kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

send ehemen kestirip atma cnmya kımseyle kıyaslama kendını bide arkadaşınmı benmi omu benmi gibi kım olursa olsun

ben bunları ona normalde yapmak istemem canım liseliler yapıyor böyle şeyleri.bunları o bana hep yapıyor beni kısıtlıyor ama kendisi kısıtlamaya gelmiyor.beni anlaması için yapıyorum aslında yapyıklarının farkına varması için. adanada okuyorum ben ve akşamları kız arkadaşlarımla bi kafeye gitmemi bile engelliyor evde oturmamı istiyor.bu çok saçma bana güvenmiyor musun diyorum adanada çok pislik oluyor başına birşey gelir diyor ama kendisi herşeyi yapmak istiyor eşitlik istiyorum ben

hosbulduk tatlım nabersın

gözenekleri temizliyor bende suyu kayanatıp uzerıne duruyorum çok ıyı oluyo burnumdakı sınusler bile açılıyo süper dene derım

tatlım o benim kimseyle görüşmemi istemiyor eşit değiliz benim yapmamı istemediği şeyleri kendi yapıyor hep.akşamları arkdaşıyla dışarı çıkıyor gece 3 4 gibi gidiyor geri eve ve kafasına estiği gibi davranıyor.yoksa tek derdim o arkadaşı değil sorrun kendisi aslında

cnm evlılığınızın yada arkadaşlınızın hiç bi döneminde eşitlik bekleme yanı ben hiç olamadım olabılenıde pek görmedım genelde erkkekler ne isterse o olurr

erkek arkadasınla ne kadar bırlıktelıgınız var ?
ve daha once sana bu arkadası veya baska bı konuda verdıgı sozlerı tuttumu

çocukluk aşkı bizimki canım 9 yıldır aramızda böyle şeyler hep oldu ama 2.5 senedir ciddi bi şekilde ilerliyor ilişkimiz.bazen tutar bazen tutmaz canım aramızdaki ilişkiye bağlı

cnm evlılığınızın yada arkadaşlınızın hiç bi döneminde eşitlik bekleme yanı ben hiç olamadım olabılenıde pek görmedım genelde erkkekler ne isterse o olurr

ama bu büyük sorun ben kendimi ezdiriyorum gibi hissediyorum bu şekilde.arkadaşlarımla görüşmemde bi kafede çay içmekte ne var da izin vermiyor.ilerde yaşamadığım şeyler için pişman olmak istemiyorum her yaşın bi güzelliği var ama ben şu anki yaşımı yaşamıyorum evlenmiş ve kendimi eve adamış gibi bir yaşam sürüyorum

hosbulduk tatlım nabersın

iyim bebeğim seni sormalı..
nasılsın bakim neler yapıyon

gözenekleri temizliyor bende suyu kayanatıp uzerıne duruyorum çok ıyı oluyo burnumdakı sınusler bile açılıyo süper dene derım

way anasını kızlar neler biliyosunuz ya ilk defa duydum uyguliym bari

canım ozaman kötü olur ya ben o konuda çok kötüyüm eşimi çok sıkarım arkadaş çevresine karşı napim.. bi alıştımı hep gitmek ister..
sen böyle davranmaya devam et.. herşeyi vaktine göre yaşamasını öğrenmeli arkadaşın

arkadaşları şu anda beni çok cazzgır onu çok kısıtlayan biri olarak bilyor zaten ben birşey yapamıyorsam oda yapmamalı diye izin vermiyorum çünkü

bence ıkınızdede sorun var bıraz oda bukadar sıkmammalı bıraz saygısı olsun sana sen nezaman nereye gıtçenı bılmıycek bırımısın ... not .. bunları kuaföre bıle kocasıyla gıden bırıtavsıye edıyor ... cnm en ıyısı bu akşam güzeliikle konuşun inşallah sorun çözülür bu arada o hangı şehirde yaşıyorr

aynı şehirde yaşıyoruz normalde canım hatta aynı mahallde.ama o mersinde okuyor ben adanada.okul varken hızlı tren sayesinde haftasonları görüşebiliyoruz evet ben de diyorum bana saygın olsa böyle istemezsin.sonuçta şu anda ikimizin de farklı hayatları var ve bu durumda bu hayatı tek bir hayata indirgeyemeyiz karşılıklı saygı duymamız lazım.ben zatn birkaç aydır böyle onu sıkıyorum normalde hiç sıkmam ama artık gına geldi.

canım genelde tüm ilişkiler böyle yaa eminim evlenince ben de onunla birlikte gideceğim kuaföre

arkadaşları şu anda beni çok cazzgır onu çok kısıtlayan biri olarak bilyor zaten ben birşey yapamıyorsam oda yapmamalı diye izin vermiyorum çünkü

iyi yapıyosun canım devam et bence ipleri kaçırma elinden bidaha tutamazsın
bugün konuşurkende fazla yüz werme
ay bende çok kazverdim

iyi yapıyosun canım devam et bence ipleri kaçırma elinden bidaha tutamazsın
bugün konuşurkende fazla yüz werme
ay bende çok kazverdim

yüzvermemek meselesi değil de canım karşılıkıl olarak hayattan ve birbirimizden beklentilerimizi konuşmak istiyorum ne olursa daha mutlu ne olursa daha mutsuz oluruz bunları konuşmak istiyorum.karşılıklı anlaşmayla güven olduğu sürece kısıtlama olmaması gerektiğini söyleyeceğim inşallah sonuç alırız canım sağol desteğin için

rica ederim tatlım tabiki sen sevdiğinin huyunu daha iyi öğrenmişsindir..
oyüzden nabıza göre şerbet werirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…