kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım benim kuzen görme engelli bir kızla görüşüyordu evlenme niyetiyle olmamış kız biraz ağır konuşmuş o yüzden biraz kırılmış
birde diş ameliyetı olcak haftayada onları konuştuk

hadi yaa allah yardımcısı olsun.. anlayışsız kız madem niyetin yok neden kırıyosun çocuğu demi ama..

ya nedir bu kpss maduriyeti ya ablam bu yıl 10. kez girrdi yine kısmet olmadı artık yaşlandım mezarda emekli olurum diyor oda ücretli çalışıyor macburan

hadi yaa allah yardımcısı olsun.. anlayışsız kız madem niyetin yok neden kırıyosun çocuğu demi ama..

aynen canım benim kuzen 33 yaşında canım belli niyeti yani kndisi psikolog zaten ama işte kısmet ya üzüldüm bende biraz hafta içi gitcem oraya kalmaya keçiörende oturuyor

anladım canım sıkma canını allah büyük.. yardım eder inş..

ya nedir bu kpss maduriyeti ya ablam bu yıl 10. kez girrdi yine kısmet olmadı artık yaşlandım mezarda emekli olurum diyor oda ücretli çalışıyor macburan

24üm canım ben. 2.ye girdim kpssye, bir daha da tövbe ettim zaten :) artık üni. kadrosuna girmeye bakcam. o zaman abla mı demeliyim sana :)

24üm canım ben. 2.ye girdim kpssye, bir daha da tövbe ettim zaten :) artık üni. kadrosuna girmeye bakcam. o zaman abla mı demeliyim sana :)

yok canım estafurullah ya esra de ya da ne istersen onu de takmam ben bu konuları ben evliyim canım 8 senelik sen bekarsın anladım onu
varmı aday evlilik için falan

aynen canım benim kuzen 33 yaşında canım belli niyeti yani kndisi psikolog zaten ama işte kısmet ya üzüldüm bende biraz hafta içi gitcem oraya kalmaya keçiörende oturuyor

ewet canım biraz moral wer üzmesin kendini ben sana kız bulurum falan de
boşversin...
sen nasılsın hayatım ?

yok canım estafurullah ya esra de ya da ne istersen onu de takmam ben bu konuları ben evliyim canım 8 senelik sen bekarsın anladım onu
varmı aday evlilik için falan

maşallah demek sen de 22yken evliydin esra gibi :) esralar karışcak bi hal çözüm lazım yaa :) yok ben de ne aday ne başka bişe gayet tertemizim

ewet canım biraz moral wer üzmesin kendini ben sana kız bulurum falan de
boşversin...
sen nasılsın hayatım ?

kız bulurum demek kolayda canım bulmak zor zaten eşimin kuzeni o ama farketmiyor öz kuzen gibiyiz
neyse ya boşver iyiyim bende canım sağol bu akşam çay yokmu sizde ya bişey içmiyormusunuz

maşallah demek sen de 22yken evliydin esra gibi :) esralar karışcak bi hal çözüm lazım yaa :) yok ben de ne aday ne başka bişe gayet tertemizim

anladım canım hayırlısı evet 22 evlendim canım 19 nişanlandımdı zaten biraz erken oldu ama çok şükür doğru bi karar vermişim

kız bulurum demek kolayda canım bulmak zor zaten eşimin kuzeni o ama farketmiyor öz kuzen gibiyiz
neyse ya boşver iyiyim bende canım sağol bu akşam çay yokmu sizde ya bişey içmiyormusunuz

anladım canım allah yardımcısı olsun diyelim ozaman...
sen içtin demli çayı dün gece demi..
bu gece uyumazzsın artık.. ben 2 gündür çay içmiyorum tatlım. çarpıntı yapıyoda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…