kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hemen :) adım banu, 24 yaşında kpss mağduru bir tarih öğretmenyim :) istanbulda yaşıorum. senn?

çok memnun oldum banucum dilerim istediğin olur en yakın zamanda...
bende 22 yaşındayım evliyim, ankaradanım, iktisad 3. sınıfı öğrencisiyim..
adım esra

çok memnun oldum banucum dilerim istediğin olur en yakın zamanda...
bende 22 yaşındayım evliyim, ankaradanım, iktisad 3. sınıfı öğrencisiyim..
adım esra

ben de memnun oldum canımmm :) maşallah yaa minnaksın bi de evlisin :) gerçi neye göre minnak, annemin kucağında 24 yaşındayken 2. çocuğu yani ben varmışım hihihi :)

ben de memnun oldum canımmm :) maşallah yaa minnaksın bi de evlisin :) gerçi neye göre minnak, annemin kucağında 24 yaşındayken 2. çocuğu yani ben varmışım hihihi :)

öyle oldu canım kader..
sen bekarsın sanırım ?
bu arada neredensin. ?

esram gitmedim ya kuzenle konuşuyordum telde kendisinin 1000 tane derdi varda yatıştırdım birazcık

çok sevindim gitmemene esram özlemiştim seni..
ne derdi varmış tatlım..

canım benim kuzen görme engelli bir kızla görüşüyordu evlenme niyetiyle olmamış kız biraz ağır konuşmuş o yüzden biraz kırılmış
birde diş ameliyetı olcak haftayada onları konuştuk

olsun canım aman ohh rahatsın ozaman
ilerde mutlaka olur..
neler yapıyosun? yalnız mı yaşıyosun canım?

aman artık olur olmaz dert etmiorum :) kocaya gidip kocamaya niyetim yok PPP napiim kpss mağduriyetinden sonra ücretli öğretmenlik kovalıorum. tezli y.lisans yapıodum onu da bırakmaya karar verdim. kpds üds falan hazırlanıp ünii. kadrosuna girmeye çalışcam bu sene bakalım kısmetse artk :) ailemle yaşıorum cnm benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…