Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

valla kavga ettiğimiz zaman keşke evlenmesydimdediğim zamanlar oldu!ama iyi geçindiğimiz zamanlarda da iyiki evlenmişim diyorum. :))

hiç bir zaman eşimin yüzüne demedim bunu.Ama içimden sürekli diyorum bunu.Galiba erken yaşta evlendiğim genç kızlığımı yaşayamadığım için.İki kez evlendim ben.ilki tam bir kabustu.Şimdi iyiyim aslında ama boşandıktan sonra bir süre yalnız kalmalıydım diyorum.Bulamadığım şefkatin sevginin ilginin eksikliği yüzünden bir de ailemin boşanmada bana destek olmaması yüzünden yaptım ikinci kez bu hatayı ben.arkadaşlarım gezip tozarken ben beşik sallıyordum.evlilik aslında çok güzel ve hyatı anlamlı kılan şey, çocuktan sonra tabi.ee o da evliliğin sonucu.şimdiki aklımla ben sanırım kolay kolay evlenmez evde kalır kız kurusu falan olurdum.

18 senelik evli olarak evet özellikle son yıllarda sorumlulukların getirdigi ağırlık,özgürlügünüzün kaybolması,en önemlisi ise ben diyemeyişiniz evlenmeseydim dedirtiyor.Ama galiba çoçuk için değer

ben daha yeni evli sayılırım ama şimdiye kadar hiçç demedim hatta defalarca iyi ki de evlenmişim diyorumgamyoncuiremsu

demez olrumuyum hergünn diyorum..her an keşkelerle yaşıyorum...eski günlerin hayali gözüme hep..
ahh bekar olduğum zamanlar..umutlarım vardı...mutluluğum..huzurum...
hepsini bi evliliğe heba ettim..onlar uçtu gitti benden..
ben çaresiz gözü yaşlı el salladım hayatta olmama sebeplerime.
şimdi nefes alıyorum sadece...insanı insan yapan ruhdan uzak..bilsem geri gelecek kaybettiklerim..
döner arkamı giderdim herşeye rağmen..

son iki yıldır hergün diyorum ve belkide bu hatayı bitirmenin yolunu arıyorum

slm valla şoyle bir duşundum ama demedim oooooooo ne buyuk kavgalar surtüşmeler oldu tabiki dile kolay 19 sene ama yok aklımdan bile gecmedi tabi soyleyene degil soyletene bak demişler dogru seviyorum ben bu adamı ya

çok sevdiğim güvendiğim inşallah aynı anda canımız çıkar dediğim kocam beni ilk yılımda hamileyken ve ben ailemin yanındayken, benim evimde çocuğumun odasındaki yatağımda beni aldattığını öğrendiğim andan beri evet keşke evlenmeseydim. lohusalığımın 27. gününde öğrendim bugün çocuğum 48 günlük. ne olacak bilmiyorum..çok kötüyüm

canım ya allah sabır versin.herkez der keşke diye ama seninki kötü olmuş.inş senin ve cocuğun için en doğru kararı verirsin

buu sana nasıl yapar yaa çok üzüldüm bunu kocandan mı duydun da bu kadar
kesin biliyorsun her söyleyene de inanma derim belki istemeyen biriside
uydurmuş olabilir

bu erkekleri anlamak ne kadar zor evlenene kadar pesimizden kosarlar evl.rahatlama gevseme gelir biz kadınlar cocuk yaparız herseye katlanarak kucaklarına veririz bizi el ustunde tutcakları yerde yaptıklarına bakın ya off cok kızdım ya arkadasım allah cocuğunu sana bagıslasın uzulme bebegini dusun o kendinden bebeginden utanmıyorsa sen hic uzme kendini allah yardımcın olsun sabret

burada benimde keske dediğim cok olmusdur belki kac bin kez demişimdir ama evliliğin en guzel pişman olmdıgım yanı bebegim evlenmeseydm canımdan öte bebeğim olmucakdı keşke demediğim tek nokta bu

:
çocuğunla ilgilen ve kendini düşün:CüvCüv:çok üzüldüm senin için:çok üzgünüm:bende dün akşam dedim ve bebeğime sarılıp uyudum:ecrin_bebek::asigim:

ya arkadaşlar böyle yazıyorsunuz şimdi nişanlı olanlar evlilik hazırlıkları yapan arkadaşların gözü korkmuştur.
bende evliyim bir çocuğum var. eşim benimle evlenmek için tam 5 yıl peşimden ayrılmadı. iyikide ayrılmamış. Allahın bana bir lütfu oldu eşim ve çocuğum
tabiki bazı anlar bende diyorum keşke evlenmeseydim diye .
ama eminim bekar olsaydım bu yaşıma kadar neden evlenmedim diycektim :)
her evlilikte oluyor böyle anlar önemli olan bu anların gelip geçici olması. dün evlenmeseydim dediğim adama ertesi gün iyiki seninle evlenmişim demişimdir

med-cezir gibi oluyor işte bir geliyor bir gidiyor :) :)

nasıl yani eşinin seni aldattığını öğrendin ve neolucak bilmiyorum diyorsun..
arkadaşım çoook üzüldüm durumuna. hemde böyle bir zamanda bunu yaşaman çok kötü. lohusalığın kadına verdiği ayrı bir depresyon çocuğun anneye getirdiği ayrı bir sorumluluk omuzlarına binmişken birde eşinin aldatması:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

neolur iyi düşün ve eşinle konuş . söylemesi çok zor ama seni ilk aldatması mı bu duyduğun. bak yeni bebeğiniz olmuş gelecekte daha çok üzülmemek için kendine biraz zaman ver ve şuan çocuğunla ilgilen
senin yerinde olmayı hiiiç istemezdim. beni yanlış anlama lütfen gerçekten çoook üzüldüm. :a015:
Allah yardımcın olsun .​

çok çok üzüldüm ya
çok zor bir durum
kocanın açıklamsı ne dicem ama bu olayın nasıl bir açıklaması olur bilmek çok can yakar eminim birde lohusasın nasıl öğrendin ya
inşallah yaran kapanır zamanla canım

kllkjşlkşllşlşlşşşnlkmşllşöşlklkljkjknmö ömökşplpklm kljşlkişlişl

Son düzenleyen: Moderatör:
oooooooooooooooooooooooooooooo sordugun bıle hat
böyle soru olurmu hic:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…