kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

oturuyorum canım tv izliyorum sabahtan beri elektrik yoktu yeni geldi sıkıntıdan patlamıştım karşılaştığımız iyi oldu burada benimki aradı akşam görüşmek istediğini söyledi

evet tatlım bugün dışarı çıkmak istemedim.. eşime yarın iş için ütü falan yapıcam..
eee demek görüşmek istiyor ilk o attı demi adımı ? yalvart biraz anlasın hatasını..
ağırdan al emi..
napmayı düşünüyorsun..?

biri ütümü dedi ay gunlerdır bende yapçam sözde ucundan gıyceklerımızı ütülüyorum ama bır turlu azalmıyo sepettekiler sanırım ciddi bi şekilde ütü yapmalıyım

evet o aradı kararımdan emin olup olmadığımı sordu ben de eminim eğer sen hala arkadaşınla görüşmekte kararlıysan dedim o da yapma böyle o kaç yıllık arkadaşım bir anda böyle kestirip atamam bundan sonra istemediğin birşey yapmayacağım dedi yüzyüze görüşüp konuşalm dedi ben de gerek yok dedim sonra birşeyler daha söyledi bi daha dedi görüşelim diye ben de tamam görüşelim dedim.böyle işte canım akşam görüşüp konuşcaz herşeyi konuşacağım eğer devam edeceksek bir daha ssorun çıkmaması için

biri ütümü dedi ay gunlerdır bende yapçam sözde ucundan gıyceklerımızı ütülüyorum ama bır turlu azalmıyo sepettekiler sanırım ciddi bi şekilde ütü yapmalıyım

ewet tatlım o ütü lafını ben ettim ütü yapıcam ama sewerim ütü yapmayı..

send ehemen kestirip atma cnmya kımseyle kıyaslama kendını bide arkadaşınmı benmi omu benmi gibi kım olursa olsun

bırsey sormak ıstıyorum sana

ewet tatlım o ütü lafını ben ettim ütü yapıcam ama sewerim ütü yapmayı..

bende severım hatta çamaşır yıkadığımda hemen kurusalarda ütülesem dıye beklerım hiç biriktirmeme ama bu sefer bı turlu fırsat olmadı kaldıkça kaldı bizim sıpanın ütüleri biden daa çok ve çok oyalayıcı ama bugun yapçam yavaş yavaş

yaa gülay neden arkadaşından vazgeçmesini istiyosun ki ? arkadaşı kız mı?
aynı istekte onun bulunduğunu düşün bide..
bence boşwer arkadaşını sizin ilişkiniz önemli, sonuçta onun yeri ayrı senin yerin ayrıdır erkek rkadaşın için... :26:

arkadas herseyı yapar tatlım ... anladıgım kadarıyla arkadasıyla cok fazla takılıyo ve buda ılıskılerını etkılıyo

bide şöle bı durum var iki erkek pek hayırlı şeyler için bır araya gelmezler herkes bilir ayy gebelek icee kafanı karıştırmıyalım sevgılın sonra bızı bulup vurmasın

send ehemen kestirip atma cnmya kımseyle kıyaslama kendını bide arkadaşınmı benmi omu benmi gibi kım olursa olsun

ben bunları ona normalde yapmak istemem canım liseliler yapıyor böyle şeyleri.bunları o bana hep yapıyor beni kısıtlıyor ama kendisi kısıtlamaya gelmiyor.beni anlaması için yapıyorum aslında yapyıklarının farkına varması için. adanada okuyorum ben ve akşamları kız arkadaşlarımla bi kafeye gitmemi bile engelliyor evde oturmamı istiyor.bu çok saçma bana güvenmiyor musun diyorum adanada çok pislik oluyor başına birşey gelir diyor

bırsey sormak ıstıyorum sana

nadişim gelmiş
hoşgeldin canımmmm

haftasonu yap bence babası baksın kuzuya sen yap ütünü, yada bana gönder canım ben bakarım kuzu ahmede, ısıra,ısıa

yazın sıcakta da çok fena oluyor ütü yapmak sarduş ya ben ütüyü yüzüme buhar yapmak için kullanıyorum bi tek

kız nasıl yani yüzünümü ütülüyon ?
şaka, şaka..
buharın ne faydası war canım :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…