Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

henüz 2 senelik evliyim ve allahıma çok şükür hiç söylemedim bu zamana kadar..rabbim bundan sonrada söyletmez inşallah..hatta tam tersi iyikide evlenmişim,aşkım sen bu zamana kadar nerdeymişsin dediğim bile oldu.hep söylüyorum allahıma binlerce kez şükürler olsun bide bebişimiz olsa daha da mutlu olcam.

evet aynen bekarken daha rahatım ve maddi sorunlarda olunca keşke evlenmeseydim deniliyor eşimm çekilmez oluyo bazen napalım dünya işte

canım mutluluğunuz daim olsun.ne mutlu ki sana keşke dedirtmeyen bir eşe sahipsin.inşallah istediğin gibi birde bebişiniz olur.eşinşle ömür boyu mutlu olman dileğiyle...a.s.

canım mutluluğunuz daim olsun.ne mutlu ki sana keşke dedirtmeyen bir eşe sahipsin.inşallah istediğin gibi birde bebişiniz olur.eşinşle ömür boyu mutlu olman dileğiyle...a.s.

canım çok saol iyi dileklerin için..inşallah rabbim isteyipte bebeği olmayan herkese verir eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat ve tabiki hayırlı bir eş..a.s.

Allaha çok şükür yakında 12 yılımızı bitireceğiz. Daha birkez bile pişman olduğumu
hatırlamıyorum. İyiki eşimle evlenmişim ve böyle mutlu bir hayatım var derim kendime.
Allah kimseyi pişman etmesin evliliğinde çok zor olsa gerek...

Allah nice oniki yılları nasip etsin size

2 yılımız doldu ve ben belki onlarca kez "keşke evlenmeseydim" dedim.

2,5 aylık evliliğimde benimde dediğim zamanlar olmadı değil ama konuşabilirsek aşıyoruz sanıyorum sorunları birde evliliğe ayak uydurma devresi diyorum sabrediyorum eşimi normalde çok seviyorum 7 yıllık beraberliğin 3,5 senelik nişanlılık dönemi ardından evlendik inşallah iiki evlendim dediklerime eklerim bundan sonra keşke evlenmeseydimlerim in sonuncusunu demiş olurum inşallah:enbuyukkk:

keşkee keşkee keşkeee çok diyorum bacım ayol ben ne büyük hata yapmışım bee sanki koca kıtlına kıran giriyodu koca kalmıyodu memlekette yapıştım ben buna off off :mymeka:

keske evlenmeseydim dedigim söyle oldu: biz evlenir evlenmez cocuk yaptik, korundugumuz halde oldu 9 ay hamilelik dönemimde zor gunler gecirdim, ve dogum yaptiktan sonra iyice eve tikanip kaldim, dogumdan sonra da esim iyice degisti ve tartistigimiz zaman diyorum

Nasıl yanii :1shok::1shok: sadece çocuk içinmi birliktesin :1shok::1shok:CADIARZU

son pişmanlık fayda etmez..
''olmasaydım'' demek için geç kaldım nasıl olsa.. :)

ama zaten evlenirken bazı küçük fedakarlıklara hazır değil miydim?
tabii ki,evet!!!
''keşke hiç evlenmeseydim'' demedim 5 yıldır,allah ta dedirtmesin!

4.5 yıllık evliyim keşke evlenmeseydim dediğim hiç olmadı ama hergün iyiki evlenmişim diyorum
çünkü hiç birşeyde ve biryerde yanlız değilim hiç kimsem olmasa eşim var.
haaa o dörtdörtlük mü bir insan tabiki değil onun da sevmediğim huyları var ama allaha bin şükür ikimiz de birbirimizin kıymetini biliyoruz güzel yönlerimiz iyi hoşta kötü yönlerimizi neden kabul etmeyelim
insan bazen annesiyle,babasıyla,kardeşleriyle bile anlaşamıyor.eşlede tabiki bazı annaşmazlıklar olabilir........

İYİKİ EVLENMİŞİŞİM.......

2,5 yıl oldu ewleneli dediğim zamanlar çok oldu oluyor ve olacak galiba ..
flört ve nişanlılık zamanlarımızda hiç böyle seyler yasamamıştım imza insanı çok degiştiriyor
ve daha biraz önce dedim daha keşke diyer..

ben şunu da eklemek istiyorum evlenir evlenmez çocuk yapmayın arkadaşlar...

Şimdiki aklım olsaydı hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç EVLENMEZDİM...............

evliyim ve istediğim herşeyi zaten yapabiliyorum.üstelik istediğim şeyleri istediğim zaman beraber yapabileceğim bir hayat arkadaşım da var
evli olmasaydım kesin şunu yapardım dedim birşey yok
aksine iyi ki eşimle evlenmişim,
nasıl beni bu kadar sevebilecek bir eş bulurdum yoksa dediğim çok olmuşturkaydirigubbakcemile3

kısaca hiç böyle birşey düşünmedim
aklımın ucundan bile geçmedi
allah da geçirtmesin

zaman zaman problemler yaşandığında ve başedemediği düşündüğüm anlarda dedim.Ama o anlar tabi ki anlıktı.Geçincede canıma hiç kıyamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…