kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Canım biliyosun geçen seninle konuştuğumdada söylemiştim biraz uzak kalmak istiyorum diye sadece okuyup çıkıyodumm
sonra bahar cuma günü konyaya gidince tefriciyelerle ilgilendiğim için bi kaç gündür takılıyodum kk yaa.
ama bizim topiğe yine yazasım gelmiyoo bakıp çıkıyorum sadece...
takmamaya çalışıyorumm ama olmuyo diğer topiklerde de hep hamiş haberlerini okuyorumm .
artık kendimi skmaktannnn :KK19::KK19::KK5:
bende bizimkiyle 3 gündür küsüm konuşmuyorumm hiç bişey yapmıyo ya hiç umursamıyooo
hep benmii düşünücemm kendimi yıpratıcammm.. bilmiyorum vallaaa
bunlar niye böylelerrrrrr..benimkinide ikna edersem bende alıcam ama adamın umrunda değilllllll:KK19::KK19:

eşlerimiz git gide aynı oluyolar galiba
bende çabalamıcam artık adam o mevzuyu açmassan pamuk pamuk
açınca ne yapayım elimde ne var olmuyo işte deyip içinden çıkıyo
sende mi kavgalısın yok biz küs kalamayız da ama artık zorlamıyorum adamı böle gider benim hayatım galiba
inş cnm bari senin eşin yanaşır da siz denersiniz o kürü:26:

sende mi kavgalısın yok biz küs kalamayız da ama artık zorlamıyorum adamı böle gider benim hayatım galiba

Valla cnm aynılarrrrrrrr:KK4:
bende o konuyu açınca biraz dinler sonra hemen tamam tamam kapat der sinirlenirr..
bende ne yapacağımı şaşırdımmm....
kaygalıyım tabi biliyorum ne kadar konuşmasamda şimdi bi ka.ç gün sonra konuşucammm ama işte biraz anlasın diye yapıyprum ama
anlayan yokkkkk maalesefffffff:KK25:
inşallahcnm yaa
inana eşleri neler kullanlar var hayranım nasıl çabalıyolarr

Son düzenleme:
bende o konuyu açınca biraz dinler sonra hemen tamam tamam kapat der sinirlenirr..
kaygalıyım tabi biliyorum ne kadar konuşmasamda şimdi bi ka.ç gün sonra konuşucammm ama işte biraz anlasın diye yapıyprum ama
inşallahcnm yaa

evet benim eşim öleydi bi zamanlar en son bu yeğeni ve teyze kızının hamile haberinden sonra adam
bıraktı herşeyi:26:doğru ne yapıcan gene konuşucan olsun inş anlarlar da zararın neresinden dönerlerse kar olur
takı işi nasıl gidiyo benim derslerim de fena değil kız şlimdiye kadar 6 kitap bitirdim geriye kaldı 8 kitap
offf bu yaştan sonra okumak ne zormuş kızzzzzzzzzzz:KK9::KK9:eee kafa yaşlı olunca

evet benim eşim öleydi bi zamanlar en son bu yeğeni ve teyze kızının hamile haberinden sonra adam
bıraktı herşeyi:26:doğru ne yapıcan gene konuşucan olsun inş anlarlar da zararın neresinden dönerlerse kar olur
takı işi nasıl gidiyo benim derslerim de fena değil kız şlimdiye kadar 6 kitap bitirdim geriye kaldı 8 kitap
offf bu yaştan sonra okumak ne zormuş kızzzzzzzzzzz:KK9::KK9:eee kafa yaşlı olunca

takı iyi gidiyo cnmm bi kaç günden beri sürekli onlarla uğraşıyorum geçen seneden daha hevesliyim aslındaa..
yarında kursum varr kursta da gün yapıyoruzz biliyomusun yarın ilk günümüz var oda hocamında ilk sıraa bende yarın için kek yaptımm..:21:
yani hevesle bekliyorum salı günlerii çok güzel geçiyo çünküü,,
sende görünmüyosun demek 6 kitabı bitirdinnnnnn:KK9::KK9::KK9:
aman cnm yaşın kaçççççç daha dur liseyii bitircen daha üniversite bile okuycaksınn..:KK16::KK16::KK16::KK16:
valla bende yaza da artık bişey olmazsaa üniversite okuycam ne yapayımmm...:KK19:

