kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

teşekkür ederim canım iyiyim bende
memleketten yeni geldimde bakıyordum takıldığım topiclere filan
sen yenimisin forumda

Allah iyilik versin. Evet yeniyim 22 yaşındayım evliyim. 1 yaşında bir oğlum var ve sanırım altına yapmış :KK9: Kusura bakma yeni muhabbete başladık ama bebeğimin altını değiştirmem lazım

Allah iyilik versin. Evet yeniyim 22 yaşındayım evliyim. 1 yaşında bir oğlum var ve sanırım altına yapmış :KK9: Kusura bakma yeni muhabbete başladık ama bebeğimin altını değiştirmem lazım

teşekkür ederim amin
maşallah genç anne olmuşsun canım Allah bağışlasın
tabi sen bak kuzuya canım her zaman konuşuruz bir
gel yine mutlaka tanışır kaynaşırız bu topic herkese açık

içine sinmiş evin belliki hayatım çok sevindim allahım huzurla oturmayı evladını sağlıkla o evde kucağına almayı nasip etsin
bebiş iyidir inşallah canım ne zaman belli olacak cinsiyet unuttum ben
sağlıklı olması önemlidir elbet ama ben pek merak ederim işte ya
kendini yorma canım işe başlayana kadar dinlen artık
senin eş ne iş yapıyor canım belki sordum ama unutuveriyorum işte ya
birisi merak mı dediiii :KK52::KK52::KK52: ben çatlıorum resmen cınsıyetı ne dıye 26 sında kontrole gıdecem bakalım tahmın edebılırmı tabııı bebıs gözterırse kendını eşim de öğretmen canım senın kocıs napar

birisi merak mı dediiii :KK52::KK52::KK52: ben çatlıorum resmen cınsıyetı ne dıye 26 sında kontrole gıdecem bakalım tahmın edebılırmı tabııı bebıs gözterırse kendını eşim de öğretmen canım senın kocıs napar

bende yakında öğrenemessem çatlayabilirim canım o konuda yalnız bırakmam seni
benim eşim özel bir şirkete bölüm sorumlusu canım
bilgisayarlı kamera ve güvenlik sistemi firması
şu an yayılmış maç izliyor kendini saldı zavallı
tatile pek alışık değilde o yüzden dokundu bu bir hafta izin ona:KK1::KK1:
canım bende bir baş ağrısı var yarın konuuruz yine olurmu
ken iyi bak canım

bende yakında öğrenemessem çatlayabilirim canım o konuda yalnız bırakmam seni
benim eşim özel bir şirkete bölüm sorumlusu canım
bilgisayarlı kamera ve güvenlik sistemi firması
şu an yayılmış maç izliyor kendini saldı zavallı
tatile pek alışık değilde o yüzden dokundu bu bir hafta izin ona:KK1::KK1:
canım bende bir baş ağrısı var yarın konuuruz yine olurmu
ken iyi bak canım
saol canım sende ıyı baak kendıne acaba gercekten aarrıomu başın nnn :KK53::KK53: neyse :KK54::KK54::KK54: geçmiş olsunnnnn

Esram nasılsın tstlım iyimisin doğuma 5 haftam kaldı canım 37haftalık olunca sezeryana alacaklar oğlum olacak inşallah teyzesi bir hareketli görmeni isterdim özelden yzısalım tamam yazmak istiyorum no. ama güvenemiyorum nasıl yapacaz canım ya seni öpüyorum canım kendine iyi bak canım :KK54::KK19:

Esram nasılsın tstlım iyimisin doğuma 5 haftam kaldı canım 37haftalık olunca sezeryana alacaklar oğlum olacak inşallah teyzesi bir hareketli görmeni isterdim özelden yzısalım tamam yazmak istiyorum no. ama güvenemiyorum nasıl yapacaz canım ya seni öpüyorum canım kendine iyi bak canım :KK54::KK19:

owww :KK52::KK52::KK52: analara bakın heleee :nazar::nazar::nazar:

saol canım sende ıyı baak kendıne acaba gercekten aarrıomu başın nnn :KK53::KK53: neyse :KK54::KK54::KK54: geçmiş olsunnnnn

canım çok sağol
cidden ağrıyordu başım ama günahımı aldın kız
kafadan hastayım ben canım forumda herkes bilir nerdeyse:KK1::KK1::KK1:
gerilim tipi ciddi ağrılarım var üzülsem ya da yorulsam kafamı kaldıramam
ama hamile kalmak istedğim ve olma ihtimaline karşı ilaçlarımı alamıyorum artık
amannn neyse tatsız bu konu
sen neler yaptın nasıl gidiyor
alıştınmı yeni evine oturduğun yere

canım benim hayırla sağlıkla kucağına al bebeğin inşallah
bizede dua et hamilelerin duası kabul olur
sezeryana gerek varmı canım normal olmayacakmı bebek
kendini özletme sakın canım

X