kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

slam canım kayıpsın yoksun nerelerdesin Allahını severrsen ya

cnm benım oğlan acayip bişi oldu çok yaramaz kucağımdan inmiyo kucağımdayken bile durmadan sölenıyo konuşçak korkuyom valla gece nerde yattımı bılmıyom benım durum bu sizler iyisiniz inşallah ramazan bitiyor bayram gelıyor bakalım hayırlısıyla

aman canım sağlıklı olsunda yaramazlık etsin tek bizdede aynı canım bıraktığın gibi işte evet az kaldı bayrama biyerlere gidecekmisiniz

zzeeeeellliiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşş ses versene canım kaçma yine habersizden ha

aman canım sağlıklı olsunda yaramazlık etsin tek bizdede aynı canım bıraktığın gibi işte evet az kaldı bayrama biyerlere gidecekmisiniz

yok cnmya çocuk durmuuyo anca akraba ziyareti bu yılki tatil programımız yattı ama oğlumla ilk bayramım olcak allahın izniyle çok heyecanlıyım bayramlık aldık ona lacıvert tulum kırmızı ayakkabı ay öyle tatlıkı resmını çekip koycam (görgüsümüyüm neyim) idare edin artık sonradan görme

ay olurmu canm ya estafurullah ne demek görgüsüzlük ama nazar değdircen çoccuğa ha
bayramlık filandamı biliyor o sıpa ya ayy kızma ben çocuklara sıpa derim sıpalar çok şirin olur ya ondan

bende çarşamba düşünüyorum canım nereden alacan avm yemi gitceksin
bende siyah bir elbise ya da tulum istiyorum ama bakalım istediğim gibi bulabilirsem artık

ay tulum al esra harika tulum modelleri var yaaaa
ben büyük ihtimal ankamal, Bilkent center yada armadaya giderim.. istediklerimi bulamazsam netten alışveriş yaparımm
sen nereye gitcen tatlım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…