kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

geldim genelde her yaz gelirm ama iyi bildiğim söylenemz :) sevgilim yanlıs hatırlamıyosam mah adını akderede :) bence ank dogumluyum aslında ama antalyada büyüdüm ben

anladım canım ediğin yer ya keçiören ya da cebeci çünkü akdere bildiğim iki tane
ankara güzel memleket ben seviyorum

arkadaşlar bana müsade artık sizlere iyi geceler kalanlara iyi muhabbetler yine bekleriz

hım anladım olur problem değil sonuçta çok kişi ile sohbet ediyorsun dost var düşman var haklısın

yok hayatım ondan değilde üye olan yakın insanlarda var
bizde burda her özel konumuzu paylaşıyoruz o yüzden dedim sana yönelik bişey değil yani

ne güzell valla bende ilk zamanlarr aşkım aşkım diye dolanırdımm ama 10 sene oluncaa
şimdii hayatımm diyorumm sadece oda bazenn genelde benii sinirlendiriyo kendisiiii:KK4:

oooooo allah muhabbetiniz arttırsın bu ne sevgiii kıskandım yaniii
hıhhhhh benimde cemroşumm varrrrrrrrrrr:63::63:

kıskanma canımmmm ben sizide çok seviyorum canımm benimmmmm:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

yaaaaaaaaa kaçmışmıı arifeeeeeeeeee:KK53::KK53::KK53:
hadi bende kaçtımm o zaman iyi geceler kızlarrrr:KK34::KK16::KK16::KK16:
yarın görüşmek üzere:KK54::KK54::KK54::KK54:

canım net gitti malasef hemen günahımı alın bakalım
yarın görüşürüz öptüm

evet eşim azosperm hastası
7 8 yaşlarında kabakulak geçirmiş ağır derecede
drlar ondan olabilir diyolar bende evlat hasretiyle yananlardanım öle böle değil
benim çevrem bebek kaynıyo resmen
inan ki şaka gelir belki oturdum saydım benim evliliğimden bu yana tam 50 kişiden hamile haberi aldım bide doğurdular bile
:KK14::KK14:

canım çok zor ama hayırlısı napalım hepimiz istiyoruz ama hayırlısıyla inş RAABİM tüm isteyenlerle birlikte bizede tattırır inş

evet canım habersizden kaçmış cadı
sanada iyi geceler canım benim tatlı rüyalar

senden habersiz kaçarmıyım hiç hıh

inanırım canım ya zor cidden ne kadar zamandır evlisin canım sen ya ben 8.5 yıllık evliyim
benden sora evlenen kızkardeşimden 3 yaşında yiğenim var düşün yani
o bile diyor teyze bana kardeş yapsana diye

ayy kuzum benim yaa RABBİM gönlündekini hayırlısıyla verir inş
böyle pasaklı sümüklü bi kızın olur inş bende onu severim

esram ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK19::KK19::KK19::KK19::KK36::KK36::KK36::KK36::KK35::KK35:

hoşgeldin esram yaa benide unutmuşun hıhhhh

nasıllll özledim ben seni ama ya nasılll
az önce dedimki esramda olsa arifeyle seni konuştuk
hoşşşgeldin bitanemmm benim

ben de kıskanayım biraz

iyim şükür bacım bende dedim kulaklarım nie çınladı ? :KK34:
sen napıyon nasılsın ? çok özledim vallaa :KK16:

beni hiç sorma sakın
bende iyiyim işte:
))))))))))))))))

eksik olma canım aslında çok çabuk adapte olup yakın arkadaşlıklar kuramam nedense bi derdimi sıkıntımı anlatamam ama sen arife farklısınız bütün arkadaşlarımı seviyorum elbette ama
bazıları ayrılıyor diyelim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

senin bendeki yerini bi bilsen kuzummm cansın cannnnnnn

canım bahsetmişimdir eşimin kuzeni 1 senedir koma halnde şimdi ağırlaştı biraz daha

RABBİM derdinin devasını versin inş sabır versin RABBİM Kurban olduğum çok büyük

X