kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım çok sağol
cidden ağrıyordu başım ama günahımı aldın kız
kafadan hastayım ben canım forumda herkes bilir nerdeyse:KK1::KK1::KK1:
gerilim tipi ciddi ağrılarım var üzülsem ya da yorulsam kafamı kaldıramam
ama hamile kalmak istedğim ve olma ihtimaline karşı ilaçlarımı alamıyorum artık
amannn neyse tatsız bu konu
sen neler yaptın nasıl gidiyor
alıştınmı yeni evine oturduğun yere
aşk olsun tatlım alırmıyım hiç gunahını ben senın şaka yapmıstımmm :KK16::KK16:
çok geçmişler olsuuunnn canım canım ilaç içememek kötü işte ama inşallahhh çeektiğin sıkıntıya değer dua ediyorum bebişin olsun inşallahhhhhhh
ayyy ben de de migren var dun gece uyuyamadım başağrısından ilaç da içemıom kalktım kafamı duvarlara vuracaktım resmen bide bende hapşırık çıktı :2::2:pöfff atesim de varrrrrr ayyyyyy :KK50::KK50:
oturduum yere alıştım da pufff ınsanlar çok kaba burda ben narın bı ınsanım boyle kabalıklara gelemıorum :KK45::KK45:

aşk olsun tatlım alırmıyım hiç gunahını ben senın şaka yapmıstımmm :KK16::KK16:
çok geçmişler olsuuunnn canım canım ilaç içememek kötü işte ama inşallahhh çeektiğin sıkıntıya değer dua ediyorum bebişin olsun inşallahhhhhhh
ayyy ben de de migren var dun gece uyuyamadım başağrısından ilaç da içemıom kalktım kafamı duvarlara vuracaktım resmen bide bende hapşırık çıktı :2::2:pöfff atesim de varrrrrr ayyyyyy :KK50::KK50:
oturduum yere alıştım da pufff ınsanlar çok kaba burda ben narın bı ınsanım boyle kabalıklara gelemıorum :KK45::KK45:

bende sana şaka yaptım canım
migrende kötü şey banada bir ara migrensin dediler ama sonra ağrıların gerilim tipi olduğu çıktı
çok geçmiş olsun canım
çok ağrırsa başın ilaç içemeyeceksin ya hani özeline az sonra göndereceğim duayı oku
şifa olur inşallah canım
insanlar her yerde aynı canım iyiside var kötüsüde
Rabbim her daim iyilerle karşılaştırsın inşllah

migrende kötü şey banada bir ara migrensin dediler ama sonra ağrıların gerilim tipi olduğu çıktı
çok geçmiş olsun canım
çok ağrırsa başın ilaç içemeyeceksin ya hani özeline az sonra göndereceğim duayı oku
şifa olur inşallah canım
saool canımm ılk dort ay ılaç içilmıo parol tipi de olsa içilmio yanı zordayım bu aralar ewet hayatım dedııın gıbı ınsan heryerde ınsan bugun mutfaamın camını sılıodum bişiy takmıslar havalansın mutfak dıye kırlımıs bayyaa benden önce oturan saolsun bayaaa bı hemde bayaaa bı temızmişşşş kı o havalandırmanın delıklerı tozdan yagdan oyle bı dolmus kı anam dedım bu boyle sılemkle olmuycak cıkarıım da yagcoze batırıyım dedım neyse vıdasını çözerken arkadakı parcası pat dıye asaaa dustu hemen alttan bırı bedenını sarkıttı kafasını cıakrdı heyyy asagı bişiy atma dedı bı sınırım cıktı ne dıyon be dedım kendı dustu nıye atıyım asaaa dedım cevap vermeden gırdı içerı ayyyyy dedlıler mı benı buluo bılmıom kı yarım saat nefes egzersızı yaptım sınırım gecsın dıye

