kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

evet cnm senın adın sıbeldı dımı ?
Gelıyorum desen gezen butun gun senden ıyısı yok ,
hele bı tane kız arkadasım var bı ıkı kere gezmeye cıktk sevglısı arıyo kızı habıre nerdesın nerdesın dıe dakıka bası arayıp hesap soruyodu gezmenınde anlamı kalmıyodu ,
o kdr gezdım o arkadasımla arefe gunu ayakkabı almaya gttık bna ofladı pufladı butun gun bı dayanamadı nankor ıste

sibelimm ben sibellll :KK16:
gereksizz insanlara hayatımızda yer vermeye gerek yok geçekten diye düşünüyorum :KK14:

bende özledim ama bak yine yok işte yaaa
bi sohbet edemedik düzgüncee
her neyse sende ne var ne yok

calısıyorum nolsun ,
esra temızlık yapcam dedı , bıde hosgeldıne gelenı gıdenı varmıs ondan musaıot degıldı bnde pek konusamadım
sende nevar neyok abla

sibelimm ben sibellll :KK16:
gereksizz insanlara hayatımızda yer vermeye gerek yok geçekten diye düşünüyorum :KK14:
aynen canım bn bıse alınca burnumdan getırıyo kendı canı ıstedgı zmn dısarı cıkmayımm kuser ıyıkı gercek yuzunu gordum kestım arkadaslgımı

ne oldu kız yine neden kötü geçti
bu arada profildeki yazı çok hoş ya canım

cok yorgunum ondan abla ,
bn yazdım :) guzel tabısı

calısıyorum nolsun ,
esra temızlık yapcam dedı , bıde hosgeldıne gelenı gıdenı varmıs ondan musaıot degıldı bnde pek konusamadım
sende nevar neyok abla

bende aynı canım be işte biraz kaynımın ofise gittik bugün sora bize komşum filan geldi işte çay içtik vs
rutin şeyler diyebiliriz

bende aynı canım be işte biraz kaynımın ofise gittik bugün sora bize komşum filan geldi işte çay içtik vs
rutin şeyler diyebiliriz

kaynın ne ısı yapıyo kı :26:
bn cıkıyorum artık saat 5 oldu yrn gorusuruz hepınızı opuyorum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

aynen canım bn bıse alınca burnumdan getırıyo kendı canı ıstedgı zmn dısarı cıkmayımm kuser ıyıkı gercek yuzunu gordum kestım arkadaslgımı

cok yorgunum ondan abla ,
bn yazdım :) guzel tabısı

yoruldun demek doğru masa başısın ama kafa yorgunluğu bi ayrı sıkıntı veriyor

X