Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

büyümesi değilde küçülmesi için yokmu bi çare :KK43:

Onun çaresini bu başlıkta aramayacaksınız bakın yukarda göğüs sağlığı ve bakımı başlığının altında göğüs küçültme de var

Ben bu mantığı cidden anlayamıyorum... Ben neden gidip küçültme başlıklarına "benimkiler küçük" yazmıyorum? Soruyorum bunu kendime cevap yok çünkü saçmaaaa

Onun çaresini bu başlıkta aramayacaksınız bakın yukarda göğüs sağlığı ve bakımı başlığının altında göğüs küçültme de var

Ben bu mantığı cidden anlayamıyorum... Ben neden gidip küçültme başlıklarına "benimkiler küçük" yazmıyorum? Soruyorum bunu kendime cevap yok çünkü saçmaaaa

Haklısın da niye sinirlerin tavan yaptı anlamadım. ben bugün üye oldum doğru düzgün nasıl ne yapcağımı bile bilmiyorum.arkadaşın yazdığınıda tesaüf eseri gördüm ve yazma gereği duydum. yani amacım 'aa göğüs küçültme varmış ben büyütmeye yazayımda Afilli kız beni fırçalasın filan değil. ayrıca bu şekilde tepki göstereceğine düzgün bi dille de anlatabilirdin konunun başka yerde de olduğu. kimse göz göre göre yanlış yola sapmaz. böe yaptığımı düşündüysen senin mantığın benimkinden saçma...

yıllar önce büyümeyen memelerim için kadın doğum uzmanına gidip hormonlarımı ölçtürmek istemiştim, bana adetlerimin düzenli olup olmadığını sordu, düzenli dedim o zaman gerek yok dedi. ya dedim sadece adet düzenli onun dışında bi gelişme yok. yapamayız bu durumda test dedi. bi daha da gitmedim.

hormonlarını düzenli adete ragmen ölçtüren var mı ? bir de zahmet olmazsa biriniz yazabilr mi tam olarak ne yapıyorsunuz keten tohumunu? rezeneyi bi dönem denedim evet sertleşme yapıyor ama öyle beden atlatacak kadar gelişme yapmadı bende

Hormon testi yaptırman için doktora ihtiyacın yok canım labaratuarlar varya oraya gidiyosun yaptırmak istediğin testleri söylüyosun mesela östrojen progrsteron vs vs baktırcam diyosun adetin 3.günü sabah aç karna yaptırıyosun hastanelerde doktor izni gedekebilir hatırlamıyorum ama labaratuarda yaptırabilirsin yani yada tıp merkezinde mesela istanbulda oturuyorsan boğaziçi tıp merkezinde gidip söylüyosun yaptırıyosun doktorla uğraşmana gerek yok

Rezeneyi ne kadar süre kullandın ? Ve aksatmadan kullandınmı yoksa aksıyomuydu? Biz günde 2 yada 3 bardak rezene içiyoruz ben 3 bardak içiyorum

Ketent tohumunu baharat öğütücüde öğütüp toz hale getiriyoruz yada aktardan direk toz halde alabilirsin ama kısa sürede tüketmen lazım tohumu bozulmuyoda tozu uzun süre kalırsa bozulabiliyormuş, 1yemek kaşığı keten tohumu tozunu ister yoğurtla ister suyla ister salatayla yada sade yiyosun canım

Ama östrojen seviyen yüksek çıkarsa bu tarz şeyler kullanmasan daha iyi çünkü östrojen var bunlarda benim östrojen seviyem 67 mesela

Son düzenleme:
Hormon testi yaptırman için doktora ihtiyacın yok canım labaratuarlar varya oraya gidiyosun yaptırmak istediğin testleri söylüyosun mesela östrojen progrsteron vs vs baktırcam diyosun adetin 3.günü sabah aç karna yaptırıyosun hastanelerde doktor izni gedekebilir hatırlamıyorum ama labaratuarda yaptırabilirsin yani yada tıp merkezinde mesela istanbulda oturuyorsan boğaziçi tıp merkezinde gidip söylüyosun yaptırıyosun doktorla uğraşmana gerek yok

Rezeneyi ne kadar süre kullandın ? Ve aksatmadan kullandınmı yoksa aksıyomuydu? Biz günde 2 yada 3 bardak rezene içiyoruz ben 3 bardak içiyorum

Ketent tohumunu baharat öğütücüde öğütüp toz hale getiriyoruz yada aktardan direk toz halde alabilirsin ama kısa sürede tüketmen lazım tohumu bozulmuyoda tozu uzun süre kalırsa bozulabiliyormuş, 1yemek kaşığı keten tohumu tozunu ister yoğurtla ister suyla ister salatayla yada sade yiyosun canım

Ama östrojen seviyen yüksek çıkarsa bu tarz şeyler kullanmasan daha iyi çünkü östrojen var bunlarda benim östrojen seviyem 67 mesela

Östrojen seviyesi kaç olmalı?