Son düzenleme:
takı iyi gidiyo cnmm bi kaç günden beri sürekli onlarla uğraşıyorum geçen seneden daha hevesliyim aslındaa..
yarında kursum varr kursta da gün yapıyoruzz biliyomusun yarın ilk günümüz var oda hocamında ilk sıraa bende yarın için kek yaptımm..:21:
yani hevele bekliyorum salı günlerii çok güzel geçiyo çünküü,,
aman cnm yaşın kaçççççç daha dur liseyii bitircen daha üniversite bile okuycaksınn..:KK16::KK16::KK16::KK16:
valla bende yaza da artık bişey olmazsaa üniversite okuycam ne yapayımmm...:KK19:

benim hamarat arkadaşım:KK9::KK9:kız yakın olsam bende neler neler yapardım heeeeee:KK56:
ohhhhhh eğlen cnm hakkımız yıllarca acı çekiyoruz biraz da gülelim
valla sen yakında takı dükkanı açarsın ben de gelir senden alışveriş yaparım
ahhh yakın olsak dükkan açıp birlikte işletirdik bana bak hayale bak ben galiba:KK37:oluyom heeeeeee:KK9:
oku kız neden olmasın ama hamiş bile olsan okursun sennnnnn sen yaparsınnnnnnnnnnnnnnn:KK6:

benim hamarat arkadaşım:KK9::KK9:kız yakın olsam bende neler neler yapardım heeeeee:KK56:
ohhhhhh eğlen cnm hakkımız yıllarca acı çekiyoruz biraz da gülelim
valla sen yakında takı dükkanı açarsın ben de gelir senden alışveriş yaparım
ahhh yakın olsak dükkan açıp birlikte işletirdik bana bak hayale bak ben galiba:KK37:oluyom heeeeeee:KK9:
oku kız neden olmasın ama hamiş bile olsan okursun sennnnnn sen yaparsınnnnnnnnnnnnnnn:KK6:

Ne yapayım cnm biraz olsun orda kafa dağıtıyorum yoksa evde :KK53::KK37: olucam iyiceeeeeeeee
açarmıyım acabaaaaaaa....dükkanı .kızzzzzzzz...:44::44:
valla yakın olsakk yaparız hamurişlerini sonradaaa bi güzel alırız kilolarıııııı ayy öyle sıkılıyorum ki yaa tedaviden sonra 4 kilo aldımm okadar çabuk
aldımkii...moralim bozuluyooooooo..vermem lazımm..bide kış geldiiiii ..:KK19:
yaparız cnm biz herşekilde yaparızzzzzz:KK52:

Ne yapayım cnm biraz olsun orda kafa dağıtıyorum yoksa evde :KK53::KK37: olucam iyiceeeeeeeee
açarmıyım acabaaaaaaa....dükkanı .kızzzzzzzz...:44::44:
valla yakın olsakk yaparız hamurişlerini sonradaaa bi güzel alırız kilolarıııııı ayy öyle sıkılıyorum ki yaa tedaviden sonra 4 kilo aldımm okadar çabuk
aldımkii...moralim bozuluyooooooo..vermem lazımm..bide kış geldiiiii ..:KK19:
yaparız cnm biz herşekilde yaparızzzzzz:KK52:
açarsın sennnnnnnnnn arkadaşım iş kadını bile olur kariyerde yaparrrrrrr:KK76:
seninki ne yapıyo bu arada cnmmmmmm:KK34:
ne yapsın kanıta bakıyo bende ara ara bakıyorum senin kinden ne haber

aman uyusun bizimkide birazdan başlar uyuklamaya:KK9:

aman uyusunlarrrrrrr:KK9::KK9::KK9:
koca bebeklerrrrrrr:KK35:
bende mutfağı toparladımm birazdan da yatarımm ee yarın kurs varr
biizmkide 2 haftadır evdeydi ya şöyle adam akıllı bi temizlik yapamamıştım bugün heryeri temziledim çok yoruldum valla cnm
senin kolun nasıl ağrıyomu hala

