kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

K kalemero benimde aklıma gelen başıma geldi adet oldum ama aklıma geldiği için bütün arkadaşların dualarını dün tamamladım ama hep 110 33 şeklinde dilekleriyle kenzül arşları okurum günlük diye düşünmüştüm fazladan da 100 ayetel kürsi 33o ihlas okudum sealant arkadaşımada aynı 110 33 4 şeklinde okudum fazladan okuduklarımdan eksikleri tamamlayacaz sen ayarla bari kafam karıştı canım ayrıca Sealand kardeşimizin gönül muradını versin mevla

Seda için okudum allah kabul etsin.

Yeni listemiz -05.01.2016

1. K kalemero ;mazeretli,4 kenzül arş okudu
2. Z Zeynep-esra82 ;4 kenzül arş okudu
3. Sealand ;281 ihlas ,73 ayetel kürsi ,4 kenzül arş okudu
4. G guzbahar ;180 ihlas ,60 ayetel kürsi ,4 kenzül arş
5. K kartanem2 ;180 ihlas,60 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası okudu
6. G goxall ;111 ihlas,35 ayetel kürsi,4 kenzül arş okudu
7. _Birce_ ;180 ihlas ,60 ayetel kürsi ,4 kenzül arş okudu

toplam okunacak olan 1001 ihlas 313 ayetel kürsi,31 kenzül arş

duam ; allahım sen seda kuluna tez vakitte güzel, mutlu,huzurlu olabileceği bir evlilik ve hayırlı evlatlar nasip eyle .AMİN

canım sıra bana geldi inşallah duam: istersen yarın da başlatabilirsin

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ttransferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Yeni listemiz -07.01.2016

1. K kalemero ;mazeretli,4 kenzül arş
2. Z Zeynep-esra82 ;mazeretli ,4 kenzül arş

3. Sealand ;180 ihlas ,65 ayetel kürsi ,4 kenzül arş
4. G guzbahar ;281 ihlas ,85 ayetel kürsi ,7 kenzül arş
5. K kartanem2 ;180 ihlas,33 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası okudu
6. G goxall ;180 ihlas,65 ayetel kürsi,4 kenzül arş
7. _Birce_ ;180 ihlas ,65 ayetel kürsi ,4 kenzül arş

toplam okunacak olan 1001 ihlas 313 ayetel kürsi,31 kenzül arş
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Ttransferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

canım K kalemero kendim için daha önce 111 ihlas 35 ayetel kursi 4 ken. okumuştum şimdi bunları art olarak mı okuyacam kafam karıştı canım
canım yanlış söyledim 281 ihlas ,73 ayetel kürsi ,4 kenzül arş okmuştum benden önceki arkadaş için 111 ihlas 35 ayetel kursi 4 ken okumuştum kendim için bildirim yapmammıştım yani 281 ihlas ,73 ayetel kürsi ,4 kenzül arş okudum sealand için en son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…