Östrojen seviyesi kaç olmalı?
Aralık çok geniş 100lerde olanlarda var ama internette araştırdığıma göre diyoki 80nin altındaysa östrojen eksikliği vardır 50nin altındaysa kesin östrojen eksikliği vardır diyo canım

Son düzenleme:
Aralık çok geniş 100lerde olanlarda var ama internette araştırdığıma göre diyoki 80nin altındaysa östrojen eksikliği vardır 50nin altındaysa kesin östrojen eksikliği vardır diyo canım

Ben bundan 3 yıl önce aşırı saç dökülmesinden dolayı tahlil yaptırmıştım acaba onada o zaman bakılmışmıydı ama muhtemelen onada bakılmıştır ve o zaman doktor bütün değerlerin çok iyi demişti ama östrojenede bakılmışmıydı onu hatırlamıyorum

Kızlar rezenede 11. Günüm, çemen maskede 10.günüm, keten tohumunda 2. Günüm şimdiye kadar sadece 1gün aksattım o günü saymadım zaten yoksa 12. Günüm oluyodu rezenede vs neyse :KK9: başladığımda 78-79 arasında geliyomuş biraz önce ölçtüm 80cm geldi :nazar: kızlar kilo almadım zaten aksine verdim 1 kilo, inşallah doğru ölçmüşümdür ve inşallah adet öncesi şişlik değildir zaten adetime en az 10 gün var daha ve göğüslerime dokununca ağrıyo bence doğru yoldayız nar çekirdeği yağımıda sipariş ettim akşam tekrar ölçücem umarım yalnış ölçmemişimdirrr alt hala aynı cm

Son düzenleme:
Ben bundan 3 yıl önce aşırı saç dökülmesinden dolayı tahlil yaptırmıştım acaba onada o zaman bakılmışmıydı ama muhtemelen onada bakılmıştır ve o zaman doktor bütün değerlerin çok iyi demişti ama östrojenede bakılmışmıydı onu hatırlamıyorum
Canım saç dökülmesindense tiroide falan bakılmıştır östrojene bakıldığını sanmıyorum bakılsa bile boşver onu koskoca 3 yıl geçmiş yani öğrenmek istiyosan yeni test yaptırman daha sağlıklı olur çünkü benim 6ayda bile değerim değişti 37yi 6ay sonra 67 çıktı yani...

Canım saç dökülmesindense tiroide falan bakılmıştır östrojene bakıldığını sanmıyorum bakılsa bile boşver onu koskoca 3 yıl geçmiş yani öğrenmek istiyosan yeni test yaptırman daha sağlıklı olur çünkü benim 6ayda bile değerim değişti 37yi 6ay sonra 67 çıktı yani...

evet haklısın illa adetli olmak lazım dimi bide kadın doğumcuyamı gideyim

evet haklısın illa adetli olmak lazım dimi bide kadın doğumcuyamı gideyim

Dediğim gibi doktora gitmene gerek yok bir sorunun yoksa,tek hormon testi için biraz önce bahsettiğim şekilde yapabilirsin, evet adetli olman lazım ve adetin 3.günü olması lazım

Dediğim gibi doktora gitmene gerek yok bir sorunun yoksa,tek hormon testi için biraz önce bahsettiğim şekilde yapabilirsin, evet adetli olman lazım ve adetin 3.günü olması lazım

şuan adetim bitmek üzere zaten artık bi dahakisinde giderim inşallah unutmazsam :KK70:

Sen neler uyguluyosun şuan canım östrojen alıyomusun

saldım çayıra mevlam kayıra :KK9: hiç bişi yapmıyorum masaj bile yapmıyorum sıkıldım tatilde güzel bi programla başlayayım diyorum hem malzemelerimde bitti yani şuan dışarıda çıkmıyorum şaçı başı dağıtmışım tam final modundayım :KK9:

saldım çayıra mevlam kayıra :KK9: hiç bişi yapmıyorum masaj bile yapmıyorum sıkıldım tatilde güzel bi programla başlayayım diyorum hem malzemelerimde bitti yani şuan dışarıda çıkmıyorum şaçı başı dağıtmışım tam final modundayım :KK9:
Benim aklım fikrim göğüslerde olduğu için kendimi finallere veremiyorum bile :KK43: programımı aksatmamaya çalışıyorum finallerime rağmen :KK9:

Benim aklım fikrim göğüslerde olduğu için kendimi finallere veremiyorum bile :KK43: programımı aksatmamaya çalışıyorum finallerime rağmen :KK9:

finaller daha önemli tatlım boşlama sakın göğüsden daha mı önemli derslerini sakın aksatma

kızlar ben bayadır giremiyodum her gün olmasada 2-3 günde bir rezeneiçiyorum ve aynı zamanda kilo almaya çalışıyorum. çemen ve zeytinyağıyla uygulanan kür dediğiniz şey boy uzatmak için eklem yerlerine sürülen kürle aynı mı onda da zeytinyağının içine çemeni koyuyosun 1 hafta bekliyor ve her gece sürüyüsoun eğer öyleyse haftaya ona başlıyorum ben.
ben yaza kadar bırakmayı düşünmüyorum çünkü gerçekten kışın böyle de yazın bikini alma zamanı gelince benim morallerim eksilere iniyo.:KK14:

X