aman uyusunlarrrrrrr:KK9::KK9::KK9:
koca bebeklerrrrrrr:KK35:
bende mutfağı toparladımm birazdan da yatarımm ee yarın kurs varr
biizmkide 2 haftadır evdeydi ya şöyle adam akıllı bi temizlik yapamamıştım bugün heryeri temziledim çok yoruldum valla cnm
senin kolun nasıl ağrıyomu hala

anca büyürler:KK9::KK9::KK9:
desene işler seni beklerrrrr
yok cnm ağrı geçer mi kolumu yormassam ağrı az oluyo valla bende artık yormuyom bu saatten sonra kendime bakmaya başladım
bana kim acıyo bari kendime ben acıyım bu günüme şükür ne yapalım git cnm dinlen yat allh rahatlık versin ii geldi yazışmak seninle:KK34:
yarın gün seni bekler benim yerimede eğlen heeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK54:

anca büyürler:KK9::KK9::KK9:
desene işler seni beklerrrrr
yok cnm ağrı geçer mi kolumu yormassam ağrı az oluyo valla bende artık yormuyom bu saatten sonra kendime bakmaya başladım
bana kim acıyo bari kendime ben acıyım bu günüme şükür ne yapalım git cnm dinlen yat allh rahatlık versin ii geldi yazışmak seninle:KK34:
yarın gün seni bekler benim yerimede eğlen heeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK54:

Bak tabi kendine cnmmmmmm bizi bizden başkası düşünmyüyooooo biz kendimize bakacağızzzz..
bunada şükür cnm rabbim beterinden korusunnnn neler varrrrr...dikkat et kendineeee
sağol cnm sanada allah rahatlık versin........seninlede cnm iyi geldi uzun zamandan berii yazışmamıştıkkkkkk...
öpüyorummmmm iyi gecelerrrrrrr:KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlaaaaaaaaaaaaar ben a önce 3. kez teyze oldum ya çok mutluyum
Allahım isteyen dileyen herkese versin içinde bana esrama, filizime,bahara,arifeme ve gönülden dileyen herkese inşallah

cnm allh analı babalı büyütsün sağlıklı ve hayırlı evlat olsun ailesine inşşşşşşşşşşş
darısı sana olsun tez zamanda inşşşşşşşşşşşşş
ben de 3 kez teyze bi kez de hala oldum çok güzel bi duygu ama teyzelik sanki sen doğurmuşsun gibi sahipleniyoson onu
hakikaten teyze anne yarısıymış

günaydın kızlarrrrrr:KK3:
bugün güzel ve mutlu şeyler görelim inş:KK54:

canım aslında tüm eşler aynıdır diyebiliriz
sizinki yine iyiymi benim eşim daha hiç doktora bile gitmedi acayip ketumdur yani düşün

inşallahcnm yaa

tüm erkekler işlerine gelmeyen konular olunca sinirleniyorlar tatlım
birde sanki kendilerini yetersiz hissetme gibi bişey oluyor
oysa herşey Allahtan işte ama..............

okumanın yaşı olmaz canım ya maşallah valla sana
ayrıca küs durmak çare olsa
işte olmuyor...........

yani hevesle bekliyorum salı günlerii çok güzel geçiyo çünküü,,

takımı yapıyorsun canım ya maşallah valla
ne güzel bi uğraşının olması

seninki ne yapıyo bu arada cnmmmmmm:KK34:

erkeklerde rutin galiba ya uyurlar ya da tv izlerler

açarsın sennnnnnnnnn arkadaşım iş kadını bile olur kariyerde yaparrrrrrr:KK76:

inşallah canım dilediğin gerçek olur

ne yapsın kanıta bakıyo bende ara ara bakıyorum senin kinden ne haber

:18::18::18::18::18::18::18::18:

aman uyusun bizimkide birazdan başlar uyuklamaya:KK9:

aman deyim canlar ya batmasın gözünüze eşlerinizin yaptıkları yoksa iyce sinir olursunuz

bu arada her zaman topiğime beklerim kızlar normalde çok daha aktif bi topik ama bu ara arkadaşlar gezmelerdeler onlar gelince çok daha güzel muhabbetler oluyor

ask olsun abla sen geldın topıcte durdunda bız mı gelmedık ,
esra gezmede sadece bn burdayım

X