kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

cnm aslında çok özledım topiği ve eski arkadaşlarıı ama gelityorum arada kımselerı göremeyınce gıdıyorum bır derdım vara :) naıslsın ıyısın demii

cnm aslında çok özledım topiği ve eski arkadaşlarıı ama gelityorum arada kımselerı göremeyınce gıdıyorum bır derdım vara :) naıslsın ıyısın demii

iyiyim canım sağol evet bende eskisi gibi çok giremiyorum
sen nasılsın benim yakışıklı sıpa nasıl iyimi

iyiyim canım sağol evet bende eskisi gibi çok giremiyorum
sen nasılsın benim yakışıklı sıpa nasıl iyimi

iyi cnm sağol uyuyor şimdi bende dınlenıyorum aslında bır suru utu var ama yarısını yaptım çocuk çok yoruyor insanı esracımm heleki uzun yıllar sonra olunca inşallah sende başını kaşıycak vakıt bulama çocuk buyutmekten emiii:KK55::KK55:

iyi cnm sağol uyuyor şimdi bende dınlenıyorum aslında bır suru utu var ama yarısını yaptım çocuk çok yoruyor insanı esracımm heleki uzun yıllar sonra olunca inşallah sende başını kaşıycak vakıt bulama çocuk buyutmekten emiii:KK55::KK55:

amin demek geldi içimden canım ya:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
evet yaş küçük olunca büyütmesi daha kolay oluyor diyorlar nasip işte
ben dün tekrardan teyze oldum biliyormusun çok mutluyum o yüzden

amin demek geldi içimden canım ya:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
evet yaş küçük olunca büyütmesi daha kolay oluyor diyorlar nasip işte
ben dün tekrardan teyze oldum biliyormusun çok mutluyum o yüzden

ewt cnm sağlıkla büyüsün inşallah rabbım isteyen herkese nasip etsin esra ben daha şimdiden 2.yide istıyorum biliyomusunn :) insan anne olunca çok aç gözlü oluyor yahuu ebbeğiniz kızmı erkekmii adı ne ay çok merak ederım isismleri benn

esra abla... bunlar ortaklar buda ortagın oglu ama bı b..ka yaramıyo soz hakkı yok yanı egosunu bnm uzerımden sısırıyo galıba:KK5:

ewt cnm sağlıkla büyüsün inşallah rabbım isteyen herkese nasip etsin esra ben daha şimdiden 2.yide istıyorum biliyomusunn :) insan anne olunca çok aç gözlü oluyor yahuu ebbeğiniz kızmı erkekmii adı ne ay çok merak ederım isismleri benn

sağol canım eksik olma
inşallah tekrar anne olursun varmı niyetin veya çalışmalar canım
bebeğimiz kız canım
isiş şaibeli henüz ablam zeynep eniştem ceylin istiyor karar aşamaındalar

esra abla... bunlar ortaklar buda ortagın oglu ama bı b..ka yaramıyo soz hakkı yok yanı egosunu bnm uzerımden sısırıyo galıba:KK5:

her zaman heryerde vardır bu tipler canım ve olmayada devam edeceğine şüphen olmasın sen dediğimi yap ve takma yoksa çok ıpranırsın

bısıdıcem hosgeldın bn ozge

o bişeydicemin adı ebru bitanem bu topiğin eski müdavimlerinden benimde yakın arkadaşım
tanıştırayım
ebru bu özge cadıdır kendisi
özge buda ebru
kendisi bizim topiğin prenslerinden ahmet efenin annesi olur

o bişeydicemin adı ebru bitanem bu topiğin eski müdavimlerinden benimde yakın arkadaşım
tanıştırayım
ebru bu özge cadıdır kendisi
özge buda ebru
kendisi bizim topiğin prenslerinden ahmet efenin annesi olur

:)))
memnun oldum
bence ısım olarak zeynep guzel,
bzm komsunun kızı ceylın ceyo dıyo herkes kıza

X