kendınızı kötu hıssedıyorsunuz nasıl rahatlarsınız

hamra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
56
0
kendınızı kötu hıssettıgınızde nasıl rahatlarsınız? Mesela alısverısemı cıkarsınız?
bır kahve yada cay sıze rahatlık verırmı? Arkadas dost ortamı mı? temızlık yaparakmı? vs vs ...

Evimde yalnız kalmak,problemlerimi düşünmek, onlara çözüm bulmaya çalışmak,ılık bir banyo yapmak ve bol bol dua etmek..:1hug:
Bana en iyi gelecek olanlar bunlar..:1hug:

Odama çekilip yatağımda tek başıma beyin fırtınası yaparım, devamlı düşünür ve sorularıma objektif ve mantıklı cevaplar vermeye çalışırım.
Not defterime notlar alırım, olayları gözden geçiririm...
Olabildiğince tarafsız yaklaşmaya çalışırım kendime karşı...

çikolota yerimmmm
ama gerçekten çok kotuysem ılık bır duş alıp kocişimin göğsünde uyumaktan başka bişey rahatlatamaz beniii

Sevgilimi ararım, müsaitse buluşuruz ona dökerim içimi rahatlarım zaten sonra hemen güldürür beni kafam dağılır :)))

Dünyayı bir deniz, kendimi de içinde bir nokta olarak düşünürüm. O denizin içinde daha nice dert çekenler, nice dertler varken benimkiler çok ufak görünür gözüme...Allah dermansız dert vermesin, o kullarını sınar ama asla yalnız bırakmaz derim. Üzüntülüysem kendime zaman veririm toparlanmak için...1 saat, 1 gün, 1 ay...her ne kadar gerekirse. Sonra da çözüm aramaya başlarım.

kime ve neye sıkılmışsam ona göre değişir yapacaklarım.
bazen kendi kabuğuma çekilirim.
bazen temizlik yaparım.
bazen eşimle dertleşirim.
bazen dostlarımdan biri ile görüşürüm.
paylaşmak beni rahatlatır.

dünyada bu durumu yaşayan sadece ben değilim diyip kendimi rahatlatmaya çalışırım:1closedeyes:
ılık bir duş alırım
cihanımla yada annemle konuşum

canım sıkkın olduğumda çoksevdiğim canım yengemin dediği gibi dondurma yerimm gerçekten iyi geliyor mutlaka deneyin:icecream:

En yakın arkadaşıma giderim zaten evi iki adım bize otururuz uzun uzun dertleşiriz bi sigara yakarız oohh :dance: ben anlatırım o dinler yorum yapar sağ olsun kuş gibi hafiflerim :1hug:

Eğlenmeyi bilen,pozitif olan arkadaşlarımı arar sohbet ederim onlarla.Olur da kimseyi bulamazsam anneme ya da sevgilime ''Bana komik bir şey anlatın.'' derim. :)) Beni rahatsız eden olayı ya da konuyu o an kafamdan atmak isterim,çünkü o cinnet anında mantıklı düşünmem söz konusu değildir.:kahve:

yanlız kalıp uyuyarak,ağlayarak,müzik dinleyerek rahatlıyorum...........

sürekli yazarım sayfalarca insanı acayip rahatlatıyor.deli gibi yemek yerim ve bi arkadaşımı arayıp başını şişiririmjeyyar

Canım sıkıldığında tek başıma evde olmayı tercih ederim ,biraz gözlerimi kapar dinlenirim , ve temizlik yaparım .

X