kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ay olurmu canm ya estafurullah ne demek görgüsüzlük ama nazar değdircen çoccuğa ha
bayramlık filandamı biliyor o sıpa ya ayy kızma ben çocuklara sıpa derim sıpalar çok şirin olur ya ondan

bende hep sıpa dıyorum kızmam babasıda soruyo ben dedıkçe ben ne oluyorum dıye kendıme bukadar harcamam oğluma kanzdan aldım markalı markalı hatta kendıme bişicik almadım

ay tulum al esra harika tulum modelleri var yaaaa
ben büyük ihtimal ankamal, Bilkent center yada armadaya giderim.. istediklerimi bulamazsam netten alışveriş yaparımm
sen nereye gitcen tatlım ?

canım internetten almayı bende seviyorum ama bazen beden filan tutmuyor
ben optimum a giderim heralde daha yakın bize orası biliyormusun orayı

valla belli olmuyor canım msjın sanki mutlusun gib hoşgeldin bu arada
Hoşbulduk...Çok sinirliyim fakat kendimi bastirmaya çalışıyorum bu şekilde.Her yıl Ramazan'da en fazla iki hafta oruç tutabilen tek şahıs benimdir herhalde.Adet olmaktan bıktım.Normalde günü gününe olurum ama Ramazan'da illallah ettim artık püf püf püf püf püf

bende hep sıpa dıyorum kızmam babasıda soruyo ben dedıkçe ben ne oluyorum dıye kendıme bukadar harcamam oğluma kanzdan aldım markalı markalı hatta kendıme bişicik almadım

aman canım ya büyükler almasada olur o giysin tek bende genelde almam bayramlarda ama bu kez bakayım diyorum işte
keşke bizdede olsada sıpa bizde onlara alsak

ha anladım canım ya aksilik işte ne yapacaksın olsunn daha sora tutarsın artık kısmetse
bu arada esra ben ya sen kimsin

canım internetten almayı bende seviyorum ama bazen beden filan tutmuyor
ben optimum a giderim heralde daha yakın bize orası biliyormusun orayı

benim beden tutuyor genelde:26:
hem beden tutmasa değişim yapıyorlar..
optimum'u bilirim elbet.. evet oradada güzel şeyler var
ay bütün elbiseler güzel.. hepsi benim olsun hepsii..

benim beden tutuyor genelde:26:
hem beden tutmasa değişim yapıyorlar..
optimum'u bilirim elbet.. evet oradada güzel şeyler var
ay bütün elbiseler güzel.. hepsi benim olsun hepsii..

aman sen kaç bedensin canım zayıfsın ya gerçi bende 40 filanım bazen 38 bile oluyor ama sadece bazen
evet güzel şeylr oluyor orda bakalım neler bulcaz
hepsi seninmi olsun kız çıldırmışın sen alışveriş cadısı

36-38 oluyo bana canım..
esra varya yarın ankaradaki bütün mağazalarda,avm'lerde nevar,neyok alıcam sana bişey bırakmiycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…