kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

tövbe estafur ya ne sardı şimdi sana
takma aman ya böyleleri
orası kalabalık bir iş yerimi canım ofis tarzımı

kızmadımkı gul dıe soledım :)
buradada yagmur var hava kapalı valla , bende yenı saatlere alısamadım blıyormusun erkenden uyuyorum cok komık oluyo

anladım canım bende şaka yaptım
evet ya bu saati bende pek sevmiyorum hava erkenden kararıyor

aslında daha ıyı oldu bılıyomusun bu saat daha erken cıkıyorum ve aksam evde vaktım oluyo ama bu seferde hava karanlık ve soguk bıse yapamıyosun yanı

aslında daha ıyı oldu bılıyomusun bu saat daha erken cıkıyorum ve aksam evde vaktım oluyo ama bu seferde hava karanlık ve soguk bıse yapamıyosun yanı

haklısın ama ne bileyim bende sıkılıyorum eşim gelene kadar o gelince yine yanıma iyi oluyor yine,tabii iyi bir gün geçirmişse ve aksiliği üzerinde değilse

cnım çok cici bi kanepe güzel yani alıcakmısın

bu arada diğer renklerde fena değil ya bej mesela

haklısın ama ne bileyim bende sıkılıyorum eşim gelene kadar o gelince yine yanıma iyi oluyor yine,tabii iyi bir gün geçirmişse ve aksiliği üzerinde değilse

evet abla cok cıcı dımı ama sadece bna yeter dımı arkadaslarımı cagırırsam yetmez bılmıyorumkı

ya bu tarz bı koltuk alıcam yatak olabılen yada kose takımı alcam ıkısınden bırı ama kose takımı ıyatına kanepe bulursam ıkı tane onuda kacırmam yanı kafam cok karıstı bu konuda napcamı bılmıyorum ev kalabalık olsunda ıstemıyorum aslında sızınde onerılerınız varsa acıgım yanı

guzelde yatak olmuyormus abla ya
ılk etapta yatak da olabılen bısey alırsam ıı olur dımı

aaa olmuyormuşmu o zaman kullanışlı olmaz canım ya soruma cevap versene ne zaman çıkcan eve buldunmu ev hiç bu konuda konuşmadık son zamanda

canım tek olcan zaten ya ilk etapta çok masraf etme kendine sakın uygun ve kullanışlı şeyler al

aaa olmuyormuşmu o zaman kullanışlı olmaz canım ya soruma cevap versene ne zaman çıkcan eve buldunmu ev hiç bu konuda konuşmadık son zamanda

ev zaten bzm eskı evımız , ama tapusu yoktu sımdı 2b kapsamına gırıyor ev ,,,
beledıye dedıkı parayı yatırıp tapuyu alın babamda parayı yatırmak ıstemıyodu bn de bn yatırım bnm olsun dedım ,
yanı kıra degıl ev anlayacagın ,,,
eve gecme ısı suan da yavas yavas ıste once esyaları fılen alım de bı yandan bzmkılerde alıssınlar oranın bnm evım oldguna ıyıce yerlesım

hımmm anladım canım şimdi sen bilirsin ytatlım nasıl huzurlu olacaksan öyle yap
ailene yakınmı ev canım
tabi yavaştan düz eşyanı o zaman
canım mağaza türü yerlerede bak bazen çok uygun ve çok güzel eşyalar oluyor tek kalıyor filan fiyatını uygun tutuyorlar o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…