kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

herkese ii akşamlarrrrrrrr
kızlar adet oldum ölüyorum ağrıdan of offff :KK47:
ii kaynatmışsınız bu arada bende de ütü dolu artık yarın yapıcam allhtan severim ütüyü:KK9:

herkese ii akşamlarrrrrrrr
kızlar adet oldum ölüyorum ağrıdan of offff :KK47:
ii kaynatmışsınız bu arada bende de ütü dolu artık yarın yapıcam allhtan severim ütüyü:KK9:

iyi akşamlarrrrr cnmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
oyyyyy hastamı oldunn ilk gün ya zor geçer şimdiiiii. kıyamam
valla iyi kaynatmışlarrrrrrrrr yaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bende severim ütüyü vala :KK9:nelde kadınlar sevmez ama ben severimmm
baharrrrrrrrrrr duy sesimizi veeeeeeeee buraya gelllllllllllllllll :KK9::KK9::KK9::KK9:
cnm bugün baharada syledim böyle bi yer var bak diyeeeeee ondan şimdi çağırıyorum gel diyeeee:KK34:

baharrrrrrrrrrr duy sesimizi veeeeeeeee buraya gelllllllllllllllll :KK9::KK9::KK9::KK9:
cnm bugün baharada syledim böyle bi yer var bak diyeeeeee ondan şimdi çağırıyorum gel diyeeee:KK34:

hoşgeldin cnm bahar gelir dayanamaz o helede sen çağırdıysan tmm
garanti burda olur:KK1:
evet ütü güzel oluyo tabi biraz yavaş yapıcan benim gibi mototra bağlanmış gibi değil dimi:KK9::KK9:
nasıl geçti gününüz eğlendın mi

sobeeeee yakaladım sizi :))))))))))):KK1::KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin cnm bahar gelir dayanamaz o helede sen çağırdıysan tmm
garanti burda olur:KK1:
evet ütü güzel oluyo tabi biraz yavaş yapıcan benim gibi mototra bağlanmış gibi değil dimi:KK9::KK9:
nasıl geçti gününüz eğlendın mi

Gelir gelir gördüm girmiş topiğeeee gelir belkiiiii:KK1::KK1::KK1: oyyyyyyyyyy cnm benimmmmmm oo tatlı arkadaşlarımmmmmmm:KK19:
nasıl geösin güzeldi de tam öğle arasında yaptıklarımızı yiyecektikki başım dönmeye başaldı elleirm titredi tabi ben başladım ağlamaya
herkes başımda kötü oldum yaniiiii ..herhalde tansiyon düştü yada açtım şekerim düştü.
neyse bişeyler yedimde biraz düzeldimm ama herkesi korkuttummmmmmmm..bend ekorktummmmmmm:KK5:
öyle işte cnmmmm öğleden sonrada hep ağlamaklı geçirdimm günü ablalardan biride hamile olmayasın dedi ben zaten ağlamaklı hemen gözler doldu...
yok dedim olamaz aaaa neden olmasın dediler yok yok olmaz dedimmmmmm...ufffffffffffff:KK31:

Gelir gelir gördüm girmiş topiğeeee gelir belkiiiii:KK1::KK1::KK1: oyyyyyyyyyy cnm benimmmmmm oo tatlı arkadaşlarımmmmmmm:KK19:
nasıl geösin güzeldi de tam öğle arasında yaptıklarımızı yiyecektikki başım dönmeye başaldı elleirm titredi tabi ben başladım ağlamaya
herkes başımda kötü oldum yaniiiii ..herhalde tansiyon düştü yada açtım şekerim düştü.
neyse bişeyler yedimde biraz düzeldimm ama herkesi korkuttummmmmmmm..bend ekorktummmmmmm:KK5:
öyle işte cnmmmm öğleden sonrada hep ağlamaklı geçirdimm günü ablalardan biride hamile olmayasın dedi ben zaten ağlamaklı hemen gözler doldu...
yok dedim olamaz aaaa neden olmasın dediler yok yok olmaz dedimmmmmm...ufffffffffffff:KK31:

