıramayacağım yaa adetin 3. günü pazara geliyo 4. günü baktırsam nolurki :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…