kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

cıcı bı ev olsun ıstıyorum bn cok kalabalk olmasın

olur inşallah ya canım
evet çok eşya alma kendini tarzını kur
bak sana ne diycem benim bi arkadaşım eve çıkmıştı eşyası yoktu ama parasıda azdı
sehpa lazım odu böyle ortaya bişey işte alamadı çok pahalıydı
o sırada bi araba tamircisinin yanından geçiyorduk

devamını anlatsammı acaba yaaaaaaaaaaaaa

anlattttttttttttttttttttttt

tamam neyse hadi anlatıyım
işte ordan geçerken kafaya bişey dank dedi ki heralde
adama dediki arkadaş amca sen bu tekerlekleri atıyormusun eskiydi zaten belli
adam dedi ne yapcan kızın dedim lazım atıyorsan alabilirmiyiz adam alın dedi
sen arkadaş onu eve sok bi güzel yıka birde güzelce yağlı boyayla kırmızıya boya
ışıl ışıl olmuş
üzerinede ölçüsüne göre yuvarlak cam kestirmiş
yatırmış tekerleği salonun ortasına camıda koymuş çok güzel olmuştu
bunu sana örnek olarak verdim caım yaratıcılığını kullan sende kısaca

canım senin işin var anlaşılan başka zaman yine konuşuruz kaçtım bende hoşçakal

kaçmassan anlatırım ancak
işin çıkıyor sanırım arada demi canım

evet abla ya ısım cıkıyor yoksa hıc gıtmemkı bı sure yazmayınca da sıte benı atıyo kapalı gorunuyorum bu mal da geldı yıne konusmaya basladı Allah bana sabır versın ,
arkadasın ıı yapmısta bn sevmem ole ya duzgun bıse olsun ustune rahat rahat yayılabıleyım masanın

abla bn sımdılık ıkı koltuk alayım dıorum yeter bıde halı perde tamam ıste

Demek bu topiği sen açtın cnmmmmmm...aslında görüyodum başlığı ama hiç girmemiştimmmm.
hayırlı olsun topiğinnnnnn.
nasılsınnnnnn...bende uzaktım bi kaç gündürrrr...topiktenn

Demek bu topiği sen açtın cnmmmmmm...aslında görüyodum başlığı ama hiç girmemiştimmmm.
hayırlı olsun topiğinnnnnn.
nasılsınnnnnn...bende uzaktım bi kaç gündürrrr...topiktenn

evet canım çok oldu açalı ama yakın arkadaşlarım yok bir kaç zamandır yazışamıyoruz o yüzden sen nerelerdeydin
bu arada ben esra senin ismin ne canım ama söylemek istemessen flzask ta derin sorun olmaz

evet canım çok oldu açalı ama yakın arkadaşlarım yok bir kaç zamandır yazışamıyoruz o yüzden sen nerelerdeydin
bu arada ben esra senin ismin ne canım ama söylemek istemessen flzask ta derin sorun olmaz

Anladım cnmm..ben uzaklaşmak istedim cnm biraz kk dan...daha doğrısı uazklaşmaya çalışıyorum dualar varya şimdi bi kaç topikte
onların bitmesini bekliyorumm..benimde nicimden anlarsın zaten adım filiz sorun değil biliyo çoğu arkadaş zatenn....

çok memenun oldum oldum filizim neden uzaklaşma çaban var canım sıkılıyormusun yoksa
topikte bahara yardım ettiğini biliyorum çok emeğiniz geçiyor cidden
28 yaşındasın sanırım ve ev hanımısın doğrumu profiline baktımda

Bende canımm memnun oldumm.
cnm biliyosun bi baharla aynı zamanlarda tedavimizin sonucunu aldık ve kötü zamanlar geçirdikk..
bu ara sıkıldım nedensee üzülüyorumm kendimi biraz uazk tutmak istiyorumm
aslınd öyle bağlanmışımki topiğe bi ara hiç kağatmıyodum akşama kadar baktım böyle oluyoo..
yeni tedaviya kadar kafam rahat olsun istiyorumm.
şimdide bahar bi kaç gün olmaycak o olayınca bana rica ediyo ben ilgileniyorum listelerle..
uğraşıyoruz cnm bi an önce bitirmeye çalışıyoruz ama görüyosun bazı arkadaşlarr bi uğruyo sonra haber yokk ve böyle olunca aksıyo dualar
cnm sen akşam 9 da filan topikte olursun dimi tatlımdan haber gelmezse sen okursun onun payını metgülüde bi arakadaş veya ben okurum ayşe035 in duasını paylaşırız ..oluru..
evt cnm aynen porfilde gördüğün gibi sen kaç yaşındasın nickindeki gibi 1982 limisin

evet canım ya çok haklısın bazı arkadaşlar pek dikkat edemior
ben akşam 9 da uğrarım merak etme bi aksilik olmassa okurum canım
sende tüp bebek yaptırdın sanırım hikayeni tam bilmiyorum ama anlatmak istemessen sıkma kendini
evet ben 82 doğumluyum canım 30 yaşındayım 8,5 senelik evliyim ankarada yaşıyorum

Tamam cnmm..
evt cnm 19 eylül test günümdü ama maalesef negatifi aldıkk ...
ne yapalım nasip değilmiş bu seferde hamiş olmakk..
cnm bizim azospermi topiğimzde ve başka bi kaç yerde anlatmıştım hikayemi
sorun değil yine anlatırımm..benimde 15 eylülde 9 senem bitti evliliktee cnm 10. senedeyizz...istanbulda yaşıyorumm bendee
2 tüp bebek ve 2 de iptal olan tedavim var cnmm..
eşim azospremii 3 kere tese oldu sperm öyle bulunuyoo cnmmm..
bu ağustosta 3 . ameliyatını olduu..ve çok şükğr sperm bulunduu..sonra benim tedavim iptal oldu yumoşlar iyi gelişmediği için
sonraki ayda yumoşlar toplandı ama yine bende sorun çıktı ve embriyoları dondurup eylülde transfer oldu ama mmalesef olmadıı..
ilk tüpü 2007 de yapmıştıkk ..epey ara verdikk..tekrardan başladık ama olmadı iştee.şimdi yaza inşallah tekrardan başlayacağız bi akasilik olmazsa..
ve biizm orda şimdi spermimiz yok testisten alınan dokular var sadece ondanda kaliteli sperm çıkıcakmı bilmiyoruz..ve eşimin bi daha ameliyat olma gibi bi
şansı yokkk..bilmiyorumn ne yapıcam belkide son şansımız olucak Allah büyüktürr ...
öyle işte cnmm..
sen neler yaptın bu 8.5 senede tedavi oldunmu
belki yazmışsındır ama ben unutuyorum kimin ne sorunu vardı..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…