kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

şimdi kafayı yiycem canım ya inan sayfa atlayamıyorum şimdide kim ne diyor habersizim yani
başka zaman konuşalımmı tatlım ya çok zor oluyor şimdi böyle

inşallah canım ama işte nasip bunlar
ben çocuk yaştayken ailemizde çocuğu olmayanlar vardı ya bu insanlar neden üzülürki olmassa olmaz derdim
ne kadar yanlış düşündüğümü şimdi daha iyi anladım
oyle dsunme yınede o zaman yasının verdgı cahıllıkle oyle dusunmus olabılırsın ,, bende sımdı bı cocuk dogurup buyutmek sacma dıye dusunuyorum kendı adıma ama zor gelıyo dusunmesı bıle ama belkı ılerde boyle dusunmem
tamam canım o zaman başka şeyler konuşalım olmazmı
çay demlicem içermisin gel içersen sen gelene kadar demini alr
evet baska seylerden konusalım ... daha ıı olur ... sen kaynananla yakın mı oturuyodun abla

şimdi kafayı yiycem canım ya inan sayfa atlayamıyorum şimdide kim ne diyor habersizim yani
başka zaman konuşalımmı tatlım ya çok zor oluyor şimdi böyle
olur abla sonra gorusuruz bn yrn buralardaym gelınce msj yaz ozelden ... ogleden sonra gelsen daha ıı olur aslındaaa

canım sen bana bişeyler yazıyon galibada ben hiç sayfa atlayamıyorum ya
başka zaman yine konuşalım olurmu şimdilik kaçıyorum sinirim bozoldu msjları beklemekten çünkü öptüm hadi çok

gule gule abla gorusuruz bn zorda olsa goruyorum senın yazdıklarını :)

hadi gel canım iki lafın belini kıralım ya sıkıldım
bu arada geçen gün sormuşsun canım cevap yazamadım kaynanamla yakınız evet

hooooop ordamısın cevap alamıyorum canım müsait değilsen başka zaman konuşalım

Cıkmak zorunda kaldım bırden k.bakma abla
durumun nasıl ?

Bugunum hıc guzel gecmıyo ya hava kapalı bıde stres sınır havada ucusuyo subede

hadi ya neden stres canım hayırdır
hava buradada kapalı yağmur yağıyor ve çok soğuk üşüdüm pazara gitmiştim az önce

burda bıtane akıldan kıt cocuk var benı sınır edıyor canı sıkıldı hava kapalı dıe salak salak konusuyor ıste baktı ben cvp vermıyorum bu sefer bana sarmaya basladı ama onu pek cıddıye almamam gerekır daha once onun yuuznden ısten cıkmıstım akıllandım artık

tamam ne kızıyon sordum sadece iştemiisin diye:KK20::KK20::KK20::KK20:
Karın ağrısı vardı akşam canım ya çok geç yattım şimdide bitkinim birz

kızmadımkı gul dıe soledım :)
buradada yagmur var hava kapalı valla , bende yenı saatlere alısamadım blıyormusun erkenden uyuyorum cok komık oluyo

X