Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

çoğu zaman söylüyorum:kızgın:
yani kavga etmemize gerek olmadan:1closedeyes:
evlilik sorumluluk istiyor mirmirmirmir
çok ağır bir yük :nazar:
eşimde diyor zaten evlilik hiç sana göre değil diyeşutarafagitti
herşeyden şikayet eder dururum:dilcikar:
ama bir oğlum var onu düşününce:uhm:
iyi ki evlendim ve bir çocuk sahibiyim diyorum:sm_cool:

herkes bi doneminde pismanliklar duymustur muhakkak,,,,,,,,,,,,,,,bugun iyiki evlenmisim dersin,,,yarin keske evlenmeseydim dersin........bu isler boyle ..............

oluyor hemde bu aralar pek oluyor kendi kendime diyorum keske evlenmeseydim ama iyi yanlarini gorunce iyiki bu deliyle evlenmisim diyorum:roflol:
hele cocuklarimi gorunce nasil mutluyum iyiki dogurmusum onlari rabbim olmayanlarada versin insallah :teytey:

olmamı....demedim diyen yoktur bence.evlilik çok büyük sorumluluk...ya zaten biz kadınlar eşimizle degil ailesiyle evleniyoz ...kocadan çekmesen ya anasından çekiyon yada gardaşlarından...

olmamı....demedim diyen yoktur bence.evlilik çok büyük sorumluluk...ya zaten biz kadınlar eşimizle degil ailesiyle evleniyoz ...kocadan çekmesen ya anasından çekiyon yada gardaşlarından...

cok dogru demissin aynen benim bu zamanlar cektigim gibi :eek:klava:

dedim en son dün dedim.....13 haftalık hamileyim bugün evlilik yıldönümüm dün beni o kadar üzdüki dedim kendisinede dedim çocuk için acele etmişiz dedim...ama çok üzüyor bu aralar beni hemde üzülmemem gereken bir dönem bu aralar... belkide ben kendimi üzüyorum hormonlardan dolayı.....

olmaz mı elbette oldu sırf kocamız olsa neyse bide kocalarımız kocaları yok mu yani ailesi onlar olmadımı gayet iyiyiz ama onlar varken arada pişmanlık yaşamıyorum desem yalan olur.

bizim 2 seneye yaklaşıyor evliliğimiz. ama 10 senedir birlikteyiz. keşke imkanımız olsaydı da daha önce evlenebilseydik diyoruz herzaman. hayatımda eşimin olmadığını düşünüyorum bazen, nefes bile alamıyorum. Allah onu başımdan eksik etmesin. öl desin ölürüm onun için. Allah bizi birbirimizden ayırmasın inşallah.

demez olur muyum her kavganın ardından ne vardı ki senle evlendim diyorum çok gereksiz kalbini kırdığım oluyor ama napimm:dilcikar:
evlilik bana göre değil ama olan olmuş bi kere boşver ellereee ne onun nede bunun günahı
kalmasın kimseye:tomato:

oluyor hemde bu aralar pek oluyor kendi kendime diyorum keske evlenmeseydim ama iyi yanlarini gorunce iyiki bu deliyle evlenmisim diyorum:roflol:
hele cocuklarimi gorunce nasil mutluyum iyiki dogurmusum onlari rabbim olmayanlarada versin insallah :teytey:

annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaa kızım bu aşağıdaki resimdeki kızınmı yaffffffffff ana kız saçlı maçlı anam sanki çocuk yaşında gibi yaaaa maşallaaaaaah 41 kere güzelim ya ne kadar güzel bir bebek valla

8 yıllık evliyim kaç defa dediğimi hatırlamıyorum bile milyarlarca kez demişimdir 20 yaşında kız kardeşim var ben 19 yaşında ewlendim her kafam attığında asabım bozulduğunda ewlenmeseydim keşkeyi geçtim kardeşime evlenme sakın diyorumm.
iyi kötü günler mutlaka oluyo ama erken evlenmek bunu en fazla dile getirmeye sebeb oluyo sadece

evliliklerde önemli olan iyiki diyebilmektir keşkelerle hiç biyere varamayız.tabiki benimde dediğim anlar oldu ama elden bişey gelmiyor.zor kişiliklerle yaşamayı öğrenmek zorundayız.eğer seviyorsanız eşinizi ben derimki keşkeleri bir kenera bırakın ve evliliğinizi kış mevsimine değil yaza çevirmeye çalışalım.

mutlaka oluyor ama çabuk geçiyor tanıdığım güne nalet ettiğim bile oluyor benim eşim rahat ben tez canlı tartışma anında oluyo önceden daha sık düşünüyordum şimdi yok kalmadı fazla çünkü artık eskisi kadar kavga etmiyoruz kızım büyüyo artık etkilensin şahit olsun istemiyoruz sessiz sessiz de kavga olmuyo konuşuyoruz artık ama ben çatlıyorum patlıyorum şişiyorummm kızım için hep susuyorum buda tehlikeli tabi napçan oturdu galiba evlilik eeeeeee 12 yıl oldu

Valla bu sabah sürekli çok acele ettim keşke biraz zamana biuiraksam ailemin sözünü dinleseydim diyorum.
Offfffffff
ne bilim geçmişe dönme şansimiz da yok işte.
Keşke evlenmeseydm demeyn yoktur bence

Ben daha evlenmedim (az kaldi) ama "keske hiç bu evlilige adim atmasaydim" deyip efkarlandigim çoooook gece olmustur :nazar:

Kolay mi elin adaminin kahrini çekmek, onu bitirince ailesini çekmek

Hey gidi heyyyyy

herkes pişman değil bence pişman olanlar yazmış.annem ve babam 45 senelik evliler.babam alkol bile alır ama hala onlar bierbirinsiz yapamaz.annem konuşurken muhabbet esnasında babam hala gözlerinin içine bakar hayran hayran babam çok yakışıklıydı annemde ne bulduy sa :) umarım benim evliliğimde özendiğim evlilikler gibi olur.

Benimde her kavgamızda düşündüğüm tek şey bu oluyor nereden evlendim bununla diye...

bende bazen tartışmaların sonunda bukadar acele etmeseydim biraz daha nişanlılık süresini uzun tutsaydım diyorum..ama alnına yazılanda gelip bulurmuş ya seni..sadece insan daha çok büyüyor ve olgunlaşıyor.

arkadaşım aynen düşüncelerimi yazmışsın...kaydirigubbakcemile5

X