Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Tabi ki iyi değil ama olur yani arada onu pek takma benim arkadaşım geçen yıl tam 3 ay gecikmişti hamile miyim diye korkudan ölüyordu bişey de yapmadım ama eşortman altını giydim ondan olur mu diye endişelenip durmuştu olunca çok rahatlamıştı :KK9:

ay oda çok abartmış :)) ama hakkaten ya bıraksammı diye düşünüyorm yani :KK43:

ay oda çok abartmış :)) ama hakkaten ya bıraksammı diye düşünüyorm yani :KK43:

Aynen öyle felaket abartmıştı bizede eğlence çıkmıştı :KK9: ben çayları içerken benimde gecikitordu iki aydır içmiyorum düzenli oluyor ama çaylar dan öncede bi düzensizlik vardı

Aynen öyle felaket abartmıştı bizede eğlence çıkmıştı :KK9: ben çayları içerken benimde gecikitordu iki aydır içmiyorum düzenli oluyor ama çaylar dan öncede bi düzensizlik vardı

ya aslında rezeneye adet düzenleyici derler ama bilmiyorum yaa napsam

kızlar ben çaya kattığım için üzerine yağ çıktı tabi ondan oldu galiba bugn salatama katacağım o zaman bulanmaz heralde.. cnm sen de üzülme olabilir etrafımızda herşey hormonlu herşey bozuldu günümüzde kadınların adet dönemleri de saçmaladı iyice ondan.. ama tabi biraz daha bekle olmadı doktora git eline gelen sertlik iki göğüsünde de aynı mı kütle gibi mi genel bi sertlik mi..iyi düşün iyi olsun stres yaparsan daha da gecikir stres yapma cnmm. ayrıca bu çaylar bence düzenleyicidir şaşırdım düzensizleştirdiğine. hatta düzenlesin diye içenler var yani.. bilemedim valla:s

kızlar ben çaya kattığım için üzerine yağ çıktı tabi ondan oldu galiba bugn salatama katacağım o zaman bulanmaz heralde.. cnm sen de üzülme olabilir etrafımızda herşey hormonlu herşey bozuldu günümüzde kadınların adet dönemleri de saçmaladı iyice ondan.. ama tabi biraz daha bekle olmadı doktora git eline gelen sertlik iki göğüsünde de aynı mı kütle gibi mi genel bi sertlik mi..iyi düşün iyi olsun stres yaparsan daha da gecikir stres yapma cnmm. ayrıca bu çaylar bence düzenleyicidir şaşırdım düzensizleştirdiğine. hatta düzenlesin diye içenler var yani.. bilemedim valla:s

biliyorum ya bende öyle duydum ama anlayamadımki işte bir hafta daha bekleyip doktora gitmeyi düşünüyorum bende canım

Düzenliyor ama bırakınca düzenli olmaya başladım doktora gidecektim ama artık gerek yok gibi şimdilik herşey yolunda

peki bu çörekotu yağı ile masaj konusuna ne diyorsunuz

peki bu çörekotu yağı ile masaj konusuna ne diyorsunuz

ben korkuyorum ya kıllanma yapar falan bu seferde kıllı kıllı gögüslerim olur :)) mersin yağıyla yapıyorum ben masajı

Bende korka korka kullandım Çörekotu Yağını ama bişi olmadı yani kıllanma yapmadı bide Mersin yağının şöyle bişeyi varmış bırakınca eskisinden bile küçültüyormuş

Bende korka korka kullandım Çörekotu Yağını ama bişi olmadı yani kıllanma yapmadı bide Mersin yağının şöyle bişeyi varmış bırakınca eskisinden bile küçültüyormuş

hadiii hiç duymamıştım bunu ya bi araştırayım :) ben zaten banyodan banyoya masaj yapıyorum hoş ya 2 güne 1 yada günlük banyoya giriyorum oda ayrı tabi :)

hadiii hiç duymamıştım bunu ya bi araştırayım :) ben zaten banyodan banyoya masaj yapıyorum hoş ya 2 güne 1 yada günlük banyoya giriyorum oda ayrı tabi :)

Benim saçlarım yağlanmadığı için daha seyrek yıkanıyorum :KK1: bende hergün masaj yapıyorum

ya ben 7 8 gündür rezene adaçayı içiyorum günlük , bide masaj yapıyorum aradada pekmezle üzüm yiyorum adetim gecikti geçen aydada adet gecikme sorunum olmuştu o zaman proğramım daha yogundu bırakmıştım şimdide hem adetim gecikti hemde gögsümde bi ağrı var ama ağrıyan yere dokunduğumda elime bişe geliyo sanki :KK43: adetimide geçen ay ayın 5inde olmuştum hala yok yani bişe :KK43:

Canım bu anlattıklarına göre kötü bişey olması imkansız rezene ve adaçayının yan etkisi yok bikere kötü bişey değil aksine çok faydalılar masajı neyle yaptığını yazmamışsın belki onla ilgilidir o hissettiğin sertlik mutlaka doktora görün ama ben kötü bişey olduğunu sanmıyorum adet gecikmesi bendede oldu hemde 45gün gecikti doktora gittim bende korkudan öldüm bu göğüs için yiyip içtiklerimden bişey mi oldu diye ama doktora gittiğimde bişey yok dedi ilaç verdi adet olmam için sonra oldum stres oldukça sen böyle daha çok gecikiyo adetin

Canım bu anlattıklarına göre kötü bişey olması imkansız rezene ve adaçayının yan etkisi yok bikere kötü bişey değil aksine çok faydalılar masajı neyle yaptığını yazmamışsın belki onla ilgilidir o hissettiğin sertlik mutlaka doktora görün ama ben kötü bişey olduğunu sanmıyorum adet gecikmesi bendede oldu hemde 45gün gecikti doktora gittim bende korkudan öldüm bu göğüs için yiyip içtiklerimden bişey mi oldu diye ama doktora gittiğimde bişey yok dedi ilaç verdi adet olmam için sonra oldum stres oldukça sen böyle daha çok gecikiyo adetin

mersin yağıyla yapıyormuş canım

mersin yağıyla yapıyormuş canım

Mersin yağıyla da ilgili ben hiç o tarz bişey duymadım bence arkadaşta benim gibi olmuş bende adetim gecikince tedirgin olmuştum acaba bu yiyip içtiklerim zarar mı verdi vucüduma diye ama doktora gidince gördümki kendi kafamda kurmuşum bence arkadaştada aynı durum var bende 10 gün oldu günde 3bardak rezene içiyorum yani ve araştırmıştım adaçayı ve rezenenin yan etkisi yok bence bişey yok arkadaşta oda korkuya kapılmış adet olmayınca

X