Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

bende sayısız kere demişimdir.bekarlık gibisi varmı yaaaaa...yok yok evlenmeyen bayanlar evleneceksenizde geç evlenin ne kadar geç olursa o kadar iyi.

5 yıllık bır bırlıktelıkten sonra evlendık ve yaklasık 4 yıldır da evlıyız..
keske evlenmeseydım degıl de keske bıraz daha erteleseydım dedıgım oldu..
meger bekarlık sultanlıkmıs..
evlenınce sorumlukların artıyor..

cokkk olmusdur hatta bence evlenenin aklı yok:tomato: 4yıl flort donemı oldu cok iyiydi 3yıllıkda evliyiz evlilik erkekleri degistiriyor oyuzden gezceksin tozcaksın ama asla evlenmiceksin:lepi:hmm evlendigime binkez pisman olmusumdur ama kızım icin asla pisman deglim evlenmeseyimde dunyalar tatlısı kızım olmazdı pisman olmadıgım tek sey kızımmm:dance:

aynen nedir bizim bu erkek tarafından çektiğimiz :uhm:

evlilik yıldönümümde boşanma kararı aldım
heyt be varmı ben gibisi:smiley-cool:
boşandım mı hayır önce çocuk yapıcam :lepi:

bu dönemlerde iyiki evlenmişim diyorum
keşke evlenmeseydim dönemleri inşallah hiiiiiiiç gelmez.........

sadece bir kere eşimin ailesiyle ilgili şeyleri düşününce keşke evlenmeseydim demiştim kendi kendime ama sonra akşam eşimi görünce pişman oldum düşündüklerime iyi ki bu adamla evlenmişim diyorum hep ailesi ile ilgili meseleleri de ciddiye almıyorum artık eşim yanımda olsun yeter

1 YILLIK EVLİYİM...............
1 SANİYE ,BİR SAAT ,BİR AN OLSUN ASLA EVLENDİĞİME PİŞMAN DEĞİLİM......HİÇ TE PİŞMAN OLMADIM.............
TEK PİŞMAN OLDUĞUM SEEY KEŞKE DAHA ÖNCE EVLENSEYDİK OLDU....
KOCAMI ÇOK SEVİYORUM
O BENİM CANIMDAN ÖTE:asigim:

Allah pişman etmesin canım mutluluğunuz daim olsun:1hug::1hug:

hayatımın en büyük pişmanlığı yaptığım bu evlilik oldu.keşke zamanı geriye çevirebilme şansım olsaydı..o kadar pişmanım ki kelimeler yetmiyor bunu anlatmaya senağlama

ALLAH bozmasın eşimle çok mutluyum,iyiki evlenmişim diyorum...
ama kaynanamı her gördüğümde ve yaptıkları her aklımageldiğinde keşk evlenmeseydim diyorum ..

15 yıllık evliyim kısacası olmamıııııııııııııııı ara sıra olur

çooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk
ama şu aralar demiyorum nedenseeeeee

11 aylık evliyiz
malesef ki dedim
aşkımı çok seviyorum allaha şüür bi problemimizde yok ama bazen evliliğin sorunlulukları ağır geliyo
anamın evi gibisi yok
aslında bunu evlenmeden öncede biliyodum ama bi zamandan ve bi yaştan sonra insanın kendi düzenini kurması gerekiyomuş muş muş
öyle dediler 5 sene sonunda evlendik
çokta meraklı değildim hani
yine sevgili olsak ne güzel olur

valla ben daha evlenmedim ama 1,5 yıldır inanılmaz üzüldüm çok ağır şeyler yaşadım ama şimdilik pişman oldum demedim.umarım ilerde de söylemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…