Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

bencede öyle canım bu arada kötü bi haberim var dolunaya göre göğüs büyütme mart ayına kadar yok

6 ay varmış 6 ay yokmuş işte martın 13-14 o zaman dedi bana kandırdığını sanmıyorum

Kim dedi sana canım? Çok saçma ya ben bu dolunay meselesine pek inanasım gelmiyo açıkcası neye dayanıyomuş bu bilimsel açıklaması neymiş canım

Kim dedi sana canım? Çok saçma ya ben bu dolunay meselesine pek inanasım gelmiyo açıkcası neye dayanıyomuş bu bilimsel açıklaması neymiş canım

bilimsel olarak pek bilmem de ama dinen vardır sana bunu iyi bilen biri anlatsa iyi olur bide burdaki ay perisi var ya dolunay epilasyonu bölümünde yazıyor canım bakabilirsin ordan

Dinle ne alakası var ki bunun canım?

Dinle alakasını bilmiyorum ben hiç ama inanıyorum kendi düşünce yapıma uyduğu için inanıyorum şöyle ki insan tek başına sistemli değil hem dünyayla doğayla hem de evrenle bir sistemin içinde
Kendi içimizde her şey bir periyot dahilinde olduğu gibi doğada da öyle, bu periyotların oluşumu insanda hormonal sistem evrende de mesela gezegenlerin hareketi gündüz gece oluşumu vs...

O yüzden ben insan bedeninin tüm evrenle etkileşim halinde olduğuna inanıyorum, şimdi yazarken çok mistik gibi oldu ama bence her çekimi kadar olağan fizikçiye de fizikten örnek vereyim

Açıklayabildiğim bu ama gerçekten bu doğru mu değil mi bilmiyorum benim inandığım bu :)

dediğim gibi sen bunu bilen birinden öğrensen iyi olucak

Forumda aradımda bulamadım canım aman neyse ya ama ben ilk defa bu forumda duydum bunu biraz gerçekçiliği yoktur gibi geliyo hani bu secret gibi bişey değil mi yani bilmiyorum saçma geliyo bana ya dolunay neymişte karışıyo göğüslerimize adamı hasta etmesinler

onu tam bende nasıl açıklayabileceğimi bilmiyorum ama bu da doğru sayılabilir

secret farklı bi olay canım

İşte onun gibi geliyo bana yani evrenle alakalı değil mi yok evrene mesaj gönder yok evren izin vermiyo göğüs büyümesine dolunay bunu demiyo mu bence saçma gibi ya dolunay kim arkadaş ve ben anlamam dolunay falan

Son zamanlarda ilim adamlarının dikkatini çeken yeni bir konu var: İnsanoğlunun ayak basıp yakından tanıdığı Ay’ın, insanlar üzerindeki tesiri. İlim adamlarının araştırmalarına göre, dev okyanuslarda med-cezir olaylarına yol açan dolunay, vücudunun %70′i su olan insanoğluna da tesir ediyor. Vücuttaki sıvı dengesi bozuluyor, beyindeki düzenli işleyiş aksıyor ve kalp atışı hızlanıyor. Özellikle kalp ve şeker hastn Dolunay, sinir sistemindeki hücrelerin işleyiş düzenini bozduğu için dengesizlikler meydana getiriyor. Bunda, vücuttaki elektrik akımının iki misline çıkması da büyük rol oynuyor. Dolunay’ın kadınlara daha fazla tesir ettiği de bir gerçek. İlim adamları bu tesirleri şöyle sıralamaktadırlar:

Kadınlar, dolunay günlerinde çok hassas oluyor ve daha çabuk ağlıyorlar.Doğumlar, bu günlerde yüzde 20 oranında artıyor.Dolunay adet görme düzenini bozuyor ve kanamaları artırıyor.Cinsiyet hormonundaki artış sebebiyle cinsi arzular fazlalaşıyor.Kadınlarda migren artıyor ve daha stresli hâle geliyorlar.Ayın çekim gücünün maksimum olduğu dolunay vakti, daha sinirli ve kontrolsüz oluruz. Ani sinir, dengesiz hareketler, düşünülmeden yapılan şeyler bu gecelerde üst üste gerçekleşir. = canım dolunayın etkisi dediğiniz buysa eğer bu yazıyı internetten buldumda mantıklı geldi şimdi ama yinede o kadar çok etkilemiyodur bence

bakalım işte biraz daha bekleyip doktora gidecem canım.. bide hani şöyleki rezenede adaçayında östrojen varya değerlerim normalse ben şuan hep östrojeni artıyorum buda iyi değil diye düşünüyorum hiç kan testide yaptırmadım bi adet oluyum hemen hormonlarımada bi baktıracam

Hormonlarına baktır tabiki canım östrojenin yüksekse östrojen alman zararlı ama bunlarda çok östrojen yok rezene ve adaçayında,aşırı artış olucağını sanmıyorum bu ikisiyle sen hormonlarına mutlaka baktır

yani fiziksel etkileri bu canım var yani etkisi bu bi gerçek ama az veya çok olabilir o kişiye göre değişir heralde :44: şu hormanları bi ben ölçtüremedim ya şu illa adetliyken bakılması kuralı bozuyor bütün işi

ben de gördüm o dolunay muhabbetini de yani illa ki doğruluk payı vardır da o günleri takip edip ona göre ayak uydurmak zor.. mesela bacakların uzadı alman gerektiğinde o tarihi beklersen oooooo işimiz var.. her ay belli tarihlerde oluyorsa tmm ama belli aylar var belli aylar yoksa sıkıntı orman oluruz mazallaaaah

Kızlar bu yaptıklarımız akıntıya sebep oluyo yani hormonları harekete geçiriyo olcak bu iş

yıllar önce büyümeyen memelerim için kadın doğum uzmanına gidip hormonlarımı ölçtürmek istemiştim, bana adetlerimin düzenli olup olmadığını sordu, düzenli dedim o zaman gerek yok dedi. ya dedim sadece adet düzenli onun dışında bi gelişme yok. yapamayız bu durumda test dedi. bi daha da gitmedim.

hormonlarını düzenli adete ragmen ölçtüren var mı ? bir de zahmet olmazsa biriniz yazabilr mi tam olarak ne yapıyorsunuz keten tohumunu? rezeneyi bi dönem denedim evet sertleşme yapıyor ama öyle beden atlatacak kadar gelişme yapmadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…