kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

fatoşum sana ulaşmak için eski msjlarından alıntı yptım
denk gelemiyoruz seninle
ve çok uzun süredir posta kutun dolu
özel msj atamıyorum sana postanı boşaltki özelden yazışabilelim bari
nasıl gidiyor hamilelik sıkıntın yoktur inşallah

doğrusun canım doğru düzgün girdiğim yok baktığımda da hamilelikle alakalı konulara bakıp çıkıyorum 7aylık olduk artık bir oğlumdaha olacak inşallah 2 ay kaldı doğuma hastaneye gidip geliyorum canım söyle iyi gibi Allahım daha kötüsünden korusun iyiyiz diyelim iyi olalım inşallah sen neler yapıyorsun esracım iyimisin Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah ramazan nasıl geçiyor ben oruçolmadığım için ramazan ayı gibi değil Allahım oruçlulara sabır ve sağlık versin aminn görüşelim inşallah canım kendine iyi bak:KK49::KK49::KK3::KK3:

hmm silinmiomuş . bilsem atmazdm . ama sorun yok napalm :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

bende bilmiyordum canım silinmediğini
ama ilerde sorun olcak gibi olursa editörler yardım eder silmene,geçmiş sayfalarda olduğu çin kimse görmez sıkma canını
hoşmuş ama canım yakışmışsınız Allah ayırmasın

doğrusun canım doğru düzgün girdiğim yok baktığımda da hamilelikle alakalı konulara bakıp çıkıyorum 7aylık olduk artık bir oğlumdaha olacak inşallah 2 ay kaldı doğuma hastaneye gidip geliyorum canım söyle iyi gibi Allahım daha kötüsünden korusun iyiyiz diyelim iyi olalım inşallah sen neler yapıyorsun esracım iyimisin Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah ramazan nasıl geçiyor ben oruçolmadığım için ramazan ayı gibi değil Allahım oruçlulara sabır ve sağlık versin aminn görüşelim inşallah canım kendine iyi bak:KK49::KK49::KK3::KK3:

umarım özel msj kutunu boşaltmışsındır canım
maşallah 7 ay oldu demek
sağlıkla kucağına alırsın inşallah
darısı tüm olmayan arkadaşların ve benim başıma inşallah
ramazanla aram iyi şükür canım ya elimizden geldiğince tutmaya gayret ediyoruz
sen iyiyki tutmamışsın canım ya sanada bebeğede zarar gelmesin
tabi her zaman görüşelim canım yaz buraya bende yazarım sana
kendne iyi bak

fatoş hanıma bak heleee . hayrlı olsun şmdiden . darısı başıma . :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

umarım özel msj kutunu boşaltmışsındır canım
maşallah 7 ay oldu demek
sağlıkla kucağına alırsın inşallah
darısı tüm olmayan arkadaşların ve benim başıma inşallah
ramazanla aram iyi şükür canım ya elimizden geldiğince tutmaya gayret ediyoruz
sen iyiyki tutmamışsın canım ya sanada bebeğede zarar gelmesin
tabi her zaman görüşelim canım yaz buraya bende yazarım sana
kendne iyi bak

mesaj kutumu boşalttım canım sağol amin rabbim umut eden herkuluna nasip etsin inşallah bugün hastanedeydim oğluma birsürü ciciler aldım minicikk ilk 1veya 2ay giyer heralde minicik Allaha emnaet ol canım öpüyoru:KK54::KK54::KK55::KK55:

mesaj kutumu boşalttım canım sağol amin rabbim umut eden herkuluna nasip etsin inşallah bugün hastanedeydim oğluma birsürü ciciler aldım minicikk ilk 1veya 2ay giyer heralde minicik Allaha emnaet ol canım öpüyoru:KK54::KK54::KK55::KK55:

valla ne ciciler aldın canım
hastanede kontrolünmü vardı ne dediler
bir sorn yoktur umarım

tam aradığın yerdesin canım bence bu topik tamda senin kalemin
eee anlat nasılsın kimsin kimlerdensin:KK1::KK1:

kendımle ılgılı soleyebıleceğim ilk ve en onemlı seyyyy ben terbıyesız bı hamıleyım :KK1: sonrasında öretmenım samsundayım ole işte tatıl ramazan dıye oturuyom evde henuz terbıyesızlık yapamadım :))) sen ne alemdesın

kendımle ılgılı soleyebıleceğim ilk ve en onemlı seyyyy ben terbıyesız bı hamıleyım :KK1: sonrasında öretmenım samsundayım ole işte tatıl ramazan dıye oturuyom evde henuz terbıyesızlık yapamadım :))) sen ne alemdesın

abooo terbyesz hamileler bastı burayıı .ne ögretmenisiiin .bende öğrtmnlik okuoruuum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X