kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

owww :KK52::KK52::KK52: analara bakın heleee :nazar::nazar::nazar:
:KK3:nasılsın fıstık iyimisin

canım benim hayırla sağlıkla kucağına al bebeğin inşallah
bizede dua et hamilelerin duası kabul olur
sezeryana gerek varmı canım normal olmayacakmı bebek
kendini özletme sakın canım

:KK19:ederim canım tabiki ediyoeumda rabbim gönlüyle isteyen her kulunun göbüşünü doldursun ilk doğumumda sezeryan oldu canım o yüzden buda sezeryan olacak seni öpüyorum canısı iyi geceler

fatoşum hiç bize selam sabah yok küsmüyüz yoksa kızzzzzz
bu arada bebişin doğuma çok az kalmış
RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş
darısı bize dua et canım hamilelerin duası kabul olur derler ya

neden küs olalım canım sen girmiyorsun bi aralar okadar mesaj yazdım cevap vermedin hiç bende yazmadım dua ederim canım kendine iyi bak Allaha emanet ol canım

:KK19:ederim canım tabiki ediyoeumda rabbim gönlüyle isteyen her kulunun göbüşünü doldursun ilk doğumumda sezeryan oldu canım o yüzden buda sezeryan olacak seni öpüyorum canısı iyi geceler

sağolasın canım duanı eksik etme
demek senin tavşan sever oğlunda sezeryandı
doğumdan sonra bakacak kimin kimsn varmı canım
gerçi kaynananlar yakındı sanırım ama yanlışmı hatırladım

öyle yapcam bundAN SORA CANIM YHAAA BULAŞMA DIYCEM İÇİMDEN HEP

ya sabır en doğru kelimedir böyle zamanlarda canım
okul ne vakit açılıyor ccanım
yerin çalışacağın okul filan bellidir zatende gidip gördünmü beğendinmi anlat azcık ya
bu ara kelime tasarrufu yapıyorsun yazarken:KK1::KK1::KK1:

ya sabır en doğru kelimedir böyle zamanlarda canım
okul ne vakit açılıyor ccanım
yerin çalışacağın okul filan bellidir zatende gidip gördünmü beğendinmi anlat azcık ya
bu ara kelime tasarrufu yapıyorsun yazarken:KK1::KK1::KK1:

hayatım anlatmasına anlatıcam da ben ne okulu gördum ne de okuldan bırıyle tanıştım vekalet verdık samsunda arkadasımıza o ilçedeki ilişiğimizi kesti yolluklarımızı yaptı yolladı bize :KK6: sonra da burdaki okulu aradım md yrd. çıktı onunla konustum başlama yazısını faxla yolladım ve orda da hersey telefonla halllloldu çünkü biz o ara ev bulmakla meşgulduk :KK1::KK1: yani hayatım ben de en az senın kadar merak edıorum okulumu ve yenı arkadaslarımı e okuldan gördum bazılarını türkçeçiye kanım ısındı şimdiden inşallahhhh da öyle olur :KK52::KK52:

iim fatoş hanım siiiiizzz ? ? :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: yaa hepmz buralardayz çok ii yaa . fatoşu uzun zamandır görmorm ben :KK51::KK51::KK51:

hayatım anlatmasına anlatıcam da ben ne okulu gördum ne de okuldan bırıyle tanıştım vekalet verdık samsunda arkadasımıza o ilçedeki ilişiğimizi kesti yolluklarımızı yaptı yolladı bize :KK6: sonra da burdaki okulu aradım md yrd. çıktı onunla konustum başlama yazısını faxla yolladım ve orda da hersey telefonla halllloldu çünkü biz o ara ev bulmakla meşgulduk :KK1::KK1: yani hayatım ben de en az senın kadar merak edıorum okulumu ve yenı arkadaslarımı e okuldan gördum bazılarını türkçeçiye kanım ısındı şimdiden inşallahhhh da öyle olur :KK52::KK52:

hımmm anladım canım nyse ya zamanla tanışır kaynaşırsın inşallah
yalnız o türkçeci tabirine çok güldüm canım
sen necisin peki:KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin canım nerelerdesin naptın bakam
valla calısıyorum ıs degıstırdım yenı ısıme alısma surecı fılan anca gelebıldım buralara ıkı ay oldu yenı ısımde onun dısında pek bısey yok sen nasıl sın abla hersey yolundamı

24 ünde başlıo die duydum heycanla bekliom bakim skıldm valaa :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

abbaaoov :KK52::KK52::KK52: çok heycanlı .ben korkudan ölürüm ya dogum yapacam derken :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

okulu seven uni. öğrencisinede az rastlanır ha
bende severdim gerçi canım
çünkü kocamla o vakitler sevgiliyken okul tatilinde görüşemiyorduk pek uzaktı memleketlerimiz ama okul varken rahattık o yüzden severdim okulu:KK1::KK1::KK1:

kız ne korkması fatoşumun nur topu gibi oğulcuğu olacak inşallah
darısı bize

valla calısıyorum ıs degıstırdım yenı ısıme alısma surecı fılan anca gelebıldım buralara ıkı ay oldu yenı ısımde onun dısında pek bısey yok sen nasıl sın abla hersey yolundamı

şükür bende iyiyim canım
iş değiştirdin demek iyi olmuş senin için canım iini pek sevmiyordun zaten
şimdi nerde ve ne iş yapıyorsun canım

şükür bende iyiyim canım
iş değiştirdin demek iyi olmuş senin için canım iini pek sevmiyordun zaten
şimdi nerde ve ne iş yapıyorsun canım
bankada calısıyorum artık zaten bankacılık okuyordum kendı ısımı yapıyorum
evet eskı ısımden memnun degıldım kurtuldum sukur bılıyomusun hala gerı cagırıyorlar maasını arttıralım gel dıyorlar yıne yana yakıla dustuler pesıme sen ne yapıyorsun abla ne var ne yok dugunu yaptınızmı ?

okulu seven uni. öğrencisinede az rastlanır ha
bende severdim gerçi canım
çünkü kocamla o vakitler sevgiliyken okul tatilinde görüşemiyorduk pek uzaktı memleketlerimiz ama okul varken rahattık o yüzden severdim okulu:KK1::KK1::KK1:

kız ne korkması fatoşumun nur topu gibi oğulcuğu olacak inşallah
darısı bize
aaa bende seninle aynı durumdaym benmki de uzakta ve gün sayıoruz . beni en ii sen anlarsn şekerm yaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
anne olmak güzel ama Allah hepmze nasip etsn tabi amaaa ben çok ürküoruuum :2::2::2::2:

evet eskı ısımden memnun degıldım kurtuldum sukur bılıyomusun hala gerı cagırıyorlar maasını arttıralım gel dıyorlar yıne yana yakıla dustuler pesıme sen ne yapıyorsun abla ne var ne yok dugunu yaptınızmı ?

eski işin neydi ki :KK14::KK14::KK14::KK14:

aaaa cidden bankayamı başladın canım nasıl sevindim anlatamam sana
aman boşver şu anki işin iyi gitme sakın geri
düğüne 1 ay var canım daha yapmadık
bugün çeyiz aldık ama
sen de bi aşk olayı vardı o ne oldu canım

X