kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

mathılda hadı geyık yapalım :KK76:
Ahh ne güzel olur :KK1: Benim odadaki masayı gören kaçar ama yatağın üzeri kıyafet dolu yağmurdan da çamaısrlar ıslandı harika oldu valla çok güzel bi gün :KK1:
Sen hiç çıkmıyosun sanırım sabahda burdaydın ben dısarı gittim geldin burdasın zelemele :-)

Farkettm kii tanısmadık biz özlem been :KK61:
Yarışmaya Antalya'dan katılıyorum :KK1:

hellllllllllllllllööööööööööööö :KK3::KK3::KK3:
dun dıodun gelırız tabı nolcak kıcını kırıp duramıyon dımı burda gezgıncı sovalye :)))

Ahh ne güzel olur :KK1: Benim odadaki masayı gören kaçar ama yatağın üzeri kıyafet dolu yağmurdan da çamaısrlar ıslandı harika oldu valla çok güzel bi gün :KK1:
Sen hiç çıkmıyosun sanırım sabahda burdaydın ben dısarı gittim geldin burdasın zelemele :-)

Farkettm kii tanısmadık biz özlem been :KK61:
Yarışmaya Antalya'dan katılıyorum :KK1:

bazen ugruyorum , ıkımız cok denk geldık burda bgn cnm bnde özgeeee tanıstgmıza memnun oldum

dun dıodun gelırız tabı nolcak kıcını kırıp duramıyon dımı burda gezgıncı sovalye :)))

bazen ugruyorum , ıkımız cok denk geldık burda bgn cnm bnde özgeeee tanıstgmıza memnun oldum

kızımm tam yazcamm bakıyorum altaa sen firarrr cayıyorummm :KK52: :KK9::KK9:
iki lafın belini ağzını burnun kıramıozz senin yüzünden :KK53:

bende memnun olduum şidmi şu odayı falan bi topliim öğle yemeğini de aradan cıkarp gelicem :KK1:

X