keşke bu kadar güçlü durmaya çalışmasaydım....

Bu adam mı iyi ve ahlaklı?

boşanmak zor bir karar benim için buna kendim de hazır değilim. sonrası çocuğumun psikolojisi babası ile kurduğu ilişki vs. ailem arkamda durur mu bilmiyorum genelde iş ciddiye bindiğinde yan çizerler. ki onlarla birlikte yaşamayı düşünmem. çevreleri buna müsait değil birde o ortam ile mücadele edemem.
mesela geçtiğimiz günlerde kardeşimin eşi geldi ve çocuğu baba diye koştu sarıldılar sevdiler birbirlerini bunun için ben saatlerce ağladım. ben çocuğumu bundan mahrum bırakacağım çünkü evlilik benim kararım ile bitecek. karşı taraf halinden gayet memnun böyle sonsua kadar yaşar.

Herşeye yetişmeye çalışma o zaman sende
Bırak birazda o düşünsün
Hem onu hem ailesini yok say
Yokmuşlar gibi davran

öncelikle allah sabır versin yaşadıklarınızı çocuk kısmı hariç yaşadım gerçekten çok zor dışardan takma öyle yapma böyle yap demesi kolay benim sıkıntıdan çenemi sıkmaktan çenem çıktı öncelikle etrafı bırakıp ne istediğinize karar verin bu adamla yaşamak düzeltmek istiyormusunuz düzelebileciğine inanıyormusunuz yoksa içinizde bittimi çocuk alışır zamanla merak etmeyin ayrı olan çok insan çokta düzgün çocuklar var yeterki siz isteyin sizin yerinizde olsam tek başıma oturur iyice düşünür kararımı verir ona göre ilerlerdim

Canım bir arkadaşıma okadar benziyor sunj

Kayınvalide teyze elti bu ne böyle hem çalışıyorsunuz pekala çocuğunuza bakabilirsiniz yada çocuk babada kalsın şuan çalışmıyor ilgisiz bir adam çocukla siz yollarda adam evde kebap yapıyor karşılamamaklar çokmu seviyorsunuz bu adamı sevmiyorsanız yol verin gitsin bide ailesi herşeye maydanoz çekilmez kusura bakmayın ama biraz özgüvenli olun derim tabi hayat sizin kararınız

Sana yazık değilmi değersiz görüyor seni adam ne yazikki o şimdi istiyor sen onu birakasinda hemen yeni aşklara yelken açsın emin ol öyle can atiyordur bu adam bana okadar tanıdık geliyor ki sana bütün sinyalleri veriyor düş yakamdan diye sen görmek istemiyorsun bı boşan bakalım seni seviyorsa kapına gelir dayanmaz ama ben hiç zannetmiyorum bende çok benzer şeyler yaşadım benim çocuğum Yok

Eşinizin iyi bir insan olduğunu düşünmeniz garip.
Ayrıca evladınıza anneniz daha güzel bakar. Siz de el kahrı çekmezsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…