Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

ben şu an nişanlıyım ve 1 hafta sonra düğünüm var ama şimdiden pişmanlık duyacağımı biliyorum Allah keşke bu insanı ve ailesini karşıma hiç çıkarmasaydı hepsinden nefret ediyorum kaç kez ayrılmaya kalktık ama zorla yine barıştı ne sözler ne yeminler ama nikah tarihi alınmışşş herşey hazır ve aynı şeyleri tekraralamaya başladı anası kız kardeşleri hepsi bi ayrı nefretttt ediyorum nefrettt evlendikten sonrada düzeleceğini hiç sanmıyorum..

hiç böyle birşey düşünmedim. Şükürki böyle düşünmek zorunda kalmadım. elbette birsürü olumsuzluklar yaşadık ancak galiba birbirimize herzaman güvendil ve dürüst davrandık .İnşallahta düşünmem.

osasb ozaman neden devam ediyosun başta vazgeç bile bile neden kendini mutsuzluğun içine atıyosun anlamak güç.

ben şu an nişanlıyım ve 1 hafta sonra düğünüm var ama şimdiden pişmanlık duyacağımı biliyorum Allah keşke bu insanı ve ailesini karşıma hiç çıkarmasaydı hepsinden nefret ediyorum kaç kez ayrılmaya kalktık ama zorla yine barıştı ne sözler ne yeminler ama nikah tarihi alınmışşş herşey hazır ve aynı şeyleri tekraralamaya başladı anası kız kardeşleri hepsi bi ayrı nefretttt ediyorum nefrettt evlendikten sonrada düzeleceğini hiç sanmıyorum..

nişanlıyken pişmansan evlendikten sonra daha çok pişman olursun nişanlından ve
ailesinden bu kadar çok nefret ediyorsnaneden hala evleneceksin anlayamadım
ağrımayan başını ağrıtmak için mi ha belki evlenince düzelirler diyorsan o başka
inşallah evlendikten sonra keşkelerin olmaz

hemen hemen her gün diyorum.2,5 aylık hamileyim ve eşimden ekstra bi ilgi alaka görmüyorum üstelik düşük tehlikesi var.çocuk düzeltr bazı şeyleri diye hamile kaldım evlilikte 3 yılım bitti 4. senedeyim hiç bi zaman benim yanımda olmadı bana karşı hep ailesini savunur hala da öle bu psikolojiyle çocuk nasıl doğurucam bilmiyorum of ya hayat çok üstüme geliyo

valla ne derseniz deyin burda yazılanları okuyunca içime su serpildi. Demek ki doğru insan, doğru yer,doğru zaman hikayeymiş.hadi ben bulamadım o bulamadı hiç mi bulan yok bu muhterem doğru efendiyi.

amannnnnnnn hep diyorum amaaaaa evliyiz işte sonuç aynıııııı-tatlicadiarzu-

hemen hemen her gün diyorum.2,5 aylık hamileyim ve eşimden ekstra bi ilgi alaka görmüyorum üstelik düşük tehlikesi var.çocuk düzeltr bazı şeyleri diye hamile kaldım evlilikte 3 yılım bitti 4. senedeyim hiç bi zaman benim yanımda olmadı bana karşı hep ailesini savunur hala da öle bu psikolojiyle çocuk nasıl doğurucam bilmiyorum of ya hayat çok üstüme geliyo
arkadaşım Allah herşeyden önce herkese ağız tadıyla geçinmeyi nasip etsin..
bana kırılma ama çocuk olunca düzelir diye hamile kalıp mutsuz bir yuva günahsız bir yavruyu dahil edenlere çok kızıyorum..
öncelikle karı koca olmalısınız sonra anne , baba ... söylediğiniz kadarı ile oturmuş bir evliliğiniz yok
çalkantılı bir yaşamınız var. o halde neden bu zor yaşama bir de bebeğinizi katlanmak zorunda bırakıyorsunuz..
valla ne derseniz deyin burda yazılanları okuyunca içime su serpildi. Demek ki doğru insan, doğru yer,doğru zaman hikayeymiş.hadi ben bulamadım o bulamadı hiç mi bulan yok bu muhterem doğru efendiyi.
ben varım.. 2 yıllık evliyim Allaha çok şükür karşımda ki doğru insan ve doğru aile.:nazar:
hep dua ediyorum Allah herkese en az bizimkisi kadar huzurlu bir yuva nasip etsin.:Saruboceq:

.........................................................................................................

Son düzenleme:
neyden etkilendin ben anlayamadim uykum geldi herhalde ondan olsa gerek

herzaman herzaman herzaman:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ahhhhhh keşkeeeee artık çok geççççç:eek:klava::eek:klava:

bende 1,5 yıllık evlıyım her tarışmamız da keşke evlenmeseydım dıyorum şimdiki aklım olsaydı evlenmezdım offffffffffffff bekarlık ve ögerncılık yıllarımı arıyorum

5 yıllık evliyim bende keşke evlenmeseydim dediğim anlar oldu kızgınlıkla bunu eşime dahi söyledim ama sonra pişman oldum çünkü bu sadece sinirli bi anımda ağzımdan istemeyerek çıkan sözlerdi yürekten pişman olmadım hiç zaten olsaydım biterdi kesinlikle

X