kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Evet canım takıldığım topicler var ben 1 saat önce çıkmıştım şimdi bir daha bakayım dedim senin topiği görünce selam vereeyim dedim:KK1:yoksa biz aynen devam ediyoruz

msj sayından belli canım ya maşallah güzel ama
ben çok takılamıyorum bakıp çıkıyorum genelde fırsatım olmuyor

msj sayından belli canım ya maşallah güzel ama
ben çok takılamıyorum bakıp çıkıyorum genelde fırsatım olmuyor

Canım uzun takılmanın dışında benim takıldığım topic çok kalabalık herkese cevap verince böyle çoğalıyor:KK1:yoksa bende bütün gün burda değilim.:KK1:3 çocuk birde koca ancak:KK1:

bir sorun yok yan i cnm öyle olsun allh mutluluk versin sağlık versin herşey olur bende ankarada oturuyorum

canım sorun yok derken yani biraz uzun hikaye sağlık problemi olarak bişey varsa bile bilmiyoruz onu
her neyse sen neresindesin ankaranın canım belki komşu çıkarız ha

Canım uzun takılmanın dışında benim takıldığım topic çok kalabalık herkese cevap verince böyle çoğalıyor:KK1:yoksa bende bütün gün burda değilim.:KK1:3 çocuk birde koca ancak:KK1:

evet biliyorum senin topiği haklısın elbette işin zor ama canları sağolsunda sen yorul yinede
iyi geceler sanada hoşçakal

hımmm anladım canım kızkardeşimde hemşire benim sevgilin neresinde ankaranın geldinmi hiç biliyormusun burayı
geldim genelde her yaz gelirm ama iyi bildiğim söylenemz :) sevgilim yanlıs hatırlamıyosam mah adını akderede :) bende ank dogumluyum aslında ama antalyada büyüdüm ben

Son düzenleme:
X