çok geçmiş olsun canım
şifa olur inşallah canım
zelişşşşş kımmmm amaaaaaa ben nıye özlenmedım :KK43::KK43:

saool canımm ılk dort ay ılaç içilmıo parol tipi de olsa içilmio yanı zordayım bu aralar ewet hayatım dedııın gıbı ınsan heryerde ınsan bugun mutfaamın camını sılıodum bişiy takmıslar havalansın mutfak dıye kırlımıs bayyaa benden önce oturan saolsun bayaaa bı hemde bayaaa bı temızmişşşş kı o havalandırmanın delıklerı tozdan yagdan oyle bı dolmus kı anam dedım bu boyle sılemkle olmuycak cıkarıım da yagcoze batırıyım dedım neyse vıdasını çözerken arkadakı parcası pat dıye asaaa dustu hemen alttan bırı bedenını sarkıttı kafasını cıakrdı heyyy asagı bişiy atma dedı bı sınırım cıktı ne dıyon be dedım kendı dustu nıye atıyım asaaa dedım cevap vermeden gırdı içerı ayyyyy dedlıler mı benı buluo bılmıom kı yarım saat nefes egzersızı yaptım sınırım gecsın dıye

ohooo sen buna sinirlenirsen için zor güzelim sakin ya
sen buradakileri görsen sinir krizi geçirirsin
komşuluk bilmez kimse burda
ankaranın göbeğinde 2013 yılında maraba demeye üşenir insanlar
sakin ol sen bebiş için sakin ol

oyyyyyyyyyyy hemende alıon gönlümü mavişim benim
sen varya sen iyiki varsın
on numara beş yıldız bi hatunsun vesselam :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

eyvallah güzelim
cidden çok şekerimdir ama taımdan yenmem o derece:KK1::KK1::KK1:
bana müsade can ya kocam geldide
özelinede sonra yazcam cevap kusura bakma

hepinizi öptüm canlar

zelişşşşş kımmmm amaaaaaa ben nıye özlenmedım :KK43::KK43:

canım hoşgeldin esramın topiğine
zeliş bizim süpürgeli cadımız ve oynak balinamız zamanında çok güldürdü bizi
şimdi çok uğramıo ama çok eğlenceli bi hatundur kendileri
bu arada ben arife canım
arada hep beraber toplanıp canlandıralım topiğimizi

ohooo sen buna sinirlenirsen için zor güzelim sakin ya
sen buradakileri görsen sinir krizi geçirirsin
komşuluk bilmez kimse burda
ankaranın göbeğinde 2013 yılında maraba demeye üşenir insanlar
sakin ol sen bebiş için sakin ol
ayyy hayatım ne bılıyıım ben çok garıp geldı be hatun orda benı mı beklıodun :KK35:

eyvallah güzelim
cidden çok şekerimdir ama taımdan yenmem o derece:KK1::KK1::KK1:
bana müsade can ya kocam geldide
özelinede sonra yazcam cevap kusura bakma

hepinizi öptüm canlar

valla çok şekersin napcaz seninle bilmiyorum başa bela :KK4::KK4::KK4::KK4:
hadi canım sen kocana bak çok öptüm hoşçakal :KK54::KK54::KK54::KK54:

canım hoşgeldin esramın topiğine
zeliş bizim süpürgeli cadımız ve oynak balinamız zamanında çok güldürdü bizi
şimdi çok uğramıo ama çok eğlenceli bi hatundur kendileri
bu arada ben arife canım
arada hep beraber toplanıp canlandıralım topiğimizi
hobuldummmm memnun oldummm tatlımmmm bende fatma
gene gulduru bızı arada gelıo oda göruyom sen hangı sehırdesın

Esram nasılsın tstlım iyimisin doğuma 5 haftam kaldı canım 37haftalık olunca sezeryana alacaklar oğlum olacak inşallah teyzesi bir hareketli görmeni isterdim özelden yzısalım tamam yazmak istiyorum no. ama güvenemiyorum nasıl yapacaz canım ya seni öpüyorum canım kendine iyi bak canım :KK54::KK19:

fatoşum hiç bize selam sabah yok küsmüyüz yoksa kızzzzzz
bu arada bebişin doğuma çok az kalmış
RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş
darısı bize dua et canım hamilelerin duası kabul olur derler ya

bende çok memnun oldum canım
ben istanbuldayım güzel şehir ama çok ağır bi havası var yoruyo
zeliş çok alemdir cadı sağolsun
BEN DAHA TANIŞMADIM ONUNLA TANISIRIZ ARTIK NE ZAMAN ACARSA burdan onaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16:
ben de tokattayım buranın havası guzel insanları bı tipi tip yhaa :KK53::KK53: eş durumundan tokatlıyızzz

X