ah cnm benim yaaaaa desene kötü oldun durduk yere
cnm bence sen bi kaç günün sıkıntısından böle oldun galiba :26:
kendine çok stres yaptın herhalde kıyamammmmmmmm
nerdeeeeeeeee keşkeeeeeeee o günlerde gelir elbette şimdi bizi bulmaz
geçmiş olsun cnm benim aman ii ol sen lazımsın kız bize sensiz kk olmuyo hasta falan olma heeeee kızarım sonra:KK9::KK54:

ah cnm benim yaaaaa desene kötü oldun durduk yere
cnm bence sen bi kaç günün sıkıntısından böle oldun galiba :26:
kendine çok stres yaptın herhalde kıyamammmmmmmm
nerdeeeeeeeee keşkeeeeeeee o günlerde gelir elbette şimdi bizi bulmaz
geçmiş olsun cnm benim aman ii ol sen lazımsın kız bize sensiz kk olmuyo hasta falan olma heeeee kızarım sonra:KK9::KK54:

bilmiyorumki cnm bi kaçgünden beri kötüyüm aslındaaa işte bizde bu sorun varken zaten bi gün iyiysek öbür gün ağlıyoruzzz:KK5::KK5::KK5:
inşallah hamişlikten de başımızın döndüğü günler bizide bulur...
sağollllllll cnm benimmmmmmm...
valla uzak durayım diyorum kk dan oda olmuyooooooooo ..:KK1::KK1::KK1::KK1:
tamam ablacım dikkat edicemmm kendimeee kızmaaaaaaaa:18::18::18:

bilmiyorumki cnm bi kaçgünden beri kötüyüm aslındaaa işte bizde bu sorun varken zaten bi gün iyiysek öbür gün ağlıyoruzzz:KK5::KK5::KK5:
inşallah hamişlikten de başımızın döndüğü günler bizide bulur...
sağollllllll cnm benimmmmmmm...
valla uzak durayım diyorum kk dan oda olmuyooooooooo ..:KK1::KK1::KK1::KK1:
tamam ablacım dikkat edicemmm kendimeee kızmaaaaaaaa:18::18::18:
aferin bizi dinle sen:KK34: evet cnm böle tabiri caizse kör topal götürüyoruz işi bakalım
allh sonumuzu güzel etsin bu günlerin acısını evlat vererek doya doya çıkartsın bizlerden inşşşşşşşşş
ayyy abla dedin ya garip oldum krdeşime bile abla dedirtemedim ben
ama bu ii geldi :KK1:
gerçi yaşlılık hissettim ama olsun güzelmiş:KK16:

aferin bizi dinle sen:KK34: evet cnm böle tabiri caizse kör topal götürüyoruz işi bakalım
allh sonumuzu güzel etsin bu günlerin acısını evlat vererek doya doya çıkartsın bizlerden inşşşşşşşşş
ayyy abla dedin ya garip oldum krdeşime bile abla dedirtemedim ben
ama bu ii geldi :KK1:
gerçi yaşlılık hissettim ama olsun güzelmiş:KK16:

AMİNNNNNNNNNNNN cnm amin
sen kızdınya bana bende ondan öyle dedim cnm yaaaaa:KK59:
banada abla diyolarrrrr ne yapalım yaşlanıyoruzzzzzzzz:KK60:
cnm sen yaktınmı doğalgazı hava soğumuş iyiceeeeee

AMİNNNNNNNNNNNN cnm amin
sen kızdınya bana bende ondan öyle dedim cnm yaaaaa:KK59:
banada abla diyolarrrrr ne yapalım yaşlanıyoruzzzzzzzz:KK60:
cnm sen yaktınmı doğalgazı hava soğumuş iyiceeeeee

yok kız ben sevindim bile evet kabul yaşlanıyoruz ne yapalım doğanın kanunu
deyip geçiyoruz
ayy ben donuyorum zaten kansızım ya hep üşürüm yaktım cnm bu gün açmadım ama hava güzel diye
bide diğer odaya geçtik ya bu oda daha küçük hemen ısınıyo yani içim sıcacık oluyo allh kimseyi sokakta bırakmasın ya
helede kışın :KK25:sen yaktı mı

X