kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

canım K kalemero kendim için daha önce 111 ihlas 35 ayetel kursi 4 ken. okumuştum şimdi bunları art olarak mı okuyacam kafam karıştı canım
yani 281 ihlas ,73 ayetel kürsi ,4 kenzül arş den sonra 69 ihlas 25 ayetel kürsi 3 kenzül arş daha mı okuyucam sealand için

evet canım bir arkadaş mazeretli oldu sayısı eksik kaldı bende mazeretliyim

Yeni listemiz -07.01.2016

1. K kalemero ;mazeretli,4 kenzül arş okudu
2. Z Zeynep-esra82 ;mazeretli ,4 kenzül arş okudu

3. Sealand ;180 ihlas ,65 ayetel kürsi ,4 kenzül arş
4. G guzbahar ;281 ihlas ,85 ayetel kürsi ,7 kenzül arş
5. K kartanem2 ;180 ihlas,33 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası okudu
6. G goxall ;180 ihlas,65 ayetel kürsi,4 kenzül arş
7. _Birce_ ;180 ihlas ,65 ayetel kürsi ,4 kenzül arş

toplam okunacak olan 1001 ihlas 313 ayetel kürsi,31 kenzül arş
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ttransferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin

Yeni listemiz -07.01.2016

1. K kalemero ;mazeretli,4 kenzül arş okudu
2. Z Zeynep-esra82 ;mazeretli ,4 kenzül arş okudu
3. Sealand ;180 ihlas ,65 ayetel kürsi ,4 kenzül arş okudu
4. G guzbahar ;281 ihlas ,85 ayetel kürsi ,7 kenzül arş okudu
5. K kartanem2 ;180 ihlas,33 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası okudu
6. G goxall ;180 ihlas,65 ayetel kürsi,4 kenzül arş
7. _Birce_ ;180 ihlas ,65 ayetel kürsi ,4 kenzül arş okudu

toplam okunacak olan 1001 ihlas 313 ayetel kürsi,31 kenzül arş
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ttransferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin

Yenilistemiz -10.01.2016

1. K kalemero ;mazeretli,4 kenzül arş
2. Z Zeynep-esra82 ;mazeretli ,4 kenzül arş
3. Sealand ;175 ihlas ,50 ayetel kürsi ,4 kenzül arş
4. G guzbahar ;175 ihlas ,50 ayetel kürsi ,4 kenzül arş
5. K kartanem2 ;301 ihlas,113 ayetel kürsi,7 kenzül arş duası okunan arkadaş
6. G goxall ;175 ihlas,50 ayetel kürsi,4 kenzül arş
7. _Birce_ ;175 ihlas ,50 ayetel kürsi ,4 kenzül arş

duam mevla hakkımızda hayırlısını nasip etsin salı günü polip ameliyatı olucam inşallah bir sorun çıkmadan başarılı geçer mevla hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda cümlemize huzur sağlık nasip etsin

Tamm canm tammlarsin onu da yeni listeyi yapacağım ben

G guzbahar icin 4 kenzulars okudum. Gec okudugum icin ozur dilerim. Ama fazladan 1 kenzulars ve baska dualarda okuyarak bol dua ettim. Insaallah hayirlisiyla saglikli evlatlar nasip eder yuce Rabbim. Guzbahara bana ve butun muslumanlara.

G guzbahar icin 4 kenzulars okudum. Gec okudugum icin ozur dilerim. Ama fazladan 1 kenzulars ve baska dualarda okuyarak bol dua ettim. Insaallah hayirlisiyla saglikli evlatlar nasip eder yuce Rabbim. Guzbahara bana ve butun muslumanlara.
Amin allah razı olsun canim Rabbim hepimizin gonlundekileri versin duasını kabul etsin ınşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…