kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

yok dıılım fen bılgısı mezunuyum ama okuloncesı sınıf falan kalmamıstı bana sıra geldı bı sene yaptım o görevı severek hem de :KK1:

ablamda öğretmen severim öğretmenleri o yüzden
kutsal bir meslek olduğu kanaatindeyim
bu arada topiktekilerle yavaş yavaşkaynaşmışsın canım belliki
aslında daha çok kalbalığız ama arkadaşlar tatilde işte
senide her zaman bekleriz

kendımle ılgılı soleyebıleceğim ilk ve en onemlı seyyyy ben terbıyesız bı hamıleyım :KK1: sonrasında öretmenım samsundayım ole işte tatıl ramazan dıye oturuyom evde henuz terbıyesızlık yapamadım :))) sen ne alemdesın

yok estafurullah canım neden terbiyesizsin ki:26::26::26:
bende yazayım hemen özgeçmişimi
topikteki herkes beni tanır zaten
adım esra ankarada yaşıyorum özel gece kıyafetleri tasarlıyorum ama şu an çalışmıyorum
31 yaşımdayım evliyim hemde 8 yıl 10 ay 10 günlük
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim diyesim geldi:KK1::KK1::KK1:

yok estafurullah canım neden terbiyesizsin ki:26::26::26:
bende yazayım hemen özgeçmişimi
topikteki herkes beni tanır zaten
adım esra ankarada yaşıyorum özel gece kıyafetleri tasarlıyorum ama şu an çalışmıyorum
31 yaşımdayım evliyim hemde 8 yıl 10 ay 10 günlük
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim diyesim geldi:KK1::KK1::KK1:

aaaaaaa senın haberın yokmu hamıleler terbıyesız davul zurnayla hamıle olduklarını ılan edıolar bız beylerımızn arabasında dışarı çıkabılırmısız amaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

aaaaaaa senın haberın yokmu hamıleler terbıyesız davul zurnayla hamıle olduklarını ılan edıolar bız beylerımızn arabasında dışarı çıkabılırmısız amaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

canım ben fransız kaldım galiba olaya senin dediğini anlamadım inank açıklarsan sevineecem
yoksa meeraktan çat diye çatlarım oorta yerimden

ablamda öğretmen severim öğretmenleri o yüzden
kutsal bir meslek olduğu kanaatindeyim
bu arada topiktekilerle yavaş yavaşkaynaşmışsın canım belliki
aslında daha çok kalbalığız ama arkadaşlar tatilde işte
senide her zaman bekleriz

saol canım bende mesleğimi çok severek yapıorum da bıraz amırlerımız deer verse bıze ıyı olurdu :)) ewet kaynaştık sevdım burdakılerı umarım sızde benı seversınız ben bıraz sıvrı dıllıyım ama bi o kadar da eğlencelıyım recep ivedik dıyesı içimde çok yumusak bi canlı varrr :KK1::KK1:

saol canım bende mesleğimi çok severek yapıorum da bıraz amırlerımız deer verse bıze ıyı olurdu :)) ewet kaynaştık sevdım burdakılerı umarım sızde benı seversınız ben bıraz sıvrı dıllıyım ama bi o kadar da eğlencelıyım recep ivedik dıyesı içimde çok yumusak bi canlı varrr :KK1::KK1:

zaten senden elektrik almasak kovardık topiğimizden canım
topik babamızın malı ya hani o yüzden:KK52::KK52::KK52:
valla canım bende bildğimi söylemekten çekinmem ancak kalp kırmadan yaparım bunu
özellikle editörlerin kalbi benim için çok değerli
nede olsa banlanmak istemeyiz
sende sivri dlini konuştur ama kendini banlatmaki özlemek zorunda kalmayalım değilmi ama

arkadaşlar kredi kartı kullanmadan internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz... parasını ürün kapınıza geldiğinde ödüyorsunuz.... beğenmezseniz iade ediyorsunuz..

Son düzenleyen: Moderatör:
yok canım benimde bebişim
uzun zaman oldu işte evleneli ama nasip olmayınca olmuyor
sen ne zamandır evlisin

ben ıkı yıldır evlıyım gecen sene de hamıoe kaldım ama tedavıerle dustu o 14. haftada şim di yenı hamıleyım yıne tedavıyle oldu benımde normal yollarla olmadı hiç korunmadık

canım ben fransız kaldım galiba olaya senin dediğini anlamadım inank açıklarsan sevineecem
yoksa meeraktan çat diye çatlarım oorta yerimden
o zaman canım acıosun youtubu hamıle kadının sokağa çıkması terbiyesizliktir yazıosun çıkan videou ızleyınce yorumunu çok merak edıyorum canım :KK1::KK1:

o zaman canım acıosun youtubu hamıle kadının sokağa çıkması terbiyesizliktir yazıosun çıkan videou ızleyınce yorumunu çok merak edıyorum canım :KK1::KK1:

valla tamam canım bakarım birazdan
samsunlumusun aslen canım
birde senin kullanıcı adı çok karışık ya kısa bir isim söyylede öyle hitap edelim

baktım canım ya tövbe estafurullah
milletin işi bitti hamile kadınlaramı taktı kafayı
o zana sende evden çıkmayacaksn canım doktorunada söyle bundan sonra o sana gelsin ben çıkamam de:KK1::KK1::KK1:

zaten senden elektrik almasak kovardık topiğimizden canım
topik babamızın malı ya hani o yüzden:KK52::KK52::KK52:
valla canım bende bildğimi söylemekten çekinmem ancak kalp kırmadan yaparım bunu
özellikle editörlerin kalbi benim için çok değerli
nede olsa banlanmak istemeyiz
sende sivri dlini konuştur ama kendini banlatmaki özlemek zorunda kalmayalım değilmi ama

:))) HIMM KEM KÜM ŞEYYYYYYYYYY bırıne baya kızdım baya bı laf ettım bı gun ceza aldım ama haklıydım o konuda çok ıyı nıyetlı yaklaşmıstım olaya benı yanlış anlayıp ustume gelmıslerdı ben de açmışım agzımı yummusum gözumu saydırmısım halyle ceza aldım ama edıtor olsa bende ceza verırdım çunku baya aaar konusmusum ama ıyıyım dırr benn yhaaaa :KK34:

valla tamam canım bakarım birazdan
samsunlumusun aslen canım
birde senin kullanıcı adı çok karışık ya kısa bir isim söyylede öyle hitap edelim

samsunlu diiliz ben rizelıyım eş tokatlı kısaca bana ne deyın mesela tahmın edebılırsın ısmımı çok kolay :KK1:

baktım canım ya tövbe estafurullah
milletin işi bitti hamile kadınlaramı taktı kafayı
o zana sende evden çıkmayacaksn canım doktorunada söyle bundan sonra o sana gelsin ben çıkamam de:KK1::KK1::KK1:

ewet çok iyi fikir çok bunalırsam beyim bi şöyle hava aldırır benı bizim arabanın camları filmli zaten kimseler görmez abooo yanı hamıle nası kalınıo bellı sonucta terbiyesizlik etmişim yanı :KK1:

X