kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

okul öncesi öğretmnliği okuorum bende

ayyy ben atanmadan önce okul oncesı oretmenlııı yapmıstım vee işiniz gercekten zor ama bı okadar dha eylencelı ayyy bazıları ole tatlı oluo kı bı tanesı çok kucuktu benım kucagıma oturmadn rahat durmuodu ağlayıp tepınıodu bı sene surdu o maceram ama hiç unutamam o çocuklarla olan gunlerımı :))))

valla ne ciciler aldın canım
hastanede kontrolünmü vardı ne dediler
bir sorn yoktur umarım

yok canım gılikoz yüklemesi yaptılr birset yok bugün kötüyüm ya mide bulantım ve üsküfram var anlatamam sana yani nasıl olduğumu minik minik badi ve çoraplı altlıklar oluyrya onlardan işte

ayyy .çok teşkkr ederm tatlm .

merhaba kızlar nasılsınız iyi geceler

evlı mutlu hamıle ve yalnızımmmmmmmm

rabbim bozmasın mutluluğunu canım bebiş nasıl iyimi neden yalnızsın

kociş arkadaslarıyla çay içemde sen napıosun nasılsın bebıım ıyı teyzesı heyecanla buyuyoruz :)))

benimkide şimdi cıkacak Allah bozmasın bulantılarım var benimde ya ona baktım 7ayda bulantı diye şimdi süt içiyorum acaba daha çok çoğaltırmı ki bulantıyı

benimkide şimdi cıkacak Allah bozmasın bulantılarım var benimde ya ona baktım 7ayda bulantı diye şimdi süt içiyorum acaba daha çok çoğaltırmı ki bulantıyı

CANIM YHA BENIM MIDEM BI KAÇGN BULANDI DAHADA BULANMADI bısey dıyemıycem o yuzden ama bıldıım kadrıyla bazı hanımlarda 9 ay surebılıomus bulantı süt laktoz içerir belkı bulantı yapar ama sıcak içersen yapmaz belkı (bide yapıomus valla rezıl olurum )

4aya kadar sürdü 2ydır yoktu bugün kötü oldum benim 2ci hamileliğim 4yaşında oğlum var teyzesi buda erkek olacak Allah nasip ederse eger

4aya kadar sürdü 2ydır yoktu bugün kötü oldum benim 2ci hamileliğim 4yaşında oğlum var teyzesi buda erkek olacak Allah nasip ederse eger

ohhh maşallah subanallah ALLAH bağışlasın benımkı de erkek olacak sankı ole hıssdıyorum bılmıom kı hayırlısı neyse o olsun ısmını belırledınız mı

ohhh maşallah subanallah ALLAH bağışlasın benımkı de erkek olacak sankı ole hıssdıyorum bılmıom kı hayırlısı neyse o olsun ısmını belırledınız mı

evet canım HasanÖmer olacak inşallah ilk aylar hep kız olarak hissettim rüyalarımda da aksine hep erkek bebek ve kıyafetlri gördüm ve erkek sonucu inşallah sağlıkla dünyaya gelsinler büyük oğlumun adı'da Mehmet

[/SIZEesram geldim denk gelmedik işte neyse inşallahdenk geliriz canım kendine iyi bak maviş gözlriden öptüm canım]

bende ruyamda eskı dr umu gordum bırsey oluyo ben onu arıyorum ve bana olsun onemlı degıl dıo sizi ALLAH a ve Muhammed Mustafa ya emanet edıoyorum oğluma da çok ıyı bakın dıo bızım oğlumuz için dıo dedeymıs gıbı dıo yanı bıde hiç daha hamıle oldugumu bılmıodum ruyamda 3 defa talha ısmını dıydum kı o zamana kadar o ısmı bılmıodum ertesı gun baktığımda çok değerli bir sahabinin ismiymiş ve çok sasırdım bılmıom kı ben kız da olsun erkek olsun sağlıklı olsunda farketmez hiç:))) kız olursa ismini zehra koycam ama :)) o kesın

hmm benm sorunum olmaz inşallah canm ya .sen okul öncesi mezunu musun

yok canım gılikoz yüklemesi yaptılr birset yok bugün kötüyüm ya mide bulantım ve üsküfram var anlatamam sana yani nasıl olduğumu minik minik badi ve çoraplı altlıklar oluyrya onlardan işte

canım kıyamam sana ya kötü oldun demek
ablam 9 ay boyunca mide bulantısı çekmişti canım benim
inşallah seninki glikozdan filandırda geçer hemencik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…